Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

19 wspaniałych wyselekcjonował trener Robert Maaskant :

 

Bramkarze: Sergei Pareiko, Milan Jovanić.

Obrońcy: Gordan Bunoza, Osman Chavez, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey, Dragan Paljić.

Pomocnicy: Łukasz Garguła, Ivica Iliev, Andraż Kirm, Patryk Małecki, Maor Melikson, Gervasio Nunez, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk.

Napastnicy: Dudu Biton, Cwetan Genkow.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie pitolisz jak potłuczony.... sam awans, cała otoczka LM, hymn którego próbkę mieliśmy w Krakowie, sama możliwość rywalizacji z takimi topowymi drużynami co przekłada się na doświadczenie a to zaprocentować może w przyszłości w lidze, czy mam wymieniać jeszcze?? nie tylko wynik się liczy ale sam splendor za bycie jedną z kilkudziesięciu drużyn elity LM

 

nic dodać nic ująć. To co Wisła zarobi to zarobi ale to przede wszystkim darmowa reklama dla klubu. Klub staje się bardziej rozpoznawalny na świecie ( jego zawodnicy są abczniej obserwowani)...co za tym jego zawodnicy stają się drożsi. Klub ma lepszą pozycję przy ewentualnych negocjacjach itd. To są wartości niemierzalne na już, ale dające wieloletnie efekty pozytywne. Inna kwestia czy klub potrafi taką promocję odpowiednio wykorzystać. Niektóre kluby nie potrafiły jak np. Artmedia Petralka czy jak jej tam ze Słowacji....mieli do d... marketing zwyczajnie. Istotne także aby nie przeżreć pieniędzy zarobionych na LM..tylko umiejętnie zainwestować.

 

Moim zdaniem dokonał bym jednej zmiany w składzie w stosunku do meczu u nas z Apoelem. Zamiast Genkowa wystawił bym na szpicy ''Bidona''

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiary luki2323 Lech był skazany w tamtym roku na pożarcie w fazie grupowej LE, a pokazał że można powalczyć z wielkimi piłki. Wszystko zależy od piłkarzy Wisły i ich postawy, jak dadzą z siebie 120% to wyjdą z twarzą, nawet na ostatnim miejscu w grupie.

 

Let's do the Poznań :D

 

Bo wbrew pozorom z takim Juventusem gra się lepiej niż ze słabym przeciwnikiem. Bo Juventus nie będzie murował bramki...tylko gra ofensywnie i dzięki temu można takiej ekipie zaaplikować więcej bramek...inna sprawa że oni nam też :) stąd wyniki 3:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Genkow nie jest jakimś wybitnym napastnikiem, ale po tym co zobaczyłem jak grał Biton w meczu z Koroną, to jednak wole Genkowa. Biton jako zmiennik jest ok.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Genkow nie jest jakimś wybitnym napastnikiem, ale po tym co zobaczyłem jak grał Biton w meczu z Koroną, to jednak wole Genkowa. Biton jako zmiennik jest ok.

 

Nie wiem czy można tak oceniać napastnika. Napastnik uzależniony jest od podań które powinny wychodzić od pomocników lub bocznych obrońców....jesli tych podań jest mało lub są niecelne to i napastnik wydaje sie bezproduktywny. Bedzie grał z Nunezem, Ilievem, Małeckim to inaczej to bedzie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on marnował sytuacje uderzając bardzo nieczysto. Mimo wszystko to prawda, że jeszcze nie czas na jego ocene.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Genkow nie jest jakimś wybitnym napastnikiem, ale po tym co zobaczyłem jak grał Biton w meczu z Koroną, to jednak wole Genkowa. Biton jako zmiennik jest ok.

 

hmmm generalnie ciężka sytuacja bo Genkov obecnie wybitnie bez formy podobnie jak Kirm, z drugiej strony Bułgar mimo wszystko chyba jednak bardziej absorbuje obroncow niż Biton stwarzajac z przodu innym atakujacym wiecej miejsca, choc na dobra sprawe Biton nie mial czasu sie pokazac bo jeden mecz z Korona w eksperymentalnym składzie nie moze byc w zadnej mierze miarodajnym.

 

Ja bym chyba zaryzykował grę Bitona, ale Maaskant raczej postawi na Genkova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mi obojętne kto wygra, czy będzie to Spartak, czy Legia, ale jedno muszę napisać - Legia pokazała, że jak się chce, to można. Gratulacje.

 

Trzymam mocno kciuki za Śląsk !

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Legii. Pokazali klasę. Niestety Wisła to taki klub przegranych w ostatnich latach. Niby w lidze wygrywają, a wszystko poza nędzną ekstraklasą przegrywają już przed meczem. Sprawiają wrażenie jakby przegrywali już przed wyjściem na boisko niestety.

Trzymam kciuki jeszcze za Śląsk. Może jakimś cudem im się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mi obojętne kto wygra, czy będzie to Spartak, czy Legia, ale jedno muszę napisać - Legia pokazała, że jak się chce, to można. Gratulacje.

 

tak pokazali charakter trzeba to przyznać...i obawiam się że gdyby to Wisła grała w Moskwie na miejscu Legii to by dostała lanie....niestety z przykrością ale trzeba przyznać że na tą chwilę Lech i Legia są drużynami lepiej poukładanymi.... są to zespoły a nie zlepek indywidualności, to robi różnicę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyznaje bez bicia, że na dzień dzisiejszy Legia jak i Lech są lepszymi piłkarsko zespołami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyznaje bez bicia, że na dzień dzisiejszy Legia jak i Lech są lepszymi piłkarsko zespołami.

