Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że polskiej drużynie nie kibicuje za specjalnie żadnej więc i nie oglądam ligi na bieżąco ale po obejrzeniu 30 min meczu to nasuwa mi się myśl że LM znów nie dla nas, przyjedzie jakiś Irtysz Pawłodar, Karabach albo inny super mocny mistrz Estonii i odprawi naszego arcy mocnego mistrza.... Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Napisano (edytowane)

Gratki dla Śląska!!! choć styl w jakim Śląsk zdobył mistrzostwo a w szczególności liczba strzelonych goli nie zachwyca a defensywne nastawienie Leńczyka nie napawa optymizmem w kwalifikacjach do Ligii Mistrzów. Zobaczymy.

 

Śląsk ma najwięcej strzelonych goli w lidze i wygrał najwięcej spotkań, więc nie wiem o co chodzi. Co do stylu....cała liga jest cienka jak żyletki Polsilvera :lol:

Co do LM...tam trzeba poza grą mieć zaplecze finansowe; Śląsk niestety nie ma ani jednego, ani drugiego. Nie liczył bym na nic w LM.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Może kogoś zainteresuje, że dzisiaj o 20:45 derby Mediolanu. Milan musi powalczyć, bo ma jeszcze teoretycznie szansę ma mistrzostwo w Serie A. Do Juventusu mają tylko (albo aż) 1 punkt straty. Zapowiada się ciekawy mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do LM...tam trzeba poza grą mieć zaplecze finansowe; Śląsk niestety nie ma ani jednego, ani drugiego. Nie liczył bym na nic w LM.

Patrzyłem na statystki Śląska na wiosne... maskara...

 

 

W tym roku nie powinno być mistrza :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

 

 

W tym roku nie powinno być mistrza :P

 

W pewnym sensie masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny sezon, kolejny mierny. Po raz drugi z rzędu mistrz nie zdobył nawet 60 pkt. w trzydziestu meczach. Gdzie te czasy gdy Wisła zdobywała tych punktów ponad 70...

Śląskowi należy gratulować, bez wątpienia. Za kilka lat nikt nie będzie pamiętał jak wyglądał ten sezon i gra Śląska na wiosnę;).

Liczy się efekt, czyli mistrzostwo Polski.

Nie wolno zapominać o Ruchu Chorzów - W. Fornalik wraz z ambitnymi zawodnikami zrobił "the coś" z niczego.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No i derby Mediolanu zakończone. Inter wygrywa 4:2, a Juventus wygrywa ligę. Bramka Maicona - mistrzostwo świata. Kto nie oglądał, ten niech żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk ma najwięcej strzelonych goli w lidze i wygrał najwięcej spotkań, więc nie wiem o co chodzi. Co do stylu....cała liga jest cienka jak żyletki Polsilvera :lol:

Co do LM...tam trzeba poza grą mieć zaplecze finansowe; Śląsk niestety nie ma ani jednego, ani drugiego. Nie liczył bym na nic w LM.

Chodzi mi o to, że te statystuki zaburza jesień, kiedy Śląsk strzelał bramki...Zobacz jak to wygląda na wiosnę...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Co do LM...tam trzeba poza grą mieć zaplecze finansowe; Śląsk niestety nie ma ani jednego, ani drugiego. Nie liczył bym na nic w LM.

 

FC Cluj, Artmedia Petralka, MSK Zilina i wiele wiele innych ekip były jeszcze biedniejsze niż Śląsk a mimo to w LM wystąpiły. Inna sprawa że były to epizodyczne występy... ale nas nie stać od lat nawet na epizod...

Przedewszystkim zawodnikom musi zależeć i musi być 120% zaangażowania...umiejętnosci może brakować ale motywacji nigdy....a u nas są problemy z poruszaniem się po boisku....przy takiej grze a raczej staniu nie ma mowy o osiągnięciach na arenie europejskiej. Tu chodzi o zwykły profesjonalizm.

 

 

Ciesze sie ze Scudetto dla Juve....wreszcie wróciło tam gdzie powinno :)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to pokazuje poziom ligi ,poziom, piłkarzy i poziom kibiców

tak sie Stillic pożegnał z Lechem... :unsure:

http://www.youtube.c...d&v=-FxQxCC69eM

 

Kibice Wisły też gwizdali na swoją drużynę gdy ta próbowała strzelić gola wyrównującego (wtedy mistrzem zostałby Ruch) więc jakieś tam sztamy przyjaźnie i inne układy są w ekstraklasie ważniejsze niż jak najlepszy wynik meczu/miejsce w lidze. Stillic i sympatycy Lecha - brak słów.

