Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że dzisiaj Polski klub złożony tylko i wyłącznie z polaków nic by nie osiągnął.

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Wisełce i Michałowi !!!:rolleyes:

 

 

A dziękuję ;)

 

Jeżeli ktoś chciałby poczytać, to mogę w wolnym czasie opisać od a do z kolejnego rywala Wisły w drodze do raju...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A dziękuję ;)

 

Jeżeli ktoś chciałby poczytać, to mogę w wolnym czasie opisać od a do z kolejnego rywala Wisły w drodze do raju...

 

Wisła ma w tym roku fart. Nie to co Legia. Marnie widzę szanse w starciu ze Spartakiem :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła ma w tym roku fart. Nie to co Legia. Marnie widzę szanse w starciu ze Spartakiem ;).

 

Są równe 0 . Legia nie zwykła sprawiać niespodzianek. Nie wiem jak obecnie prezentuje się Spartak ale jeśli podobnie jak kilka sezonów temu to L-nie ma szans.

 

Moim zdaniem Skorża nic wielkiego nie ukręci z tej ekipy...a szkoda bo zespół ma potencjał zarówno w kibicach jak i teraz w stadionie. L- powinna być na poziomie przynajmniej Sparty Praga sprzed kilku lat.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Mariusz Wisła ma w tym roku fart? Jeżeli miałeś na myśli przeciwków, to pamiętajmy z kim Wisła odpadła 2 lata temu - z sespołem technicznie gorszym od nawet słabiutkiego Skonto Ryga. Czy ja wiem czy to fart? Wszystko dzięki Platiniemu, który zdeformował kwalifikacje do Ligi Mistrzów, i tym sposobem takie kluby jak np Mistrz Polski maja łatwiejszą droge do przejścia.

 

No chyba, że miałeś na myśli gre Wisły? Bo ta chyba w spotkaniu z Litexem na Reymonta nie była taka zła ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Są równe 0 . Legia nie zwykła sprawiać niespodzianek.

 

Trochę żyję na tym świecie i pamiętam jak Legia wychodziła z fazy grupowej LM czy też doszła do półfinału PZP przegrywając z nie byle kim, bo z ManU. Stara, dobra Legia sprawiła dużo niespodzianek i dała dużo emocji. Dzisiaj na meczach Legii usypiam z nudów ;).

 

Dlaczego Mariusz Wisła ma w tym roku fart? Jeżeli miałeś na myśli przeciwków, to pamiętajmy z kim Wisła odpadła 2 lata temu - z sespołem technicznie gorszym od nawet słabiutkiego Skonto Ryga. Czy ja wiem czy to fart? Wszystko dzięki Platiniemu, który zdeformował kwalifikacje do Ligi Mistrzów, i tym sposobem takie kluby jak np Mistrz Polski maja łatwiejszą droge do przejścia.

 

No chyba, że miałeś na myśli gre Wisły? Bo ta chyba w spotkaniu z Litexem na Reymonta nie była taka zła :D

 

Chodziło mi o wylosowanego przeciwnika. W porównaniu do rywala Legii, Wisła ma łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam starą, dobrą gre Legii w LM z takimi zespołami jak Geteborg, Rosenborg czy Panathinaikos. Podbrożny, Pisz, Kucharski, fajne czasy...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chodziło mi o wylosowanego przeciwnika. W porównaniu do rywala Legii, Wisła ma łatwiej.

Biorąc pod uwagę ostatnie 2-3 lata to chyba Spartak nie prezentował się lepiej niż Nikozja. Nie bez przyczyny gra w kwalifikacjach Ligii Europy...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę żyję na tym świecie i pamiętam jak Legia wychodziła z fazy grupowej LM czy też doszła do półfinału PZP przegrywając z nie byle kim, bo z ManU. Stara, dobra Legia sprawiła dużo niespodzianek i dała dużo emocji. Dzisiaj na meczach Legii usypiam z nudów ;).

 

 

Za daleko sięgasz w historię :D. Ja pamiętam boje Legii z Panathinaikosem i słynny mecz w totalnym błocie na St. De Legia....zakonczony porażką....ale to było chyba trochę już później po przygodach z LM...których nie pamiętam....bo byłem smarkiem :)

 

Legia przez ostatnie ponad 10 lat które jakoś zarejestrowane w głowie mam nie sprawiła żadnych niespodzianek....jak przeciwnik był na papierze silniejszy to Legia z nim przegrywała. Co innego Wisła, Lech, Amica, Dyskobolia - te zespoły sprawiły nam nie jedną frajdę ogrywając dużo silniejszych rywali.

