Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła ma mało dobrych piłkarzy a każdy wie że za dostanie się do LM jest duuużo kasy .

Ja kibicuje Wiśle bo jestem z Krakowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezbramkowym remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie w Kielcach, gdzie Wisła, grająca w mocno rezerwowym składzie, rywalizowała z miejscową Koroną.

 

Nie moge zrozumieć jak można wystawiać tak bardzo rezerwowy skład, wiedząc, że czołówka zaczyna nam uciekać. Rozumiem, że we wtorek gramy arcyważny mecz na Cyprze, ale na Boga, przecież są to profesjonaliści ! Problemem są dla nich na początku sezonu mecze co trzy dni? Przecież tak grają od dawien dawna czołowe europejskie drużyny ! Rozumiem końcem sezonu, kiedy piłkarze już rzeczywiście czują w nogach zmęczenie, ale teraz? Bez przesady. Ocen piłakrzy się nie podejme - tragedia.

 

Aż tak źle grali? W końcu nawet ten rezerwowy skład był na papierze silniejszy niż Korony. Kirm, ''Bidon'', Paljić - to nie są słabi zawodnicy.

Jirsak za Maskaanta sobie chyba nie pogra.... Miał przebłyski...ale warunki fizyczne ma słabe...i na mecze z mocnymi drużynami się nie bardzo nadaje. Wisła posiadając na tą pozycję jeszcze Gargułę, powinna go wypożyczyć...niech chłopak gdzieś pogra wreszcie cały sezon.

 

Zgadzam się Michał treneiro mógł takim składem zacząć ale w 60 minucie należało wprowadzić przynajmniej dynamicznego Ilieva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła ma mało dobrych piłkarzy a każdy wie że za dostanie się do LM jest duuużo kasy .

Ja kibicuje Wiśle bo jestem z Krakowa .

 

bez przesady jak to Wisła ma mało dobrych piłkarzy, to co ma powiedzieć taki Śląsk, Cracovia, ŁKS itd...?

 

carlito: a ja byłem za tym i rozumiem rezerwowy skład, po to jest długa ławka aby umieć rozsądnie ekploatować siłami zawodników, a w jakim celu mamy taką ławkę, aby grał cały czas żelazny skład a reszta siedziała na ławie/trybunach....

 

we wtorek jeden z najważniejszych meczów w tym roku i mecz w Kielcach należało poświęcić aby nie pluć sobie w brodę w przypadku ewentualnej kontuzji zawodników pierwszej jedenastki...awansujemy do LM to super, mecze grupowe nie będą rozgrywane tak często więc można się będzie skupić na lidze, nie awansujemy to tym bardziej pogodzą grę w LE z ligą polską...

 

nie bądźmy płaczkami są priorytety pewne, jest długa ławka i warto stawiać czasem na takich zawodników jak Brud, Czekaj, Młoda Ekstraklasa nie zapewni im postępów i ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długa ławka? To fajnie, ale nie na tym polega profesjonalny futbol żeby w meczu ligowym wystawiać całą rezerwową drużyne + ludzi z młodej Wisły. Takim składem to można zagrac w PP z Dolcanem Ząbki. Co, zmęczeni są? Czym? Początkiem sezonu? W końcu uważamy się za profesjonalistów, prawda? Szkoda gadać. Z mojej strony to wszystko, nie chce się denerwować.

 

Marcin, zawodonicy których wymieniłeś, czyli : Biton, Kirm, Garguła, Jirsak, zagrali poniżej przeciętnej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że ten mecz nie został przełożony na inny termin. Nie mam pojęcia kto jest za to odpowiedzialny, ale w końcu są jakieś priorytety i w tym momencie priorytetem jest możliwość awansu Wisły do Ligi Mistrzów. Ten mecz z Koroną w ogóle nie powinien się dzisiaj odbyć.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miał Lech w tamtym roku, dopóki ławki rezerwowe drużyn ekstraklasy nie będą odpowiednio długie to tak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że ten mecz nie został przełożony na inny termin. Nie mam pojęcia kto jest za to odpowiedzialny, ale w końcu są jakieś priorytety i w tym momencie priorytetem jest możliwość awansu Wisły do Ligi Mistrzów. Ten mecz z Koroną w ogóle nie powinien się dzisiaj odbyć.

 

bzdury....Jak Wisła ma przegrac to i tak przegra i żadne przekładanie meczów i odpoczynki im nie pomogą taka jest prawda ( dziwię się, że Maskaant tak skowył...chyba już całkiem się przystosował do Polskiego systemu niskiej wydajności). Jak zespół jest zgrany i w gazie to sobie zawsze poradzi. Jestem w stanie zrozumieć gdyby to była końcówka sezonu i grali by jeszcze w Pucharze Polski itd. Ludzie....Taki Real czy Barca grają jeszcze między sezonami w USA albo Chinach w turniejach....u siebie w Pucharze Króla , superpuchary, LM i jeszcze większośc w reprezentacjach. To przeciez nie są nadludzie...a jednak potrafią ! Ciągle obniżamy naszym wymagania. Nasza liga liczy tylko 16 zespołów ! a powinna albo 20. albo 10 i wtedy każdy z każdym gra 4 razy tak jak w lidze szkockiej. Potem się dziwimy że nasi są słabi kondycyjnie.....zawsze będą słabi jak się im odkręca śrubkę zamiast przykręcać.

