Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie płakać Wisła jeszcze się zgra wierzę w Maaskanta mimo wszystko a Lech jeszcze spuchnie, zimą sprzedadzą swojego "super" snajpera dostając ofertę nie do odrzucenia i po ptokach...bardziej bym się Legii obawiał

 

i nawet już wcześniej Lech przegrał niż sądziłem, tak że nie ma co przesądzać na tak wczesnym etapie rozgrywek kto zdobędzie mistrzostwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Troche zdziwiło mnie, że piłkarzem meczu został Iniesta, choć rzeczywiście rozgrywał dobre zawody, ale przy asyście i golu Messiego?

 

Słabo dzisiaj Valdez, przecież najlepiej grający nogami bramkarz świata. Tym razem mu to nie wychodziło.

 

Też mam wątpliwości, ale dla mnie jednym z najjaśniejszych punktów Barcelony był dziś Seydou Keita. Co do Victora Valdesa, to oprócz błędów miał też kilka naprawdę znakomitych interwencji. Może miał słabszą dyspozycję dnia, ale ogólnie to znakomity bramkarz. Choć odnoszę wrażenie, że gdyby między słupkami Blaugrany stanął Wojtek Szczęsny, to Barcelona nic by na tym nie straciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację !. Kibice wielokrotnie odśpiewali hymn Blaugrany :D. Też sobie nuciłem. Byliśmy więc 12 zawodnikiem.

 

Sędzia był jednym z aktywnych kibiców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, Szczęsny do FCB :D

 

Keita rzeczywiście na plus, choć na początku mnie zdziwiło, że to on jest w wyjściowej jedenastce, a nie Sergio Busquets. No i Mascherano mi nie pasował na obronie, co jak wiemy było koniecznością.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Sędzia był jednym z aktywnych kibiców :)

 

To sędzia siedział na trybunach ? :D. Oglądałem mecz i przeoczyłem, że byli sami liniowi :).

 

Oj tak, Szczęsny do FCB :D

 

Keita rzeczywiście na plus, choć na początku mnie zdziwiło, że to on jest w wyjściowej jedynastce, a nie Sergio Busquets. No i Mascherano mi nie pasował na obronie, co jak wiemy było koniecznością.

 

Niby wszyscy mówią, że brakowało Puyola i Pique tylko ile to razy Pique dostawał ochrzan od Carlesa ?. Gubił się trochę na boisku. Moim zdaniem, dużą wartość defensywy Barcy stanowi Maxwell i jego powrót podniósłby jakość gry w tej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też prawda.

 

Na koniec jeszcze pare słów o Wiśle i jej rywalach :

 

http://m.wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,107296,10183165,Liga_Europy__Wisla_w_pomaranczowej_grupie.html


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o godz. 18 Wisła gościć będzie zaprzyjaźnioną Lechię. Dla gospodarzy to wyśmienita okazja, żeby zwycięstwem podreperować nastrój po nieudanej wyprawie na Cypr. Jeśli podopieczni Maaskanta chcą za rok ponownie powalczyć o Ligę Mistrzów, muszą poważniej traktować ligę, by obronić tytuł. Trzecia od końca Lechia, słabo spisująca się w dotychczasowych meczach, na pewno tanio skóry nie odda, ale każdy inny wynik niż wygrana Białej Gwiazdy będzie uznany za sensacyjny. Według mediów ma to być mecz ostatniej szansy dla trenera gdańszczan.

 

Już się nie mogę doczekać :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1

 

Na temat Wisły się wypowiadać tym razem nie będę, nie mam nawet ochoty.

 

Gratulacje dla Lechii :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0:1

 

Na temat Wisły się wypowiadać tym razem nie będę, nie mam nawet ochoty.