Edytowane przez Forfiter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cóż, na boisku cieniutki, to na balkonie nadrabia.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wisły piszemy z dużej litery.

 

Kibice wisły też gwizdali na swoją drużynę gdy ta próbowała strzelić gola wyrównującego (wtedy mistrzem zostałby Ruch) więc jakieś tam sztamy przyjaźnie i inne układy są w ekstraklasie ważniejsze niż jak najlepszy wynik meczu/miejsce w lidze.

 

Śląsk miał wygrać w Krakowie i tak też się stało, z czego MY jako kibice Wisły byliśmy bardzo zadowoleni. Wisła grała o pietruszke, nie zależało nam na zwycięstwie, zależało nam na mistrzostwie dla Śląska Wrocław. W końcu od czego ma się przyjaciół? :) Bo Wisła z Krakowa to Śląska druga połowa! Ciesze się, że majstra nie zdobył Ruch, a tym bardziej Legia czy Lech.

 

Tutaj filmek jak nas Śląsk gościł u siebie :

 

 

Podobna sytucaja miała miejsce nie tak dawno temu we Włoszech, kiedy to Lazio odpuściło mecz Interowi, byleby tylko mistrzostwa nie zdobyła znienawidzona Roma. Oczywiście był to też mecz zgodowy. Sezon bodajże 09/10

 

Po bramce Interu kibice Lazio wyrazili swoje "niezadowolenie" ze straconej bramki :D

 

oh-nooo.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To że takie manipulowanie wynikami dzieje się na zachodzie nikogo nie tłumaczy ze swojego postępowania, moim zdaniem takie coś zdarza się i w piłce nożnej i siatkówce i w innych dyscyplinach co wypacza rywalizację i wyniki. A wracając do Stillica to chyba powinien podziękować właśnie Legii albo Ruchowi bo gdyby nie te kluby to Lech nie grałby w pucharach europejskich.

 

PS. Nie byłem pewny na 100% ale teraz sprawdziłem i drużyna z Dani też grała o pietruszkę a jednak postawiła na sport...I też wcale nie tak dawno bo w grudniu zeszłego roku i wtedy wszyscy kibice Wisły pewnie mieli inne zdanie o meczach o "pietruszkę" i duchu sportowej rywalizacji do samego końca...

Edytowane przez Forfiter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto zainwestuje porządną kasę w Śląsk. Śląsk ma wszystko...prócz bogatego wlasciciela. Ma piękny nowoczesny stadion, spory potencjał kibicowski ( duże miasto ) i teraz jeszcze na dodatek komfortową sytuację wyjściową bop ma majstra. Ktoś kto by chcial zainwestowac ma naprawde super sytuacje...nie musi wygrzebywac zespołu z bagna...wszystarczy tylko kasa na bierzace utrzymanie drużyny i transfery.... Miasto powinno aktywniej szukać inwestora...bo Soloż...widać podwinął ogonek...i widząc w drużynie jedynie szybki dochód nie jest kims odpowiednim ( nie kocha piłki )...tym większy szacun dla Cupiała....który ma naprawde duzo samozaparcia....bo po prostu kocha piłkę...gdyby jej nie lubił dawno dałby sobie spokój ze wspieraniem Wisły...ostatnie niepowodzenia Wisły...naprawde....szkoda mi wlasciciela...chciał dobrze...był desant z Holandii...na papierze nieźli zawodnicy...ale to wszystko kompletnie nie zagrało :(

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk miał wygrać w Krakowie i tak też się stało, z czego MY jako kibice Wisły byliśmy bardzo zadowoleni.

 

Tylko co to ma wspólnego ze sportem?

A argumenty, że gdzieś ktoś zrobił to samo? A co to ma do rzeczy? Tym bardziej, tak jak Forfiter przypomniał, dzięki temu, że są drużyny które poważnie podchodzą do sportu Wisła przeżyła bardzo miłą przygodę w Lidze Europejskiej.

Nie oglądałem meczu Wisła-Śląsk więc trudno mi się wypowiedzieć jak to wyglądało. Oglądałem natomiast chyba 2 kolejki temu mecz Widzewa z Lechią. Żenada!

A "wyczyn" Stilicia? Głupota i tyle.

