Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

I dlatego nie interesuje mnie polska liga:D

 

Mnie też. Cieszą mnie zwycięstwa Legii, ale nie obserwuję na bieżąco rozgrywek. Co innego liga hiszpańska. No... poza tym, mam nadzieję, że jutro znowu będę miał okazję do radości :). Czas sprawdzić dyspozycję FC Porto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu jutro będzie wesoło, wpada paru zagorzałych fanów Barcelony na meczyk :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cupiała nie stać na grajków za 3-4 miliony, bądźmy szczerzy. Jeszcze długo w naszym kraju nie będzie takich transferów. Czy to Lech, czy Wisła, czy Legia, nie wyda takiej kasy na jednego grajka.

 

Jeżeli mówisz o złotówkach to już dawno takie transfery miały miejsce, jeżeli o euro to rzeczywiście masz rację.

Tylko przykład drużyny z Cypru pokazuje, że wcale nie trzeba wydawać takich pieniędzy żeby mieć solidnych graczy.

Apoel ma niższy budżet roczny od Wisły, a różnica w grze to przynajmniej 1 klasa.

Szkoda Wisły bo będziemy czekać już 16 lat na LM.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawde myślałeś, że pisałem o złotówkach? :D

 

Również pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom dzisiaj Superpuchar Europy,chciałbym aby Porto wygrało ,ale jest to mało realne.

Ja obstawiam na jakieś 4:1 dla Barcy.

W Porto obrona nie siedzi na wysokim poziomie,więc Messi potrenuje sobie na pachołkach i pewnie strzeli ze 2 brameczki,a jako że Porto też gra ofensywnie to liczę że Hulk coś ustrzeli .


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Porto zagra z Barcą ofensywnie? Szczerze w to wątpię - toż to samobójstwo :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy to obojętnie jaki fubtol by się nie prezentowało to i tak samobójstwem jest gra z drużyną z Katalonii...

Chciałbym aby zagrali ofensywnie , nie mają nic do stracenia ,nie są faworytami,ciąży na nich mniejsza presja.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W Porto obrona nie siedzi na wysokim poziomie,więc Messi potrenuje sobie na pachołkach i pewnie strzeli ze 2 brameczki,a jako że Porto też gra ofensywnie to liczę że Hulk coś ustrzeli .

 

Messi, Messi... wszyscy nim się zachwycają. Jest znakomity, ale bez solidnego wsparcia z linii pomocy, nawet Messi wiele nie zdziała. Najlepszym tego przykładem jest reprezentacja Argentyny. A co do dzisiejszego meczu to...

 

Blaugrana al vent, un crit valent

tenim un nom el sap tothom

Barca, Barca, Barca.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tutaj te wsparcie ma i dlatego coś ustrzeli.

Ja osobiście Messiego nie lubię , i nie wszyscy się nim zachwycają ;]Jednak takie są realia .

A jak chcesz zobaczyć prawdziwą fascynację Messim to polecam studio Polsatu przed jakimkolwiek meczem Blaugrany i popatrzeć tylko na W.Kowalczyka i R.Kołtonia...


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tylko że tutaj te wsparcie ma i dlatego coś ustrzeli.

Ja osobiście Messiego nie lubię , i nie wszyscy się nim zachwycają ;]Jednak takie są realia .

A jak chcesz zobaczyć prawdziwą fascynację Messim to polecam studio Polsatu przed jakimkolwiek meczem Blaugrany i popatrzeć tylko na W.Kowalczyka i R.Kołtonia...

 

Messi jest w porządku. Dobrze poukładany człowiek w sensie charakteru, a poza tym ambasador AP (za to ma u mnie jeszcze jeden plus). Z CP pożegnałem się w momencie, gdy wywalili z oferty kanały BBC, które często oglądam. Ale wiem, że Kowalczyk jest fanem Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiem, że Kowalczyk jest fanem Barcelony.

I Legii, co potwierdził komentując mecz Wisły. Ten gość, to w ogóle jest jakieś nieporozumienie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoim blogu pisać potrafi,ale jak leci na żywo "Cafe Futbol" to długo trzeba czekać na jego jakąkolwiek wypowiedź.

