Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Maaskant nigdy nie powinien być tam zatrudniony.

To człowiek znikąd, bez sukcesów, bez historii. Za swoim managerem przyciągnął do Wisły holenderskich outsiderów, którzy zniszczyli ducha zespołu.

 

Niestety dopóki Ciupiał będzie właścicielem Wisły, dopóty o sukcesach można zapomnieć.

Ten człowiek po prostu do tego się nie nadaje...nie czuje tematu zwanego "football".

 

Niestety cenę za Wisełkę wystawił zaporową. Mniej kosztuje Auxerre, czy FC Nantes....

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaskant nigdy nie powinien być tam zatrudniony.

To człowiek znikąd, bez sukcesów, bez historii. Za swoim managerem przyciągnął do Wisły holenderskich outsiderów, którzy zniszczyli ducha zespołu.

 

Niestety dopóki Ciupiał będzie właścicielem Wisły, dopóty o sukcesach można zapomnieć.

Ten człowiek po prostu do tego się nie nadaje...nie czuje tematu zwanego "football".

 

Niestety cenę za Wisełkę wystawił zaporową. Mniej kosztuje Auxerre, czy FC Nantes....

 

Zgadzam się , że za Cupiała Wisła już nigdzie nie zajdzie. Po prostu zawsze coś jest nie tak. Jak jest dobry trener to nie ma zawodników, jak są zawodnicy to do d*py trener. Jak jest atak to nie ma obrony, jak jest obrona to nie ma pomocy.

A obecnie to jak to mawiał Kononowicz nie było niczego. Wisła w niczym nie była najlepsza stąd takie wyniki. Maaskant wpadł po łatwym mistrzostwie w tamtym sezonie w samouwielbienie...i zatracił się zupełnie...

Dobrze że go wywalono nie wierzę że jeszcze coś z Wisłą mógł zdziałać. Nie wyciągał żadnych wniosków z 3 bardzo wysokich porażek w LE i marnych występów w lidzie.

Od lat mówię że Wisle potrzebny jest trener z jajami....a za takiego trzeba niestety zapłacić. Magath, Petrescu lub inny Niemiecki szkoleniowiec zrobili by porządek....i trzymali za gardła rozpuszczone gwiazdki. jeden słaby mecz i ława. Ale do tego potrzeba jeszcze konkurencji w zespole...przynajmniej 3 porządnych napastników i każdy obrońca powinien mieć dublera....inaczej czują się zbyt bezpiecznie i pozwalają sobie na nonszalancję w grze bo wiedzą że są nie do ruszenia.

 

Może trzeba podkupić dyrektora sportowego APOELU....tam naściągano tanich zawodników ale jak oni grają !!! skauting muszą mieć tam doprawdy świetny...potrafili wypatrzyć na rynku prawdziwe perełki.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na nowe koszulki reprezentacji? Dla mnie brak Orzełka na piersi to SKANDAL! Najgorsze koszulki w naszej historii. Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej Lechijce tez zmiany. Kafarski poszedl na bezrobocie, za niego Ulatowski. Wisla przynajmniej ma perspektywy na europejskie puchary, Lechia raczej juz nie ;)

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na nowe koszulki reprezentacji? Dla mnie brak Orzełka na piersi to SKANDAL! Najgorsze koszulki w naszej historii. Szkoda gadać.

 

PZPN podąża za trendami w Europie, tak to już jest... przeboleć trzeba i tyle. Z tego co wiem to francuzi też nie byli zadowoleni jak im wcisneli:

logoFFF.png


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej Lechijce tez zmiany. Kafarski poszedl na bezrobocie, za niego Ulatowski. Wisla przynajmniej ma perspektywy na europejskie puchary, Lechia raczej juz nie ;)

Myślę, że trzeba dać szansę Ulatowskiemu, ciężko żeby gorzej było, zobaczymy co będzie w grudniu i wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na nowe koszulki reprezentacji? Dla mnie brak Orzełka na piersi to SKANDAL! Najgorsze koszulki w naszej historii. Szkoda gadać.

 

Żaden skandal....nakręcacie się wszyscy jak nienormalni!. Nasze godło umówmy się do najpiękniejszych nie należy...nigdy mi się nie podobało...orzeł jak nie orzeł....raczej jak glapa. Mieliśmy w historii dużo ładniejszy wizerunek: Godła z początków naszej państwowości przedstawiały porządnego...agresywnego ( wkurwionego) Orła

_godlo_polski_na_przestrzeni_wiekow.jpg

 

....potem ktoś zrobił z orła glapę albo gołębia jak kto woli dlatego nie mam nic przeciwko zastąpieniu godła jakimś logotypem. Nowy wizerunek mi się podoba. Nowe logo PZPN jest całkiem fajne (oczywiscie nie znaczy to ze PZPN jest fajne bo mam o nich jak najgorsze zdanie)...orzeł jest w nie wpisany więc nie widzę problemu. Większość reprezentacji gra z symbolami federacji an koszulkach więc nie mam pojęcia czemu mamy być wyjątkiem....