 

Gratulacje dla Lechii :)

 

Coś mi się widzi że chyba era Maaskanta dobiega końca...nie ma on żadnego pomysłu na grę Wisły.... Drużyna jest w głębokiej d*pie i jak tak dalej pójdzie to przebudzi się z grą jak juz będzie za późno i po mistrzostwie.... a Lechici się pewnie smieją wobec ich przegranej wczoraj, że podarowaliśmy im prezent

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czas by to pisać, ale możliwe, że ten sezon będzie stracony na każdej płaszczyznie, niestety. Moje przypuszczenia, to ostatnie miejsce w LE, 4-6 w ekstraklasie, a i pucharu polski też nie zdobędziemy. Wszystko to jest tak jak napisałem wcześniej jak najbardziej możliwe, jeżeli Wisła się nie pozbiera - jest to ostatni dzwonek.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe Wisla poplynela...sorrki ale musialem :)

coz polska liga jest suuuper mocna...ale za to nieprzewidywalna.a to juz cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisła wygląda na zespół w ogóle nie przygotowany do sezonu. Fizycznie w d*pie, taktycznie w d*pie . Jeśli coś im się udaje wygrać to są to indywidualne akcje. Zespołu brak.

 

Michał w jakim ustawieniu grała dziś Wisła ? Znowu z 1 napastnikiem ?

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, wysuniętym był Biton. Wspomagali go Iliev, Małecki, Melikson.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, wysuniętym był Biton. Wspomagali go Iliev, Małecki, Melikson.

 

 

Dopóki Maaskant nie pójdzie po rozum do głowy i nie zacznie grać 2ma napastnikami w linii to Wisła będzie przegrywać. Wisła od niepamiętnych czasów zawsze jak grała jednym napastnikiem to szło jak po grudzie... jej najlepsze czasy to gra z 2ma napastnikami w linii.....szkoda, że Maaskant tego nie wie.

 

 

Do systemu z 1 napastnikiem trzeba mieć wykonawców a Wisła ich nie ma....nie był takim wykonawcą Brożek...nię będzie Genkov ani Bidon. To musi być wysoki silny i szybki napastnik który potrafi przytrzymac piłkę...a takiego Wisła nie ma oraz zawodnicy z pola którzy potrafią posłać wysoką piłkę celną...takich też nie ma. Więc pozostaje gra dołem a jak się gra dołem to lepiej grac 2ma napastnikami.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że Maaskant tego nie wie.

 

To lepiej żeby się szybciutko dowiedział, bo w następnej kolejce gramy na wyjeździe z Lechem. Zresztą po straconej bramce zagraliśmy dwoma, a nawet trzema napastnikami (wszedł Genkov), i też ta gra się nie kleiła, popełniali dużo błędów - zero zgrania zespołu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lepiej żeby się szybciutko dowiedział, bo w następnej kolejce gramy na wyjeździe z Lechem. Zresztą po straconej bramce zagraliśmy dwoma, a nawet trzema napastnikami (wszedł Genkov), i też ta gra się nie kleiła, popełniali dużo błędów - zero zgrania zespołu.

 

Ale Michal to nie chodzi o to ilu jest napastnikow na boisku ale u ustawienie. co z tego ze wprowadzil napastnikow jak grali oni za pomocnikow. grajac 2ma napastnikami pomocnicy nie musza slac tak celnych podan...jest wieksze prawdopodobienstwo ze napastnicy sobie ta pilke wywalczą beda blizej niej itd. W meczu z apoelem bylo dobitnie widac....ze w ataku genkov nie mial komu zagrac....nikt sie nie pokazywal itd a ze nie jest to mistrz przytrzymywania pilki i zastawiania sie jak Luca Toni to szybko mu ją odbierano..i pomocnicy nie zdazyli nadbiec ze wsparciem. To chodzi o system gry. Holendrom sie wydaje....sa na tym punkcie spaczeni ze jak Polski zespol nie potrafi sie utrzymywac przy pilce to nalezy wzmocnic pomoc dodatkowym pomocnikiem kosztem napastnika. To sie w naszym futbolu w ogole nie sprawdza bo oslabia sie znaczaco napad a w pomocy powstaje jeszcze wiekszy chaos...bo jak jest ich za duzo to zwykle 2ch sobie drzema lub spaceruje. Jak jest tylko 4 pomocnikow to kazdy z nich ma wiecej miejsca...nie wchodza sobie w parade...i jak na dloni widac ktory sie opiepsza....dlatego sobie nie pozwalaja na spacerki i przygladanie sie. Taka juz jest mentalnosc polskich zespolow. zaobserwowalem to w wielu meczach zarowno kadry jak i ligowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Michal to nie chodzi o to ilu jest napastnikow na boisku ale u ustawienie...

