Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie chyba szlag trafi jak jeszcze raz usłyszę o wielkim meczu na wodzie albo o meczu z Anglią w Chorzowie...

Obstawiam 4:1 dla gości.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, do jutrzejszego meczu usłyszysz o wielkiej wodzie jeszcze pare dobrych razy, spokojnie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej to Peszko rowy kopać :) zresztą zawsze tak uważałem!! A Szczęsny rośnie nam na No1światowych bramkarzy.

Oczywiście tekst Szpaka " gdyby nie ta woda w 74 ..." padł


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle Polacy frajersko tracą bramki czy to repra czy drużyny klubowe (Wisła w EL LM) a Niemcy grają do końca:) W tych kwestiach nic się nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra :) rozczarowanie tym większe że byłem już pewny pierwszego zwycięstwa w historii (uczciłem to, a jakże odpaleniem swego pierwszego single malta w życiu) a tu koniec jak zwykle i to nie ważne że nie zasłużyliśmy na zwycięstwo bo mecz z Niemcami nawet towarzyski wzbudza niespotykane emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny pozytyw, że nie mają podstaw, żeby popaść w samouwielbienie :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja też bylem wkurzony na maxa w tych ostatnich sekundach. Ale biorąc uwagę na naszą pozycję w rankingu fifa, sześćdzieśiąt coś tam... to wcale nie był najgorszy mecz, prawdopodobnie z najlepszą obecnie drużyną świata.

Jaki by nie był wynik meczu, to Niemcy byli jednak lepszą, przeważającą drużyną. Gdybyśmy w ostatniej sekundzie nie stracili bramki, to byśmy popadli w jakiś historyczno-narodowy amok, a nad tą drużyną trzeba jeszcze pracować :)

 

ps. Ukraina przgarała z Czechami 4:0 :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidziałem że strzelą w ostatniej sekundzie meczu. Zawsze tak robią ! to już tradycja naszych konfrontacji. po strzelonej bramce euforia...zamiast obrony.

Ogólnie pracę pomocników i napastników należy ocenić pozytywnie....obrona....dramat. Szczególnie to co wyczyniał Głowacki....z resztą nie pierwszy raz potrafił zawalić pracę całego zespołu....znany był tez z takich dni w Wiśle. Szczęsny.....nie mam słów....gość jest najlepszym bramkarzem na świecie obecnie. Nie ma żadnych słabych stron....gra fenomenalnie na przedpolu, na linii, świetny refleks....uratował kilka setek.

Podobało mi się to, że Polacy starali się za wszelką cenę grac do przodu! o to chodzi !! Za to lubię Smudę....,że jego zespoły zawsze grają do przodu....to im wpaja...i bardzo dobrze. Widać było brak Obraniaka który zdecydowanie lepiej wykonywałby stałe fragmenty gry a kto wie może i strzelił by z jednego z nich bramkę....bo takie okazje były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Przecież pisaliście o gładkim zwycięstwie Niemców, a teraz Wam źle, że zremisowaliśmy?

Powiem jak ja to widzę.

Mecz był świetny i doskonale rozegrany. Mieliśmy piękne kontry i gdyby nie słaby dzień Peszki rozgromilibyśmy Niemców przy tak dobrej grze Szczęsnego.

Rozumiem, że jesteście podnieceni, ale pisanie, że Szczęsny jest najlepszym bramkarzem na świecie to delikatnie mówiąc przesada.

Jest świetny i moim zdaniem najlepszy z polskich bramkarzy w chwili obecnej (gdyby pewien bramkarz nie zaczął obżerać się hamburgerami i wojować po mieście to pewnie Szczęsnego byśmy dzisiaj nie zobaczyli), ale do najlepszego bramkarza na świecie jeszcze przed Szczęsnym długa droga :)

Obrona do niczego, a cała reszta na przyzwoitym poziomie.

Panowie, więcej optymizmu !!! Graliśmy w 10 od 80 minuty, a i tak potrafiliśmy przeprowadzić akcję, która dała nam rzut karny !!!

To był świetny mecz. Strzeliliśmy Niemcom, aż 2 bramki !!!

Ps. Marco, nie byłeś jedyny :) Kiedy moi kumple się podniecali zwycięstwem w 91 minucie powiedziałem im żeby poczekali do końca meczu, bo Niemcy są mistrzami ostatnich sekund co zresztą udowodnili :P

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na meczu i z tej perspektywy to nie wyglądało dobrze.

1. Znakomity Szczęsny

2. Fatalna obrona. Głowacki i Wawrzyniak wyglądali jak z innej planety ... bardzo odległej niestety. Wasilewski - trudno powiedziec, jakby go nie było.

2. Defensywni pomocnicy - bardzo dobry odbiór (z kilkoma wyjatkami kiedy Niemcy przeszli w zasadzie obok nich), katastrofalne wyprowadzanie piłki.