 

Jak zwykle popadamy w histerię narodową o jakąś pierdołę zamiast skupić się na rzeczach naprawdę ważnych czyli grze piłkarzy.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak zwykle popadamy w histerię narodową o jakąś pierdołę zamiast skupić się na rzeczach naprawdę ważnych czyli grze piłkarzy.

 

Dokładnie! Jakieś typy na piątek? Włosi nam dokopią? My wygramy niewysoko po fajnym meczu? A może remis? Bo w to że ich rozwalimy to nie liczę ;) Osobiście obstawiam 1:0 dla którejś ze stron B) Remis 1:1 wskazałbym w drugiej kolejności...


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Jakieś typy na piątek? Włosi nam dokopią? My wygramy niewysoko po fajnym meczu? A może remis? Bo w to że ich rozwalimy to nie liczę ;) Osobiście obstawiam 1:0 dla którejś ze stron B) Remis 1:1 wskazałbym w drugiej kolejności...

 

2:1 dla Polski. Włosi jak jest zimno to nie grają najlepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Polski. Włosi jak jest zimno to nie grają najlepiej :)

 

Aaaa, no właśnie, nadeszła rocznica pamiętnego triumfu nad Portugalią. To też był listopad? Oni też byli śnięci bo było zimno :) Ale dwóch goli makaroniarzom nie wbijemy, mają za dobrą obronę nawet dla Kuby i Lewego :D

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie koledzy...ale nie przywiązując wagi do godła nie jesteście kibicami tylko entuzjastami lub zainteresowanymi tematem :D. Bez urazy...

 

Orzełek na piersi kazdego polskiego sportowca to symbol i honor i nie jestem szczególnym patriotą.

Przez najbliższe dwa lata piłkarze nie będą reprezentować Polski lecz ...PZPN. To logo PZPN będą mieli na piersi.

Dla mnie to żenujące...ale jak powiedział lotniskowy pijaczyna Kręcina PZPN przehandlował godło na rzecz innego logo zyskując za to kasę na utrzymanie działaczy i oficjeli....

 

 

Pytam się Was, kto pójdzie na mecze kibicować PZPNowi? :) :)

 

 

Druga zła wiadomość. Anglicy wybrali Kraków jako bazę... znów zjedzie tu angielski plebs demolować miasto...

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

....i trzymali za gardła rozpuszczone gwiazdki. jeden słaby mecz i ława.

 

Moim zdaniem, szkoleniowiec powinien być przede wszystkim dobrym psychologiem, a nie cholerykiem despotą. Każdy piłkarz może mieć słabszy dzień, grasz ale nic nie wychodzi. I to nie jest powód żeby od razu zawodnika pakować na ławę rezerwowych, bo siedząc na ławce formy na pewno nie odbuduje. Ja w roli trenera Wisły widziałabym Kasperczaka. Przy czym klub powinien dać mu przynajmniej 2-3 lata spokojnej pracy żeby trener mógł zbudować zespół. Zmienianie co chwila szkoleniowca nie ma sensu i raczej nie przyniesie dobrych rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A co do braku godła na koszulkach, to ma to swoje dobre strony. Jak Polska nie wyjdzie z grupy, to dumny polski orzeł nie zostanie zhańbiony. Może dostanie mi się za to czarnowidztwo, ale uważam, że Polska nie osiągnie niczego wielkiego na tych ME. Prawdopodobnie nie wyjdą z grupy. Poza tym, obstawiam finał: Niemcy vs. Hiszpania.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle popadamy w histerię narodową o jakąś pierdołę zamiast skupić się na rzeczach naprawdę ważnych czyli grze piłkarzy.

No ciekawe masz zdanie. Rozumiem, że to będzie ok jak nasi piłkarze będą całować logo PZPN? Orzełek to tradycja i jeżeli to dla Ciebie jest "pierdoła" to ja przepraszam ale EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie byłem ciekaw czy jest na tym forum watek o orzełku :D hehe wczoraj widzialem w wiadomosciach te koszulki... jak ktos nie widzi orzełka to sorry ale do okulisty prosze... Przeciez jak byk jest głowa orła na koszulce,.. do tego bardzo fajnie to wyglada. Własciwie w koncu porzadnie a nie jak ze sredniowiecza. Nielubie polskiej pilki, ale akurat te orzelki sa bardzo na miejscu. I ja tutaj nie widze zadnych wad. Chociaz fakt w polsce jest dziwna mentalnosc.. jak ja przy moim slubie zdrobniale powiedzialem imie obecnej żony, to ksiadz mnie zatrzymał i kazał od nowa nawijac...