A chcę tylko przypomnieć że dzisiaj o 12:45 jest losowanie grup LE.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa C

PSV Eindhoven

Rapid Bukareszt

Hapoel Tel Awiw

Legia Warszawa

 

Grupa K

Twente Enschede

Fulham Londyn

Odense BK

WISŁA KRAKÓW

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powalczyć, grupy w miarę wyrównane.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa C to zdecydowanie PSV,zaś grupa K to raczej ekipa z Londynu,więc walka o 2 miejsce może być trudna.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:1 (1:0)

Bramki: Aleksander Kwiek (45), Adam Banaś (49-karny) - Siergiej Kriwiec (90).

 

Dobry mecz i jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Górnika.

 

W innym dzisiejszym spotkaniu, Zagłębie Lubin remisuje u siebie z Cracovią 1:1

 

Na uwage zasługuje fakt, że Pasy wyrównały w 84 minucie grając w dziesiątke. Pózniej za niesportowe zachowanie zostal wyrzucony z boiska jeszcze jeden piłkarz Cracovii - strzelec wyrównującej bramki Saidi Ntibazonkiza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jak się błyszczał AP RO jak zmieniali buty Messiemu? :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co tam AP RO :D. 1:0 dla Blaugrany :). I tylko to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa C

PSV Eindhoven

Rapid Bukareszt

Hapoel Tel Awiw

Legia Warszawa

 

Grupa K

Twente Enschede

Fulham Londyn

Odense BK

WISŁA KRAKÓW

 

 

Legia powinna wyjść z tej grupy....i myślę że to nie PSV będzie nawiększym problemem a bardzo poukładany Rapid. Wisła z taką grą obstawiam 3cie miejsce....nie ma armat.Powinni grać normalnie 2ma napastnikami Małecki+ Iliev myślę że dużo bramek by narąbali...no ale Maskant ma tą swoją Benhakerowo podobną filozofię z jednym napastnikiem i ''ball posessing'' i pewnie on tez za późno dojdzie do wniosku że nie ma wykonawców do tego ball posessing...nie będzie ani ball posessing ani bramek.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se Czesiu strzelił :D - podanie Messiego stadiony świata. Barca jednak jeszcze nie jest tą Barcą, którą chciałbym oglądać.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To se Czesiu strzelił :D - podanie Messiego stadiony świata. Barca jednak jeszcze nie jest tą Barcą, którą chciałbym oglądać.

 

Bez przesady. To nie cyborgi tylko ludzie. Wkurzały mnie niektóre teksty komentujących mecz na nsport. Gadali jakby wszystkie rozumy pozjadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona kolejny raz pokazała, że w 12 potrafią grać :D

Fabregas to świetny piłkarz i udowodnił to kolejny raz.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, pełnia formy Barcelony to napewno jeszcze nie jest, zgodzisz się... Zresztą nie ma się co dziwić, to dopiero początek sezonu.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michał, trzeba by zdefiniować pojęcie tzw. "pełnej formy". Mnie się mecz podobał. Może nie grali porywająco, ale siłami trzeba gospodarować oszczędnie. Niech maestrię zostawią na Real, a solidny poziom na Milan w LM. Powinno wystarczyć.

 

Barcelona kolejny raz pokazała, że w 12 potrafią grać :D

 

Masz rację !. Kibice wielokrotnie odśpiewali hymn Blaugrany :). Też sobie nuciłem. Byliśmy więc 12 zawodnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się mecz podobał.

 

Mnie również się mecz podobał, jak zresztą każdy w wykonaniu Barcelony. Barca jest jak czołg, po wszystkich się przejadą :D

 

Troche zdziwiło mnie, że piłkarzem meczu został Iniesta, choć rzeczywiście rozgrywał dobre zawody, ale przy asyście i golu Messiego?

 

Słabo dzisiaj Valdez, przecież najlepiej grający nogami bramkarz świata. Tym razem mu to nie wychodziło.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.