Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

to samo mozna powiedziec o liverpoolu. oprocz gerrarda i suareza, ktorzy sa zdecydowanie najlepsi, reszta nie jest lepsza od tych z arsenalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo mozna powiedziec o liverpoolu. oprocz gerrarda i suareza, ktorzy sa zdecydowanie najlepsi, reszta nie jest lepsza od tych z arsenalu.

 

Kuyt,Lucas Leiva,Adam,Henderson,Andy Caroll,Maxi Rodriguez...są lepsi od Arsenalu ,może nie wszyscy mają nazwiska ,ale grają o niebo lepiej.


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą Wisłą?

 

Na stadionie w Częstochowie, podczas obchodów 90-lecia istnienia klubu, doszło do dużej niespodzianki. Mistrz Polski znów poczuł smak porażki. Miało to miejsce przed 8-tysięczną publicznością i za sprawą 19-letniego Łukasza Kowalczyka, który w 26 minucie pokazał podopiecznym Maaskanta, jak po dobrze wyprowadzonej kontrze, należy strzelać bramki.

 

Przypominam, że już wkrótce wracamy na ligowe boiska gdzie Wisła zagra na wyjeździe z Lechem, który jak wiemy w tym sezonie gra bardzo ładną dla oka piłkę. Oby nie było kompromitacji.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tą Wisłą?

 

Na stadionie w Częstochowie, podczas obchodów 90-lecia istnienia klubu, doszło do dużej niespodzianki. Mistrz Polski znów poczuł smak porażki. Miało to miejsce przed 8-tysięczną publicznością i za sprawą 19-letniego Łukasza Kowalczyka, który w 26 minucie pokazał podopiecznym Maaskanta, jak po dobrze wyprowadzonej kontrze, należy strzelać bramki.

 

Przypominam, że już wkrótce wracamy na ligowe boiska gdzie Wisła zagra na wyjeździe z Lechem, który jak wiemy w tym sezonie gra bardzo ładną dla oka piłkę. Oby nie było kompromitacji.

 

Wisła jest nieprzygotowana do sezonu. Wydawało by się że przeprowadziła niezłe transfery ale wszystko zaprzepaszczono na treningach. Najbardziej się boję kompromitacji w Lidze Europejskiej.

 

A dzisiaj mecz z Meksykiem o 20:15 transmisja na TVP1 ....myślę, że wygramy 2:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się zniechęcam do Pana Maaskanta. Masz racje co do przygotowania drużyny.

 

Co do reprezentacji, obstawiam 1:1


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak optymistycznie nie podchodzę do meczu z Meksykiem. Mam nadzieję, że ładnie zagrają, ale raczej mecz zakończy się przegraną.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i prowadzimy, brawo Paweł :)

 

Całkiem poukładana ta gra Polaków.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa zdecydowanie nudniejsza, a to za sprawą czerwonej kartki dla Ludwika. Pomijając już samych grajków, to tęskni mi się za atmosferą ze starych vintażowych stadionów. Teraz to już niestety totalny piknik.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie zła decyzja sędziego w sprawie Obraniaka.

?

Jak najbardziej słuszna.Kopnął rywala.Dał się sprowokować,a mógł po prostu odejść.

 

 

Bardzo dobry mecz Kuby,szkoda że musiał zejść w połowie ,może wtedy ten mecz też byłby fajny w 2 połowie.

 

Z reprezentacją Niemiec szans nie widzę...6:2 z Austrią.

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Jak najbardziej słuszna.Kopnął rywala.Dał się sprowokować,a mógł po prostu odejść.

 

Moim zdaniem słuszna byłaby wtedy, gdyby zawodnik Meksyku dostał też czerwoną za swoje zachowanie.

