Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

:) Ostatni raz Holendrów na Legii widziałem w akcji wiele lat temu . Pamiętny mecz

Legia - Feyenord ( wtedy to była firma ! ) Wczoraj - PSV - inna bajka ;)

Byli lepszą załogą .

 

img8972mini800x600.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

img8971mini800x600.jpg

img8977mini800x600.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

 

PS . Szkoda kibiców , git widowisko :D


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska scena kibicowska jest jedną z najlepszych w europie, niestety dziady z pzpnu robią wszystko, żeby to zniszczyć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajacek przesadzasz. PSV oczywiście było lepsze, ale Legia miała swoje sytuacje. Do karnego wcale tak tragicznie nie wyglądało.

Jeżeli nie wykorzystuje się kilku setek gdy gra się z lepszym zespołem to wynik inny nie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że pierwszą połowę zagrali całkiem nieźle. niestety później było widać klasę wyżej PSV.

Szkoda. Przynajmniej na Łazienkowskiej doping jak zawsze pierwsza klasa :D

 

tak czy siak Legia w tym sezonie gra fantastycznie. wystarczy spojrzeć jak grali w poprzednim sezonie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Legii do szczęścia brakuje gry 2ma napastnikami co oznacza że trzeba jakiegoś klasy przynajmniej Ljuboji ściągnąć. Obrona jest mocna, pomoc też nie można narzekać jest kim grać. Oby tego składu w przyszłym sezonie włodarze nie spartolili.

 

3:0 wygląda źle, ale przecież nawet wielkie kluby obecnie przegrywają po 5:0 by w następnym meczu ograc rywala tej samej klasy też wysoko....taki sport.

 

Dzisiaj Wisła....nie oczekuje zbyt wiele....jedyna nadzieja w głodnym gry Meliksonie. Sezon co by się nie wydarzyło stracony i jałowy...bo przecież na ponad 30 letnich zawodnikach nie można opierać przyszłości klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie oglądał poniedziałkowego szlagieru Serie A: Napoli-Juve wiele stracił. Juve wyszło z 2-bramkowego deficytu. Świetny mecz, szczególnie druga połowa, kapitalna w wykonaniu Bianconerich. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

losowanie niewiarygodne :D


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tej grupy nie wyjdziemy to osobiście naszym kopaczom pojadę i połamię golenie :D

 

POLSKA

GRECJA

ROSJA

CZECHY

 

Najsłabsze drużyny dostaliśmy do grupy. Na otwarcie z Grekami w Warszawie.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z tej grupy nie wyjdziemy to osobiście naszym kopaczom pojadę i połamię golenie :D

 

POLSKA

GRECJA

ROSJA

CZECHY

 

Najsłabsze drużyny dostaliśmy do grupy. Na otwarcie z Grekami w Warszawie.

 

1. mecz otwarcia

2. mecz o wszystko

3. mecz o honor

w Korei też mieliśmy idealną grupę

najbardziej mi się podobał komentarz "turniej w którym wystąpi 15 najlepszych drużyn w rankingu UEFA.... i Polska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. mecz otwarcia

2. mecz o wszystko

3. mecz o honor

w Korei też mieliśmy idealną grupę

najbardziej mi się podobał komentarz "turniej w którym wystąpi 15 najlepszych drużyn w rankingu UEFA.... i Polska"

 

Dokładnie!

 

My nigdy nie potrafimy wykorzystać szansy. Czuje że nasi kopacze zlekceważą przeciwników....:D

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!

 

My nigdy nie potrafimy wykożystać szansy. Czuje że nasi kopacze zlekceważą przeciwników....