Ale ja Cię doskonale rozumiem :)

 

Idę spać, szkoda tylko, że mimo wszystko w kiepskim nastroju.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arsenal jest idealnym przykładem tego jak zespół się stacza...

8:2 z United :) :) :) :)

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzedaje się środek pola i nie kupuje w zamian nikogo, to nie ma się co dziwić. Mnie, jako kibicowi United to nie przeszkadza :)

 

Wszystko wskazuje na to, że na koniec sezonu w "Wielkiej Czwórce" po raz pierwszy znajdą się dwa kluby z Manchesteru i tylko jeden z Londynu.


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze.nie lubie ManU ale dobrze sie stalo ze skopali im tylki.Arsenal nie zasluguje na LM.przeszli fartem i niemoca strzelecka Udine.a Wengera nie trawie...powinni kogos innego na jego miejsce zatrudnic.Wenger lubi tatusiowac i z tad tylu mlodych zawodnikow.daleko na tym nie zajda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że daleko nie zajdą :)

Sprawdź statystyki i miejsca, które zajmuje ta drużyna w jednej z najlepszych o ile nie najlepszej lidze świata.

Osobiście bardzo lubię Arsenal i mam nadzieję, że szybko się pozbierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zajda.zobaczysz.jak sie nie wzmocnia to za rok LE zamiast LM.spojz na Liv albo Manc.oni dokonali wzmocnien i pwspolnie z Manu jak i Chelsea przeskocza Arsenal.dla mnie Arsenal to byl ten z Berkampem i to byla druzyna grajaca piekny dojzaly football.ci mlodzi sa dobrzy ale nie maja stabilizacji formy i nie maja zmiennikow.no chyba ze tych jeszcze mlodszych nieopierzonych

Edytowane przez luki2323

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sledzisz lige angielska? arsenal od 3 czy nawet 4 sezonow zawsze zacinal sie w okolicach marca. W tamtym sezonie mial 2 pkt straty do manchesteru, sezon wczesniej prowadzil, sezon wczesniej bodajze tez prowadzili. nie wiem czego to wina. obstawialbym, ze to z powodu lawki rezerwowej, a raczej jej braku w arsenalu. arsenal ma beznadziejny poczatek, ale ma naprawde ciekawy i dobry sklad z przodu. van persie, walcott, gervinho, ramsey, wilshere to zawodnicy nie gorsi niz np. z liverpoolu. jeszcze sie rozkreca i beda ostro ladowac bramki w lidze. problem to ma arsenal w obronie, gdzie oprocz vermaelena i sagni nie maja dobrego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arsenal ma beznadziejny poczatek, ale ma naprawde ciekawy i dobry sklad z przodu. van persie, walcott, gervinho, ramsey, arshawin, wilshere to zawodnicy nie gorsi niz np. z liverpoolu.

Dobry to on może jest ,ale jest zdecydowanie gorszy od ofensywy Liverpool'u.Robin jest zdecydowanie najlepszy w całym Arsenalu,ale reszta to szybki i ciągle będący bez formy walcott ,kupiony gervinho,który ma tylko 1 nogę, ramsey razem z wilsherem coś tam zagrają ,no i arshawin ,którego forma zależy od cen wódki.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.