 

Właśnie przeczytałem takiego newsa: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/fc-barcelona-otworzy-szkolke-pilkarska-w-polsce,1,4838751,wiadomosc.html

Jeżeli to prawda, to może wreszcie będzie miał kto grać w reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będziecie dzisiaj oglądać "mecz" na TVN - gwiazdy TVN vs Politycy - pytam ponieważ chciałem poznać Wasze zdanie o zegarkach Aztorin ( ambasadorem jest niejaki Piotr Zelt ) - rok temu jednym ze sponsorów był Edox i obie ekipy dostały po zegarku i troszkę żal tyłek ścisnął - za darmola dostać Edoxa - ale w tym roku to niech dostaną nawet po dwa. To co sądzicie o zegarkach Aztorin ?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właścicielem marki jest Apart, produkcja w Chinach, japońskie mechanizmy kwarcowe. Jakość nawet całkiem spoko, czyli bez szaleństw ale też bez większych wpadek. Cena - w zależności od promocji, może być znośna. Niestety nikt z tego forum nie poleci Ci Aztorina, bo sam Apart nie jest tu lubiany. No i ta marka opiera się tylko na reklamie. Ludzie noszący Aztorina to w większości ludzie bez żadnego pojęcia o zegarkach, którzy skądś kojarzą tą markę (TVN, gazety itp.), chcieli kupić coś porządnego i zostali wkręceni przez sprzedawców w salonie "ochami" i "achami" na temat tych zegarków.

Noszą je potem z dumą i są szczęśliwi ;)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie planuje zakupu Aztorina - byłem ciekaw Waszego zdania - odkąd jestem na forum poznałem te właściwe marki i nimi się interesuje i dążę do zakupu ;)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwe?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod pojęciem "właściwe" - mam na myśli porządne marki, z tradycją, historią, z duszą itp. itd.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz polityków z gwiazdeczkami TVN, a na trybunach doping - "Donald matole Twój rząd obalą kibole" ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz polityków z gwiazdeczkami TVN, a na trybunach doping - "Donald matole Twój rząd obalą kibole" ;)

 

Jasne....wraz ze wzrostem podatków rośnie poparcie :)

 

 

Czas zacząć roztrząsać nadchodzący pojedynek z odwiecznym wrogiem czyli Niemcami.

Jaki wynik obstawiacie ?

 

Ja 2:1 dla Niemiec. Szkoda, że Smuda nie zdecydował się na grę 2 napastnikami. Rozpoczniemy jednym Lewandowskim. Co do składu meczowego nie mam w większości zastrzeżeń....nikogo lepszego na te pozycje zdrowego nie ma. Zmienił bym jedynie Murawskiego....moim zdaniem on nie prezentuje ''international level'' ....jest za mało kreatywny w środku pola. Mam nadzieję, że Obraniak będzie dobrze wykonywał rożne jak to z resztą często czyni i wysoki Lewandowski zrobi z tego użytek.

 

A właśnie Obraniak będzie mógł wystąpić ??

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w jakiej formie są piłkarze z Niemiec, to obstawiam 2 lub nawet 3:0 dla nich. Oczywiście chciałbym się mile zaskoczyć :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w jakiej formie są piłkarze z Niemiec, to obstawiam 2 lub nawet 3:0 dla nich. Oczywiście chciałbym się mile zaskoczyć :)

Mile zaskoczyć ,w sensie że Polacy strzelą jakąś bramkę,ale co do straconych to już miło nie będzie ;)


My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mile zaskoczyć ,w sensie że Polacy strzelą jakąś bramkę,ale co do straconych to już miło nie będzie :)

 

Ja myślę że ten dzień w którym Polacy pokonają Niemcy w piłkę będzie ogłoszony świętem państwowym i kościelnym i być może poprzedzać go będzie tygodniowy post ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę dramatyzujecie. Ja obstawiam remis, a może nawet wygraną naszych ;) (wiem, że jestem optymistą :))

Niemcy będą grali w rezerwowym składzie.

Ps. O której jest ten mecz?

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trochę dramatyzujecie. Ja obstawiam remis, a może nawet wygraną naszych ;) (wiem, że jestem optymistą :))

Niemcy będą grali w rezerwowym składzie.

Ps. O której jest ten mecz?

W rezerwowym składzie?

W kadrze Niemców zabraknie tylko Nojera ,Szwajnsztajngera i Yzila(sorry,ale ten niemiecki to mnie wykończy kiedyś).

Zaś ich szkoleniowiec przyznał że podejdą do tego meczu z pełną powagą i żadnych rezerw nie będzie.

 

I mecz jest jakoś po 20.00,czyli pewnie 20:45.

Edytowane przez Gajani

My colour is blue...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz o 20:45. A co do wyniku to podobnie jak koledzy obstawiam gładkie zwycięstwo Niemców.


Seiko SNM033 | Casio EF-524SP-1AVDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.