 

Legi życzę bardzo dobrze....brakuje w tym klubie porządnego zarządzania i doinwestowania. Jak uzbierali dobrą obronę to znowu nie doinwestowali ataku i w rezultacie nie było kim strzelać. Trenerów wybitnych też nie zatrudniono od lat....same odpadki ( Okuka) albo trenerzy którym nie szło gdzie indziej. Mam wrażenie, że Legia ...ITI służy tylko jako słup ogłoszeniowy na terenie PL. Uznali że nie warto bardziej doinwestowywać zespołu bo i tak nikt za granicą nie wie co to telewizja ''n'' :D ...Brak ambicji międzynarodowych....szkoda bo klub ze stolicy zasługuje na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w dzisiejszych czasach "ManU" jest specjalnie używane przez niektórych "kibiców" w Polsce tylko po to aby obrazić ten klub,wiem to jako że liga angielska to moje 2 życie.

No chyba że kolega McIntosh nie miał złych zamiarów to zwracam honor.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w internecie najlepiej oglądać polską ekstraklase? Można prosić o jakieś linki?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tylko że w dzisiejszych czasach "ManU" jest specjalnie używane przez niektórych "kibiców" w Polsce tylko po to aby obrazić ten klub,wiem to jako że liga angielska to moje 2 życie.

No chyba że kolega McIntosh nie miał złych zamiarów to zwracam honor.

 

Nie miałem. Tak samo jak nie miałem żadnych złych skojarzeń z tym skrótem. Po prostu, kwestia przyzwyczajenia. Moim ulubionym klubem jest FC Barcelona i jestem dobrze oblatany w ich historii. Historia United jest mi obca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w internecie najlepiej oglądać polską ekstraklase? Można prosić o jakieś linki?

www.meczyki.pl

 

najlepszy kanał to DRHTV.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio mi DRHTV troche przerywa, stąd właśnie moje pytanie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła wygrywa w trzeciej kolejce 1:0 z Zagłębiem Lubin po golu Dawida Bitona.

Samej gry pozwólcie że nie skomentuje.

Niestety połowe składu nie nadaje się na gre w LM - przedewszystkim obrona.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie realia.

A jak Melikson?

Bo po tych 2 bramkach zdobytych dla Izraela ,to szczerze muszę przyznać że chłopak umie grać.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melikson nie grał, był oszczędzany :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melikson nie grał, był oszczędzany :)

 

Nie przesadzajmy z tą jakością w grze, a co mieli Panowie sobie żyły wypruć narażając na kontuzję a za parę dni w Apoelem oddychać rękawami. Wiadomo myślami są już wszyscy przy Cypryjczykach, ja sam obawiałem się dzisiejszego meczu, czy będą w stanie wygrać...wygrali zainkasowali 3 pkt i to w tej chwili najważniejsze

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać słaby futbol i zdobywać 3 pkt i można grać boski futbol i nie być tak skutecznym.

Liczą się 3 pkt w nędznej polskiej lidze.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o styl, ale czy widzieliście jak grała obrona Wisły? A poza tym, skoro mamy ambicje na gre w Lidze Mistrzów, to myśle, że jesteśmy na tyle profesjonalnym klubem, że powinniśmy dawać z siebie wszystko w każdym meczu, nie tylko tym pucharowym. No chyba, że faktycznie nie mamy o co walczyć.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem,ale pewnie grała jak patałachy...


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o styl, ale czy widzieliście jak grała obrona Wisły? A poza tym, skoro mamy ambicje na gre w Lidze Mistrzów, to myśle, że jesteśmy na tyle profesjonalnym klubem, że powinniśmy dawać z siebie wszystko w każdym meczu, nie tylko tym pucharowym. No chyba, że faktycznie nie mamy o co walczyć.

 

W obronie najważniejsze jest zgranie i poznanie się zawodników....każdy obronca musi znac przyzwyczajenia drugiego. Obrona Wisły jest ledwo zlepiona więc nie ma się co dziwić że wygląda jak wygląda. No i nie ma w niej ''prowadzącego'' typowego libero...takiego jakim był Marcelo czy Cleber a wcześniej Głowacki.

 

A tak nawiasem mówiąc to zawsze jako dzieciak chciałem być ostatnim środkowym cofniętym obrońcą.

Ostatnią instancją przed bramkarzem :)

A moim wielkim idolem był Ciro Ferrara z Juventusu :)

Dzisiaj już odchodzi się od cofniętego obrońcy w futbolu. Cofniętego obrońcę stosowało się często jak ekipa grała systemem 1-3-5-2 , z 3ma obrońcami. Dzisiaj żaden zespół nie ma odwagi tak grać.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.