 

Ukraina za to ma całkiem niezłe wyzwanie, coś mi śmierdzi, że gospodarze nie poszaleją na turnieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina za to ma całkiem niezłe wyzwanie, coś mi śmierdzi, że gospodarze nie poszaleją na turnieju

 

Podpłacą :D....zafundują ładne dziewczyny rywalom w noc poprzedzającą mecz :D

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstra z Was kibice. Już gdybacie o nie wyjściu. A ja już widzę finał z naszymi :P


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowanie ekstra, chyba Lato podzielił się pieniążkami z Platinim :P A tak na poważnie, to przynajmniej nasi nie będą mogli niczego zwalić na złe losowanie, bo z tej grupy awans to w tym momencie minimum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekstra z Was kibice. Już gdybacie o nie wyjściu. A ja już widzę finał z naszymi :D

 

Znalazł się optymista :P ....ostatnie 2 turnieje MŚ i jeden ME nie napawają absolutnie żadnym optymizmem...a nawet powiem że graliśmy coraz gorzej...a nasz jednyny występ na ME był totalną kompromitacją.....grał tylko bramkarz....reszta była pod wpływem jakichś środków....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowanie ekstra, chyba Lato podzielił się pieniążkami z Platinim :P A tak na poważnie, to przynajmniej nasi nie będą mogli niczego zwalić na złe losowanie, bo z tej grupy awans to w tym momencie minimum!!!

 

Napewno na coś się zwali....trawa będzie za mocno zroszona, piłka za szybka a siatka w bramce będzie miała za małe oczka.

 

Dudek...powiedział po losowaniu że brakuje nam tylko Szampanów! - czyli lekceważenie rozpoczęte....ręce opadają

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez slabizna ta grupa... Ja chciałem Włochów, Portugalczykow i Francuzow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mecze będą wyglądały tak: wielkie nadzieje na otwarcie i zimny prysznic, czyli bęcki.

 

Potem tzw. mecz o wszytko, mobilizacja - i znów wpier..

 

Na koniec mecz o czapkę gruszek, tzw. honor - tu nasi pokażą klasę. I tym jednym ostatnim meczem, w którym padnie jedna lub dwie (2:1) bramki znów przedłużą historię polskiej piłki. Będzie bohater, będą nieudacznicy, nadzieje na przyszłość, wróżby kariery zagranicznej dla jednych i końca kariery dla innych - będzie jak zawsze. :P


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowie, lepiej nie siadajcie przed telewizory,Ci co mają bilety - sprzedać!!!

Będzie tak - pierwszy mecz remis, z Czechami zwyciestwo i na koniec pokonamy Moskali!!!


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wy kraczecie gorzej jak baby.

Grupa jest "dobra", a co będzie czas pokaże.

Dobra wziąłem w cudzysłów ponieważ prawda jest taka, że nasza reprezentacja zawsze grała lepiej ze świetnym przeciwnikiem niż z chłopcami do bicia.

Oczywiście o chłopcach do bicia tutaj nie ma mowy, ale mam nadzieję, że mobilizacja na mecze będzie odpowiednia, bo już chyba większej okazji na wyjście z grupy nigdy nie będzie.

 

Ps. Piotr, Twój scenariusz nie ma szans się spełnić w takiej kolejności ponieważ, z Rosją gramy drugi mecz, a trzeci z Czechami

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak - pierwszy mecz remis, z Czechami zwyciestwo i na koniec pokonamy Moskali!!!

Akurat Moskali musimy rozwalić w drugim meczu, gdzieś pod wioską Warszawa po prawej stronie Wisły. Natomiast Czesi nadciągną trochę później od południa, gdzie przyjdzie im stawić czoła gdzieś pod Vratislavią... W każdym bądź razie siiiła się przyjdzie natrudzić, nim Ojczyznę miłą do chwały doprowadzim :P


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście. No to Czechów zlejemy na koniec


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posprawdzaliście już na jakie mecze macie bilety? 10 czerwca gdańsk - mecz Hiszpania - Włochy :P


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posprawdzaliście już na jakie mecze macie bilety? 10 czerwca gdańsk - mecz Hiszpania - Włochy :D

Polska-Grecja... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bilet na mecz pocieszenia po Euro 2012...tzw puchar Laty: Mecz Polska - Papua/ Nowa Gwinea

Faworytem są Papuasi bo nasi będą wycieńczeni murowaniem własnej bramki po Euro..ale nie jesteśmy bez szans.... :P

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.