3. Bardzo słaba ofensywa - albo brak zaangazowania (kiedy atakowali Niemcy, bylo ich pelno w ataku, kiedy atakowali Polacy, nie bylo do kogo zagrac), albo marnowanie idealnych sytuacji przez Peszkę.

4. Świetny mecz Lewandowskiego, nie tylko za bramkę ale jako jedyny walczył w ofensywie.

Bramka dla nas z karnego bardzo przypadkowa. Niemcy grali tylko wtedy, kiedy stracili bramkę. Wystarczyło kilkanascie minut za pierwszym i kilka za drugim razem. Biorąc pd uwagę sklad Niemcow, ich widoczny brak zaangazowania uwazam, ze grajac o stawke z pierwszym skladem Niemcow nie mielibysmy jakichkolwiek szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy piękne kontry i gdyby nie słaby dzień Peszki rozgromilibyśmy Niemców przy tak dobrej grze Szczęsnego

Krystek, bo zejdę ze śmiechu :) ten Pan nigdy nie miał dobrego dnia


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dość długi post odpowiedzi, ale córka wyciągnęła przewód zasilający laptopa i wszystko poszło :)

W skrócie:

Karol, może i Peszko nie zachwyca w reprezentacji, ale w Lechu grał świetną piłkę i liczę, że w końcu się przełamie i wróci do formy :)

 

Niemcy grali tylko wtedy, kiedy stracili bramkę. Wystarczyło kilkanascie minut za pierwszym i kilka za drugim razem. Biorąc pd uwagę sklad Niemcow, ich widoczny brak zaangazowania uwazam, ze grajac o stawke z pierwszym skladem Niemcow nie mielibysmy jakichkolwiek szans.

 

 

Niemcy zawsze grali jak stracili bramkę i tu nic dziwnego nie widzę. Do tego czasu zawsze realizowali swoją taktykę (co i tak pozwalało im wygrywać zdecydowaną większość spotkań), a dopiero po stracie bramki ruszali.

Reprezentacja Loewa co prawda prezentuje już bardziej ofensywną grę, ale nadal wszystko opiera się na powolnym realizowaniu taktyki.

Nie twierdziłem, że wygralibyśmy z pierwszym składem. Pisałem w pierwszym poście odnośnie tego meczu, że gramy z rezerwami i dlatego typuję remis lub wygraną naszych co i tak jest wielkim osiągnięciem, bo nawet rezerwy Niemców to i tak najwyższa światowa półka.

Nadal uważam, że to był świetny mecz i gdyby Peszko potrafił wykorzystać chociaż jedną z idealnych sytuacji mielibyśmy duże szanse wygrać go.

Bramka w ostatniej sekundzie w ogóle mnie nie zdziwiła, bo to już jest znak rozpoznawczy reprezentacji Niemiec od niepamiętnych czasów.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bramka w ostatniej sekundzie w ogóle mnie nie zdziwiła, bo to już jest znak rozpoznawczy reprezentacji Niemiec od niepamiętnych czasów.

 

A my po tylu w ten sposób strzelonych nam bramkach przez niemców powinniśmy w końcu wyciągnąć wnioski ??!! Teraz piszą, że trzeba wyciągnąć wnioski??? Ale my tych wniosków nigdy nie wyciągamy. Choćby nam w ten sposób bramkę strzelali co tydzień to nasi mają zakodowane rozluźnienie po strzeleniu bramki. Zawsze jak strzelimy bramkę to jest chaos. tam był totalny brak obrony i asekuracji w tej ostatniej minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my po tylu w ten sposób strzelonych nam bramkach przez niemców powinniśmy w końcu wyciągnąć wnioski ??!! Teraz piszą, że trzeba wyciągnąć wnioski??? Ale my tych wniosków nigdy nie wyciągamy. Choćby nam w ten sposób bramkę strzelali co tydzień to nasi mają zakodowane rozluźnienie po strzeleniu bramki. Zawsze jak strzelimy bramkę to jest chaos. tam był totalny brak obrony i asekuracji w tej ostatniej minucie.

 

O wiele lepsze drużyny wiedząc o tym atucie nie potrafiły zatrzymać tej machiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Szkoda ....

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz pokazał dosadnie, że bojkot dopingowania reprezentacji przyniósł nadspodziewany skutek... "Gramy u siebie" to już był szczyt żenady, rozcinanie polskich flag na bramkach wejściowych skandaliczne. A za pieniądze z biletów i śmiesznych Kart kibica PZPN funduje się po meczu dla tych panów i spółki:

 

2457324-lato-krecina-1-643-482.jpg

2457349-lato-krecina-2-643-482.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za dawnych słodkich czasów PRL. PZPN zmieniło logo....szkoda...tamto bardziej pasowało :)

Oni są nie do ruszenia! To Państwo w państwie...sami się między sobą wybierają.W dodatku mają zapewnioną ochronę FIFY....której prawo jest ważniejsze niż Polskie prawo :)....komedia...

 

UEFA po przejęciu przez Platiniego naprawdę nabrała pozytywnego oblicza...ale FIFA to organizacja jakaś para-przestępcza.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.