 

Dan Petrescu wróć !!

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długa ławka? To fajnie, ale nie na tym polega profesjonalny futbol żeby w meczu ligowym wystawiać całą rezerwową drużyne + ludzi z młodej Wisły. Takim składem to można zagrac w PP z Dolcanem Ząbki. Co, zmęczeni są? Czym? Początkiem sezonu? W końcu uważamy się za profesjonalistów, prawda? Szkoda gadać. Z mojej strony to wszystko, nie chce się denerwować.

 

Marcin, zawodonicy których wymieniłeś, czyli : Biton, Kirm, Garguła, Jirsak, zagrali poniżej przeciętnej.

 

a ja jednak mam zupełnie odmienne zdanie, bardzo dobrze że Maaskant dał odpocząć głównym piłkarzom pierwszego składu, potem w razie niepowodzenia miałyby płaczki forumowe i nie tylko pretensje że "zajechał" drużynę- to już nie chodzi o to czy to początek sezonu czy nie ale nawet o odpoczynek psychiczny, niestety na tym etapie nie jesteśmy jeszcze w stanie grać ciężkich gatunkowo meczów skutecznie co 3-4 dni tym samym składem.

 

A co by było gdyby np. Melikson dzis grał i został skoszony równo nabawiwszy sie kontuzji (a z jego techniką piłkarze Korony mogliby tylko odpowiedzieć faulami), przecież to jeden z motorów napędowych tej drużyny, wolałbyś taki obrót sprawy i absencję we wtorkowym meczu?

 

Poza tym nie przesadzajmy tak z tym drugim składem, trochu piłkarzy z pierwszego jednak grało....grali nieźle a że nie wygrali to chyba wynik po części braku zgrania w tym jednym składzie. Jest ok remis nie jest zły, najważniejszy jest wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówie żeby wpuszczał na pełne 90 minut najlepszych piłkarzy Wisły. Ok, jestem w stanie zrozumieć, że można oszczędzić najlepszych (np Meliksona) i wpuścić połowe rezerwowego składu, ale wystawiać prawie całą rezerwową jedynastke + chłopaków z młodej Wisły? Ooo nie. I nie zgodze się absolutnie, że remis z Koroną jest ok. Grali niezle? Chyba w takim razie nie oglądaliśmy tych samych meczów.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówie żeby wpuszczał na pełne 90 minut najlepszych piłkarzy Wisły. Ok, jestem w stanie zrozumieć, że można oszczędzić najlepszych (np Meliksona) i wpuścić połowe rezerwowego składu, ale wystawiać całą rezerwową jedynastke? Ooo nie. I nie zgodze się absolutnie, że remis z Koroną jest ok. Grali niezle? Chyba w takim razie nie oglądaliśmy tych samych meczów.

 

To prawda Maaskant przesadził. Jak zobaczyłem składy na mecz to byłem w szoku. Rozumiem Melikson, rozumiem Jaliens....trzeba oszczędzać bo ciężko ich zastapić ale reszta mogła spokojnie pograć , nie cały mecz ale do 50-60 minuty. Myślę że wynik byłby lepszy. Nunez ledwo przyszedł....jestem pewien że jako Argentyńczyk spokojnie by dał radę 90 minut.

 

Żeby nie było tak, że tych 2 punktów Wiśle na koniec sezonu zabraknie.

Bo w lidze konkurencja nie śpi...i jak zrobią sobie za dużą różnicę do Lecha czy Legii to potem będzie granie meczów pod ogromnym cisnieniem.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówie żeby wpuszczał na pełne 90 minut najlepszych piłkarzy Wisły. Ok, jestem w stanie zrozumieć, że można oszczędzić najlepszych (np Meliksona) i wpuścić połowe rezerwowego składu, ale wystawiać prawie całą rezerwową jedynastke + chłopaków z młodej Wisły? Ooo nie. I nie zgodze się absolutnie, że remis z Koroną jest ok. Grali niezle? Chyba w takim razie nie oglądaliśmy tych samych meczów.