 

ciekawe czy jest szansa trafienia Wisły na Legię w grupie LE? Chyba nie?

 

swoją drogą ciekawa będzie rywalizacja która z drużyn zajdzie dalej

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobne. Która zajdzie dalej? Obstawiam, że Legia. Wisła jest za słaba, niestety.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Legii. Przyznam że nie wierzyłem że uda im się w Moskwie szczególnie bez Radovicia. Motywacja potrafi działać cuda. Szkoda ze nie oglądałem meczu. Mecze z Niemcami i Rosjanami zawsze wywołują dodatkowe emocje :) z wiadomych względów. Przytrzeć nosa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) o rany , ale numer , Lelelegia , zdziwko wielkie ! :)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podział na grupy tegorocznej Ligi Mistrzów:

 

Grupa A: Bayern Monachium, Villarreal, Manchester City, Napoli.

Grupa B: Inter Mediolan, CSKA Moskwa, Lille, Trabzonspor.

Grupa C: Manchester United, Benfica Lizbona, FC Basel, Otelul.

Grupa D: Real Madryt, Lyon, Ajax, Dinamo Zagrzeb.

Grupa E: Chelsea Londyn, Valencia, Bayer, Genk.

Grupa F: Arsenal Londyn, Olympique Marsylia, Olympiakos Pireus, Borussia Dortmund.

Grupa G: FC Porto, Szachtar Donieck, Zenit St Petersburg, Apoel Nikozja.

Grupa H: FC Barcelona, AC Milan, BATE Borysów, Viktoria Pilzno.

 

Wisła by miała fajną grupę. Moim zdaniem APOEL z niej wyjdzie - zobaczycie.

 

Ogólnie ciekawie się zapowiada tegoroczna Liga Mistrzów - już się nie mogę doczekać.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że APOEL wyjdzie z tej grupy.

 

Zobaczymy co pokaże dzisiaj Śląsk....nie mają nic do stracenia...powinni grać na luzie a wtedy łatwiej o brameczki. Ja będę zadowolony nawet ze skromnej wygranej 1:0 która będzie pożegnaniem z godnością :)

Widząc skład Ślaska naprawdę nie mam rozbudzonych oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

:) o rany , ale numer , Lelelegia , zdziwko wielkie ! :)

 

Przyznam szczerze, że nie wierzyłem w awans Legii. No i zamiast oglądać mecz poszedłem do Apartu oglądać zegarki. Właśnie wróciłem do domu, a tu taka niespodzianka :):D. Brawo Legia !. :) Jasny gwint, ale się cieszę :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podział na grupy tegorocznej Ligi Mistrzów:

 

Grupa A: Bayern Monachium, Villarreal, Manchester City, Napoli.

Grupa B: Inter Mediolan, CSKA Moskwa, Lille, Trabzonspor.

Grupa C: Manchester United, Benfica Lizbona, FC Basel, Otelul.

Grupa D: Real Madryt, Lyon, Ajax, Dinamo Zagrzeb.

Grupa E: Chelsea Londyn, Valencia, Bayer, Genk.

Grupa F: Arsenal Londyn, Olympique Marsylia, Olympiakos Pireus, Borussia Dortmund.

Grupa G: FC Porto, Szachtar Donieck, Zenit St Petersburg, Apoel Nikozja.

Grupa H: FC Barcelona, AC Milan, BATE Borysów, Viktoria Pilzno.

 

Wisła by miała fajną grupę. Moim zdaniem APOEL z niej wyjdzie - zobaczycie.

 

Ogólnie ciekawie się zapowiada tegoroczna Liga Mistrzów - już się nie mogę doczekać.

 

Apoel moim zdaniem nie wyjdzie...Porto to pewniak a myślę że jedna z drużyn Zenit, Szachtar również, bo chyba dwa zespoły wychodzą? Cypryjczycy poprostu trafili na kiepską Wisłę, Zenit i Szachtar nie dadzą się tak łatwo już ogrywać

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, skoro potrafili wygrać w Warszawie na Legii... Napewno powalczą. Trzymam kciuki.

 

Tak xxxyyy, wchodzą dwa zespoły. Porto to wcale nie taki pewniak, stracili czołowych piłkarzy.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real z Lyonem hehe oni chyba co roku z sobą grają na różnych etapach LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, oni są dla siebie stworzeni :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porto jest dalej pewniakiem .Stracili tylko Falcao a Hulk,Moutinho czy Perreira są dalej w klubie.Mimo tego że mają nowego managera to i tak pewnie będą prezentowali ten sam futbol.

A głównym kandydatem w tej grupie do walki z Porto jest wg mnie Zenit.Już raz ten puchar wygrali.

 

Najbardziej emocjonująca jest chyba grupa A,gdzie ambicja Bayernu i City spowodują że Villareal po raz 2 z rzędu wyląduje w LE.Napoli pewnie nic nie zdziała ,ostatnio dostali chyba 5:0 od FCB ,mają Hamsika ,ale to chyba za mało.

 

W grupie F liczę na niespodziankę w postaci braku awansu dla grupy Szczęsnego,to już nie ten team chociażby z zeszłego sezonu.Brak 2 czołowych pomocników i młodość zawodników Wengera nic im nie da...pokazują to już w BPL, po 2 kolejkach mają 1 pkt a teraz grają z United ,gdzie szykuję się ostry wp......

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadion w Rumunii wypełniony do ostatniego miejsca :)

 

Fajnie się prezentuje sektor Śląska.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.