Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff....

Kuciak - Man of the Match. Radovic i Ljuboja zrobili różnicę. Zagranie Komorowskiego w końcówce - z gatunku zawałowych.

Legia była słaba, beznadziejna w pierwszej połowie. Metamorfoza w drugiej części. Ale druga bramka dla Hapoelu też padła "za łatwo".

Minusy - kadrowiec Wawrzyniak, gapa w obronie (bramka na 0-1), poślizgi w ataku...

Najważniejsze, że po blamażu Wisły, mecz Legii zakończył się szczęśliwie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czarna L-ka w kółeczku się mieni...to jest Legi święty znak"

 

Yeeee :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej połowie zrażany przerzuciłem się na "Lśnienie", wracam na TV 4 a tu taka odmiana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał wyżej o braku serca Wisły. To się niestety zgadza i aż strach pomyśleć, że ta Wisła miała grać (a przynajmniej miała takie aspiracje) w LM... Nie jestem kibicem Legii ale bardzo imponuje mi właśnie ich serce i charakter. Ljuboja jest świetny, napastnik jakiego w Ekstraklasie jeszcze nie było. Jestem z Katowic (GieKSa!) ale dziś robię tak:

 

IiGfL8lPLg84qB6FP2oq.0_thumb.jpg

 

Szacunek za grę do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Legia pokazała nie pierwszy raz że gra do końca...i jak się wkurzy to przeciwnik jest w opałach. Pierwsza połowa beznadziejna....bez polotu i pomysłu....powolne rozgrywanie prostych podań. Druga połowa diametralna odmiana, kombinacyjna gra i ciągłe nieustające ataki na bramkę przeciwnika :) taka gra mi się podoba. Ljuboja ma swoje wady ale to zawodnik z innej galaktyki to widać w każdym jego kontakcie z piłką....ma bardzo duże umiejętności techniczne....potrafi grac kombinacyjne....świetnie dogrywa i jak już ma piłkę to trudno mu ją zabrać....szkoda że oprócz Radovicia to nie za bardzo ma z kim pograć...reszta wyraźnie odstaje.

 

Wisła powinna oddać walkowerem reszte spotkan dosc tych kompromitacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład Ljuboji, który rzeczywiście odstaje od polskiej codzienności (nie tak jak Rudniew, ale odstaje) pokazuje prawdziwy poziom polskiej ligi. Danijel grał w m. in. solidnych europejskich średniakach z Francji i Niemiec (poza PSG). Grał dobrze ale też czasami grał słabo. Odnosił sukcesy ale i spadał o klasę niżej. W Stuttgarcie i HSV trafiał nawet kilkukrotnie do drużyn rezerwowych. W latach 2007-2009 w Bundeslidze grał bardzo mało, odżył po wyjeździe do Francji. A u nas? Chyba żaden napastnik nie potrafi się tak zastawić, żaden nie ma takiej umiejętności gry na kontakcie i żaden tak nie odgrywa mając do tego znaczne umiejętności techniczne i doskonale czytając grę.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszkolenie w Polsce jest na jednym z najgorszych poziomów na świecie....ale o tym już było....

Żeby 40milionowy naród musiał szukać za granicą wytrenowanych piłkarzy bo w reprezentacji nie ma komu grać??

 

Pobudowaliśmy piękne stadiony...pod tym względem zbliżyliśmy się do krajów zachodnich....być moze nawet mamy obecnie lepsze stadiony niż w Holandii, Belgii, Czechach a już na pewno lepsze niż Rumuni, Węgrzy itd.....

ale co z tego.....jak nie ma komu grać na nich...dlatego uważam że wywalanie tak iogromnych pieniędzy na obiekty sportowe w Polsce było błędem...40tysięczne stadiony a na nich ekipy tak marne jak Lechia czy Śląsk Wrocław które dostaną baty nawet od średniaka z Rumunii...te stadiony nie będą się zapełniać na meczach ligowych będą generować koszty ( wczoraj w Warszawie nawet na meczu Ligi Europejskiej nie było kompletu)....jedynie imprezy poza sportowe będą dawać kasę na ich utrzymanie ale ile koncertów można zrobić w miesiącu ?? My mamy takich dużych obiektów już 6 ....i co w jednym miesiącu Madonna we Wrocławiu, W Gdańsku Depeche Mode, w Warszawie na 2 stadionach ( duże marnotrawstwo pieniędzy)- Jakaś walka....naprawdę będzie ciężko.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale widziałem końcówkę meczu ŁKS-Wisła. Po raz kolejny sędziowie byli najsłabszymi graczami na boisku. Generalnie jakość sędziowania w naszej lidze schodzi na psy.Obrona Wisły przy nieuznanej prawidłowej bramce dla ŁKS zachowała się jak... całkowici amatorzy.