 

tak uważam że grali nieźle jak na ten skład, brak zgrania itd... Niestety prawdę mówiąc chyba awans do LM do nadrzędny cel postawiony przez Bossa p. Cupiała nawet kosztem mistrzostwa Polski, tak to z boku wygląda, kasa się przede wszystkim musi zgadzać a ta leży w LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, otóż to. Tym bardziej, że konkurencja nie śpi tylko idzie do przodu.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawdę mówiąc chyba awans do LM do nadrzędny cel postawiony przez Bossa p. Cupiała nawet kosztem mistrzostwa Polski, tak to z boku wygląda, kasa się przede wszystkim musi zgadzać a ta leży w LM

 

Też tak myśle. Szkoda, bo mistrzostwo Polski jest dla mnie równie ważne jak upragniony awnas do Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że mamy szanse się zrównać z Ruchem i Górnikiem w zdobytych tytułach.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury....Jak Wisła ma przegrac to i tak przegra i żadne przekładanie meczów i odpoczynki im nie pomogą taka jest prawda

Marcomartin, ale tu nie chodzi tylko o odpoczynek, ale również o ryzyko kontuzji kogoś z podstawowego składu. Nie wiem jak przebiegał ten mecz, ale nie sądzę żeby zawodnicy Korony obiecali odstawiać nogi ze względu na to, że Wisła za kilka dni ma ważny mecz na Cyprze. A czy potrzebny im odpoczynek, to już trenerzy najlepiej wiedzą.

Równie dobrze można powiedzieć "a dlaczego mam nie jarać 2 paczek fajek dziennie, jak mam umrzeć to i tak umrę" ;)

 

... mistrzostwo Polski jest dla mnie równie ważne jak upragniony awnas do Ligi Mistrzów.

Ale jeśli szefowie Wisły chcą dobrze sprzedać np. takiego Meliksona, to najlepiej wypromują go w Lidze Mistrzów, a nie na naszym podwórku. A to, że chcieliby na nim zarobić jest pewne. Niestety to jest biznes.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale jeśli szefowie Wisły chcą dobrze sprzedać np. takiego Meliksona, to najlepiej wypromują go w Lidze Mistrzów, a nie na naszym podwórku. A to, że chcieliby na nim zarobić jest pewne. Niestety to jest biznes.

Zgadza się.

 

Dan Petrescu wróć !!

Amen.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne taki trener pokroju Dana nie ma racji bytu u nas wsrod piłkarzy z nasza mentalnością. Po jakimś czasie prędzej czy później spuścili by go po brzytwie za te mega ciężkie dla nich treningi które na zachodzie są normalnością.

 

Mimo wszystko nie trawiłem defensywnego mało ciekawego stylu za tego trenera, w obronie na zero i dzida do przodu tak to niestety wyglądało. Dlatego niech zostanie tam gdzie jest obecnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ta cala Wisla taka silna...do LM trzeba miec dwa "garnitury".jak widac ten drugi slaby.zobaczymy co na Cyprze pokaza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko trzeba wierzyć, ja wierze...

 

Zaczynam modły do najwyższego ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko trzeba wierzyć, ja wierze...

 

Zaczynam modły do najwyższego ;)

 

Ty się lepiej módl do Jahwe...aby Melikson miał dobry dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się lepiej módl do Jahwe...aby Melikson miał dobry dzień.

a ja Wam napiszę jak będzie i zobaczycie że się sprawdzi- pierwsze 15-20 minut Apoel rzuci się to huraganowych ataków, Wisła pójdzie z kontrą i w 15-20 minut strzeli gola i po meczu- później umiejętne murowanie bramki i nie dadzą rady wbić 3 goli. Skończy się najwyżej 2:1 dla Apoelu

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze nie przejda.zreszta po co?zeby w LM baty zbierac?jesli z Cypryjskim zespolem nie potrafia zagrac pozadnie to co bedzie z lepszymi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje się, że przegramy z... pogodą. Sprawdzałem prognozę na wtorek, i upał jak nie wiem co ! Oby wytrzymali kondycyjnie przy takiej duchocie. Co gorsza, cypryjczycy są przyzwyczajeni do gry w takich warunkach.

 

Luki, nie pitol, bo sam awans do Ligi Mistrzów, to już sukces, a co za tym idzie - pieniądze.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze nie przejda.zreszta po co?zeby w LM baty zbierac?jesli z Cypryjskim zespolem nie potrafia zagrac pozadnie to co bedzie z lepszymi??

 

faktycznie pitolisz jak potłuczony.... sam awans, cała otoczka LM, hymn którego próbkę mieliśmy w Krakowie, sama możliwość rywalizacji z takimi topowymi drużynami co przekłada się na doświadczenie a to zaprocentować może w przyszłości w lidze, czy mam wymieniać jeszcze?? nie tylko wynik się liczy ale sam splendor za bycie jedną z kilkudziesięciu drużyn elity LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, dubel

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiary luki2323 Lech był skazany w tamtym roku na pożarcie w fazie grupowej LE, a pokazał że można powalczyć z wielkimi piłki. Wszystko zależy od piłkarzy Wisły i ich postawy, jak dadzą z siebie 120% to wyjdą z twarzą, nawet na ostatnim miejscu w grupie.

 

Let's do the Poznań ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.