 

Najwazniejsza w orzelku zawsze była głowa (raz z koroną a raz bez niej) a to co idzie dalej to jakby reszta wychodzaca z płomieni/mgły/dymu - mozna by rzec "odrodzenie" i do mnie to przemawia

 

A co do całowania? w innych krajach maja same flagi narodowe i żyją.. a u nas moze sobie trzeba donka wyryc na koszulce i całowac go?? zreszta co tu całowac jak nasza druzyna jest do d*py i lepiej zeby nie całowała nic.. :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy w historii dużo ładniejszy wizerunek: Godła z początków naszej państwowości przedstawiały porządnego...agresywnego ( wkurwionego) Orła

_godlo_polski_na_przestrzeni_wiekow.jpg

 

 

No tak, ten obecny na tle poprzednich to jakaś popierdółka jest, nie orzeł :D ale jest to godło naszego dumnego narodu i moim zdaniem powinnien być na koszulce w postaci takiej jak jest w godle!


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pytam się Was, kto pójdzie na mecze kibicować PZPNowi? :D:)

 

 

Aha, to w takim razie czemu się tak bardzo podniecamy rywalizacją z niemcami w każdym meczu? W końcu oni nie reprezentują Niemiec tylko

 

niemcy.png

 

Niemiecki Związek Piłki Nożnej który im to logo wybrał

 

:)

 

Ludzie, dorośnijcie... Reprezentacja to ludzie, a nie symbole które im się odgórnie nażuca. Kibicowałem, Kibicuję i Kibicować będe nawet jak będą na ostatnim miejscu w rankingu FIFA i będą dostawać od San Marino czy innego Luxemburga, a koszulki będą mieć różowe! Bo oni grają w moim imieniu, a tylko to się dla mnie liczy... :)

 

Pozatym pomyślcie że za PRL to oni mieli godło PRL-u a ludzie którzy z tym PRL-m walczyli i tak im kibicowali bo nie przejmowali się tym. Oni nadal NAS reprezentują. Pamiętajcie o tym...

 

Ufff... trochę się uniosłem :)

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo oni grają w moim imieniu,

Udowodnij to...

 

Wypowiedź Kreciny:

Mamy kilkanaście innych reprezentacji, które musimy wyżywić, a nie mamy innych dochodów. Musimy sami się wyżywić. A nie może kibic, osoba postronna, decydować o tym, co jest dla nas dobre, a co złe

 

Więc Drogi Kolego, nikt nie będzie grał w Twoim imieniu... Ty jesteś nic nieznaczącą osoba postronną. Tyle...

 

ps. jaki ten pzpn biedny...

 

 

Przykład z Niemiec jest zupełnie bezzasadny... Co mnie obchodzą, Niemcy, Francja , czy Anglia.

Dlaczego nie ma godła?

Założono, że przed Euro 2012 koszulki reprezentacji będą sprzedawały się znakomicie. Tymczasem związek jest jedynym posiadaczem praw do logotypu, który pojawi się na koszulkach. Godło narodowe nie mogło być zastrzeżone, więc teoretycznie stroje z orłem w koronie mógł produkować każdy. Wyeliminowaniem godła PZPN pozbył się więc konkurencji.

Chodzi o to, żeby się obtłuszczony, skorumpowany i pazerny do bólu pzpn się nachapał. W końcu za coś trzeba utrzymać pensję prezesików z gatunku braku kompetencji jak Lato.

 

Kręcina w dodatku narzeka, że nie ma wsparcia finansowego od państwa. A kto mu za przeproszeniem k... m... stadiony pobudował!?

Kto mu drogi buduje, żeby jego goście mogli przyjechać!

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dokładnie tu leży pies pogrzebany... Kasa, Misiu, Kasa.

Mi osobiście, nowe godło na koszulkach się nie podoba. I nie przemawiają do mnie argumenty, że w wielu krajach jest tylko logo federacji. Dla mnie orzeł był elementem polskiej tradycji piłkarskiej. Tak samo jak biało-czerwone stroje. Rabanu jednak podnosić nie będę - po prostu nie kupię ani sobie, ani nikomu takiej koszulki.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij to...

 

Wypowiedź Kreciny:

 

 

Więc Drogi Kolego, nikt nie będzie grał w Twoim imieniu... Ty jesteś nic nieznaczącą osoba postronną. Tyle...