Oglądam też kątem oka Bundesligę - Bayer-Shalke (fantastyczna akcja Farfana - symbol prostoty piłki nożnej, przebiegł z piłką prawie całe boisko w linii prostej i strzelił gola.) i Hannover 96- Bayern.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrona Wisły przy nieuznanej prawidłowej bramce dla ŁKS zachowała się jak... całkowici amatorzy.

 

 

Jakoś mnie to nie dziwi ;) Oni grają jak amatorzy od początku tego sezonu.

gdyby nie ''Bidon'' i jego bramki to Wisła broniła by się z taką grą przed spadkiem.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:30 "prawdziwe" otwarcie stadionu miejskiego we Wrocławiu. Śląsk - Lechia, mimo wszystko stawiam na Gdańszczan:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:30 "prawdziwe" otwarcie stadionu miejskiego we Wrocławiu. Śląsk - Lechia, mimo wszystko stawiam na Gdańszczan:-)

 

Dobrze, że nie poszedłem ponoć wiało nudą, że hej....w dodatku jedyna bramka padła po kontrowersyjnej sytuacji. Oglądanie Śląska o dziwo lidera Ekstraklasy to męczarnia.

 

Obiektywne obecnie w naszej Ekstraklasie jedynie Legia gra składnie.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że im lepsze stadiony, tym gorszy jest poziom gry piłkarzyków. Oglądam tydzien w tydzień mecze naszej ekstraklasy i niemiłosiernie się przy nich nudzę. Ale nie wiedzieć dlaczego, lubię tą naszą żenade :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Bułgarską wraca doping, zobaczymy czy przełoży się to na grę Lechitów, po nudnym piątku to może być mecz kolejki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiedzieć dlaczego, lubię tą naszą żenade ;)

Dlatego, że to nasza żenada ;)

 

po nudnym piątku to może być mecz kolejki :)

 

Obojętnie co by się nie działo w polskiej lidze, gdy gra Lech z Legią to zawsze jest mecz kolejki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że im lepsze stadiony, tym gorszy jest poziom gry piłkarzyków. Oglądam tydzien w tydzień mecze naszej ekstraklasy i niemiłosiernie się przy nich nudzę. Ale nie wiedzieć dlaczego, lubię tą naszą żenade ;)

 

jak myślisz Wisła wykupi ''Bidona'' ? Gdyby tego nie zrobiła to naprawdę nie wyobrażam sobie kto by miał strzelać bramki w tym zespole. Do braku obrony doszedł by brak ataku....czyli brak drużyny ;)

 

W ogóle w naszych czołowych drużynach napastników jest jak na lekasrstwo , zwykle kluby mają 1 dobrego napastnika zakontraktowanego a reszta to albo zupełnie nie ograna młodzież albo nasprowadzane niewypały. Wisła to Biton, Legia to Ljuboja, Slask to Voskand, Lech to Rudniew. W przypadku kontuzji któregoś z tych zawodników atak przestaje istnieć.Warto też zauważyć, że żaden to nie Polak :/ .

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak drużyny to już jest od dawna ;) Menago "Bidona" się śmieje z oferty Wisły. Choć być może, a raczej napewno, jest to z jego strony zagrywka taktyczna. Cupiał nie da więcej pieniędzy, to pewne. Wisła ma opcję pierwokupu, zobaczymy co z tego wyniknie. Mam nadzieje, że się dogadają.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak drużyny to już jest od dawna ;) Menago "Bidona" się śmieje z oferty Wisły. Choć być może, a raczej napewno, jest to z jego strony zagrywka taktyczna. Cupiał nie da więcej pieniędzy, to pewne. Wisła ma opcję pierwokupu, zobaczymy co z tego wyniknie. Mam nadzieje, że się dogadają.

 

Moim zdaniem te 1,6mln nie bedzie wyrzucone w błoto. Spokojnie go potem sprzedadzą drożej...tzn za min 2 mln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak pisałem, że Porto nie jest wcale takim pewniakiem, natomiast z grupy napewno wyjdzie Apoel? :) Nikt nie wierzył, pisząc, że Porto, to absolutny faworyt. Oczywiście jeszcze wszystko jest możliwe, ale wygląda to ciekawie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, nic tylko gratulować. Ugrać awans w 4 kolejkach to jest THE COŚ.

Po drugie w Legii gra kilku młodych obiecujących Polaków - Rybus, Komorowski,Borysiuk, Żyro. Może będziemy mieli z nich kiedyś pociechę. Niech się ogrywają.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Co prawda fanem Legii nie jestem :), ale fajnie, że chociaż jedna drużyna zajdzie dalej. Mnie to bardzo cieszy, bo lubię oglądać polskie drużyny w starciach z europejskimi klubami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dni Maaskanta są policzone!!!

Nie ma obrony i nic z tym nie robi!!! Ściągnął jakieś holenderski szajs do obrony co wspólnie z Diazem jest po prostu żałosne. Do tego Perejko....brak słów.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.