Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mecz!!!!

Wreszcie Legia coś gra. To nie był przypadek. Oprócz pierwszych 25 minut byli lepsi.

A co ciekawe, okazuje sie, ze Legia to nie tylko Ljuboja i Radovic. To co dzisiaj zagral Rybus, to było naprawde cos. Juz nie wierzylem, ze ten czlowiek moze cos zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie,ale Śląsk już chyba osiągnął maksimum możliwości ,gdyby nie Lenczyk to dzisiaj walczyli by w I lidze.

Miałem taką nadzieję że pojadę na Maślice by zobaczyć lepszy futbol niż na ligowym podwórku...wyszło jak zwykle.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Śląska, ale nie oszukujmy się, bo zaszli i tak dużo wyżej niż mogli marzyć rok temu.

Legia zagrała dwa świetne spotkania i za to duże gratulacje.

O Wiśle już pisałem i nie ma sensu powielać. Mam tylko nadzieję, że Wisła w najbliższym sezonie nie zdobędzie kolejny raz tytułu mistrza, bo będzie kolejna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam szkoda...

Dobre i to .

Mamy 2 kluby w LE i z tego powinniśmy się cieszyć.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Śląska, ale nie oszukujmy się, bo zaszli i tak dużo wyżej niż mogli marzyć rok temu.

Legia zagrała dwa świetne spotkania i za to duże gratulacje.

O Wiśle już pisałem i nie ma sensu powielać. Mam tylko nadzieję, że Wisła w najbliższym sezonie nie zdobędzie kolejny raz tytułu mistrza, bo będzie kolejna porażka.

 

Oj zdobędzie zdobędzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę że Lech zdobędzie MP w tym roku.

Wisła może wygrać PP ,on też powinien gwarantować grę w lidze czwartkowej.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę że Lech zdobędzie MP w tym roku.

Wisła może wygrać PP ,on też powinien gwarantować grę w lidze czwartkowej.

 

 

Nie da się nic ugrac mając nie zgrany zespół. Wisła obecnie to zlepek zawodników...zero współpracy na boisku...być może po prostu muszą więcej ze sobą pograć. Na dzień dzisiejszy najpewniejszy skład ma Lech...ograny..każdy zawodnik zna przyzwyczajenia kolegi....mogą ustawiać się na pamięć itd....to bardzo wazne jesli chce się grać szybką piłkę. Bardzo ciężko będzie w tym sezonie odebrac Lechowi pozycję lidera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nic ugrac mając nie zgrany zespół. Wisła obecnie to zlepek zawodników...zero współpracy na boisku...być może po prostu muszą więcej ze sobą pograć.

Dodać należy zbyt dużo indywidualności, każdy chce być gwiazdeczką i próbują w pojedynkę wygrać mecz, często nie podając lepiej ustawionemu partnerowi. No i ta obrona... szkoda gadać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodać należy zbyt dużo indywidualności, każdy chce być gwiazdeczką i próbują w pojedynkę wygrać mecz, często nie podając lepiej ustawionemu partnerowi. No i ta obrona... szkoda gadać.

 

Panowie nie płakać Wisła jeszcze się zgra wierzę w Maaskanta mimo wszystko a Lech jeszcze spuchnie, zimą sprzedadzą swojego "super" snajpera dostając ofertę nie do odrzucenia i po ptokach...bardziej bym się Legii obawiał

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tam wcale nie płacze, tak naprawde to przecież dopiero początek sezonu - wszystko się może zdarzyć. Nie zapominajmy też o Śląsku, który też powinien sporo namieszać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Lecha to się nie martw ...bo jak oferta za Meliksona jakaś lepsza przyjdzie to i polskim zwyczajem się z nim pożegnamy...


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech go sprzedają, jak ktoś zaproponuje 5-6 balonów, to czemu nie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Lecha to się nie martw ...bo jak oferta za Meliksona jakaś lepsza przyjdzie to i polskim zwyczajem się z nim pożegnamy...

 

pewnie, Wiśle wyjdzie to tylko na dobre bo będą zmuszeni pozbywając się indywidualności rozłożyć ciężar gry na większą ilość zawodników...jeśli natomiast Lech sprzeda SUPER snajpera kto będzie pykał brameczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu nie...

Jak się chce pucharów to takich zawodników nie można sprzedać.A nawet jeżeli by go sprzedali to kupili by jakiegoś dupka za 0,5 miliona a reszta do klubowej kasy...

Polska klubowa ambicja.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, Wiśle wyjdzie to tylko na dobre bo będą zmuszeni pozbywając się indywidualności rozłożyć ciężar gry na większą ilość zawodników...jeśli natomiast Lech sprzeda SUPER snajpera kto będzie pykał brameczki

A kto w Wiśle pyka brameczki :D:) :) ?


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu nie...

Jak się chce pucharów to takich zawodników nie można sprzedać.A nawet jeżeli by go sprzedali to kupili by jakiegoś dupka za 0,5 miliona a reszta do klubowej kasy...

Polska klubowa ambicja.

 

tak jak ktoś pisał gdzieś jeśli Wisła chce liczyć się w walce o LM to tacy jak Melikson powinni grzać ławę a grać dwie klasy lepsi...tylko trzeba na to kasu a nie skąpca Cupiała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nie interesuje mnie polska liga:D

Dobra Panowie ,zawijka na drinka bo jutro muszę wstać i śpieszyć na rehabilitacje :)


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś pisał gdzieś jeśli Wisła chce liczyć się w walce o LM to tacy jak Melikson powinni grzać ławę a grać dwie klasy lepsi...tylko trzeba na to kasu a nie skąpca Cupiała

 

 

Gdyby nie Cupiał....to kto wie może do dzisiaj Wisła grałaby w 1-lidze.....a stadion wyglądał tak jak wyglądał czyli jak kurnik. To on wydźwignął ten klub. Jego zasług nie można niedoceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cupiała nie stać na grajków za 3-4 miliony, bądźmy szczerzy. Jeszcze długo w naszym kraju nie będzie takich transferów. Czy to Lech, czy Wisła, czy Legia, nie wyda takiej kasy na jednego grajka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie Cupiał....to kto wie może do dzisiaj Wisła grałaby w 1-lidze.....a stadion wyglądał tak jak wyglądał czyli jak kurnik. To on wydźwignął ten klub. Jego zasług nie można niedoceniać.

 

niedoceniać nie można ale liczy się teraźniejszość i przyszłość a nie życie za zasługi...

 

carlito: myślę że finansowo go stać a że nie chce to inna sprawa.... wg mnie dawno powinien sprzedać Wisłę komuś komu zależy tylko kto to kupi...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego zasług nie można niedoceniać.

Ale my jak najbardziej doceniamy, jesteśmy też realistami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito: myślę że finansowo go stać a że nie chce to inna sprawa.... wg mnie dawno powinien sprzedać Wisłę komuś komu zależy tylko kto to kupi...!

Stać, to go może i było, ale kiedyś. Zresztą zle napisałem, owszem jest go stać, ale byłoby to niezbyt mądre, gdyż z notowań wynika, że się już nie przelewa tak jak kiedyś.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stać, to go może i było, ale kiedyś. Zresztą zle napisałem, owszem jest go stać, ale byłoby to niezbyt mądre, gdyż z notowań wynika, że się już nie przelewa tak jak kiedyś.

 

i tak dochodzimy do ściany...porządnych transferów nie ma i nie będzie.... po jaką cholerę zatem podniecać się eliminacjami do LM co roku, skoro byle jaki dziad nas leje po tyłku...marazm marazm i jeszcze raz marazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.