 

ps. jaki ten pzpn biedny...

 

 

Przykład z Niemiec jest zupełnie bezzasadny... Co mnie obchodzą, Niemcy, Francja , czy Anglia.

Dlaczego nie ma godła?

Założono, że przed Euro 2012 koszulki reprezentacji będą sprzedawały się znakomicie. Tymczasem związek jest jedynym posiadaczem praw do logotypu, który pojawi się na koszulkach. Godło narodowe nie mogło być zastrzeżone, więc teoretycznie stroje z orłem w koronie mógł produkować każdy. Wyeliminowaniem godła PZPN pozbył się więc konkurencji.

Chodzi o to, żeby się obtłuszczony, skorumpowany i pazerny do bólu pzpn się nachapał. W końcu za coś trzeba utrzymać pensję prezesików z gatunku braku kompetencji jak Lato.

 

Kręcina w dodatku narzeka, że nie ma wsparcia finansowego od państwa. A kto mu za przeproszeniem k... m... stadiony pobudował!

 

Powtórze jeszcze raz: Nie kibicuje PZPN-owi, kibicuje Błaszczykowskiemu, Lewandowskiemu, Szczęsnemu... Reszte mam w d*pie jeśli chodzi o kibicowanie. Nie kibicuje dziadkom z PZPN-u. Nie cierpie tej organizacji jak każdy, ale po prostu nie mam wpływu na to co oni robią bo nie są demokratycznie wybierani... Reprezentanci też nie mają wpływu na to kto nimi zarządza, oni po prostu chcą grać jak najlepiej bo uznają to za swój honor. To mi w zupełności wystarcza i nie przeszkadza jednocześnie nienawidzieć leśnych dziadków. Twoje wypowiedzi pokazują że nie rozmawiałeś nigdy z prawdziwmym sportowcem, piłkarzem a tym bardziej z reprezentantem Polski.

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz... 2 razy w tygodniu rozmawiam z Szymkowiakiem i to nie ma nic do rzeczy.

 

Teza, że piłkarz dla dla kibiców mocno nadwyrężona.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teza, że piłkarz dla dla kibiców mocno nadwyrężona.

 

Preferuje teze że piłkarza bez kibiców by nie było, więc dla kogo on jest, poza sobą samym? :D Chyba nie dla PZPN-u? Nie dywagujmy więcej, zdania nie zmienię i Ty zapewne również :)

Edytowane przez mat_k

EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie koledzy...ale nie przywiązując wagi do godła nie jesteście kibicami tylko entuzjastami lub zainteresowanymi tematem :). Bez urazy...

 

Orzełek na piersi kazdego polskiego sportowca to symbol i honor i nie jestem szczególnym patriotą.

Przez najbliższe dwa lata piłkarze nie będą reprezentować Polski lecz ...PZPN. To logo PZPN będą mieli na piersi.

Dla mnie to żenujące...ale jak powiedział lotniskowy pijaczyna Kręcina PZPN przehandlował godło na rzecz innego logo zyskując za to kasę na utrzymanie działaczy i oficjeli....

 

 

 

Podpisuję się rękami i nogami pod tym postem.

Za rok piłkarze wystąpią w zielono-żółtych barwach, bo tak Zdzisiu Kręcina i inni idioci z PZPN wymyślą. Czy to też przełkną kibice?

Przecież nawet za komuny piłkarze grali z orzełkiem...

Może dla młodych kibiców barwy narodowe i godło to nic nie znaczące symbole. Ale gdzieś musi być zachowana ciągłość tradycji.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemcy ~ logo zwiazku plus stroje nie w barwach narodowych.

wlosi~ naszywka z barwami narodowymi w ksztalcie herbu a same stroje bialo niebieskie kompletnie nie majace zwiazku z barwami narodowymi.

holandia stroje pomaranczowe tez nie majace zadnego zwiazku z flaga.

 

na tle tych krajow nasze nawet najnowsze stroje sa bardzo tradycyjne....

 

argumentacja pzpn jest szczera chodzilo o kase. szczegolnie podczas euro 2012. gdzie bedzie prawdziwy wylew tandetnych akcesoriow rp.

mimo ze nienawidze pzpn to tej decyzji bede bronil bo argumentacja jest o dziwo uzasadniona.

 

mozna bylo tak jak to sugerowal listek dac na koszulce oba symbole ale wtedy powstal by jarmark. koszulki powinny cechowac sie minimalizmem.

 

mozna bylo rozwazyc ewentualnie wyszucie orzelka na ramieniu ale bez herbu samego srebrnego orzelka. kiedys reprezentacja w hokeju tak miala

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.