 

Śląsk zdobył mistrza. Mimo, iż jestem kibicem Legii, gratuluję i życzę jak najlepiej w eliminacjach Ligii Mistrzów. Niestety nie mam złudzeń. Fojut już odszedł, Celeban powiedział, że prawdopodobnie był to jego ostatni mecz w Śląsku ... a ciąg dalszy nastąpi. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy, to nie był żaden argument :) Szczerze mówiąc nie ma to nic do rzeczy, dałem tylko przykład podobnej sytuacji jako ciekawostke. Takich sytacji było jeszcze całe mnóstwo. Nie patrzymy na innych, skupiamy się wyłącznie na własnym podwórku. A co to ma wspólnego z prawdziwym sportem? Pewnie mało, ale co mnie to obchodzi :) Ważne, że Śląsk ma majstra i będzie okazja do jeżdżenia z wrocławianami po europie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Estados1
Napisano (edytowane)

Przykro mi to stwierdzić ale Śląsk nie zawojuje Europy:( A mistrzem Polski został bo inni byli słabi i nie równi. I Lech i Wisła marnie w tym sezonie, Legia cóż, Skorża do odstawki, w lidze musi się wszystko zmienić, bo inaczej nie zdobędziemy nic w Europie. Poziom naszej ekstraklasy jest bardzo słaby, chodź sercem jestem za naszymi drużynami to w porównaniu z innymi to słabo. Może po Euro coś drgnie, będzie większa rywalizacja.

Edytowane przez Estados1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie to najlepiej jakby Slask podkupił nie tyle piłkarzy co dyr sportowego i skautów takiemu APOELOWI Nikozja . APOEL to przyklad jak bez wielkiej kasy mozna zbudowac kapitalna drużynę

Edytowane przez Ravenna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

APOEL to przyklad jak bez wielkiej kasy mozna zbudowac kapitalna drużynę

Ale jednak i o takiej kasie Ślask może pomarzyć...

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej.

Piszę tu jako kibic Śląska z wieloletnim stażem, ponad 60 wyjazdów. W tym trzecioligowe wichury pokroju - Żary, Nowa sól, Wielka Lipa, Marcinkowice i tym podobne, które ciężko znaleźć na mapach. Prawda jest taka, że komu jak komu to właśnie nam kibicom Śląska należało się to Mistrzostwo. Wczoraj spełniły się moje marzenia, przyznam, że po gwizdku uroniłem łezkę i to nie jedną. Przypomniała się przegrana z Techniczną Obsługą Rolnictwa Dobrzeń Wielki 1:2 u siebie i tym podobne, gdzie na meczach było nas niecałe 500osób.

Argument o słabym Mistrzu śmieszny. Wisła rok temu miała tyle samo punktów, a bramek mniej strzelonych i tyle w temacie. Co do Ligi Mistrzów, to proszę mi przypomnieć kiedy jakiś polski zespół tam grał. Żaden Ruch, czy wielka Legia pewnikiem też by nie awansowała. A nuż, mojemu biednemu Śląskowi się uda. Śląsk zdobył Mistrza przez cały sezon, a nie meczem z Wisłą, więc nie ma co się za bardzo doszukiwać podtekstów. Rzadko piszę na forum, ale kojarzę dobrze kolegę Carlito, który tu dużo pisuje oraz jest kibicem Wisły. Niech będzie, że tu też podziękuję kibicom Wisły, za wspaniałą gościnę i atmosferę meczową jak i około meczową.

Żeby nie było, że tylko o piłce piszę. Powiedziałem sobie, że jak Śląsk zdobędzie Mistrza to kupię z tej okazji specjalny zegarek pamiątkowy i będzie to Stowa Marine original: http://www.stowa.de/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?action=largepic&pic=/z/mo-arabischweissmatt/g/MO_Matt_Arabisch_Weiss_1.jpg&artnum=mo-arabischweissmatt&wkid=133612693631123&ls=en&nocache=1336127076-31715 Chciałem się zapytać czy ktoś kiedyś u nich grawerował coś na tym większym kole zębatym? Myślę o napisie "Śląsk Wrocław Mistrz Polski 2012".

Marzenia się spełniają, nie spodziewałem się, że tak szybko się to stanie. Śmiało można umierać :)

Pozdrawiam serdecznie.

 

ps. a do spinających się kolegów z Warszawy, którzy mają problem z zaakceptowaniem tak słabego Mistrza to proponuje przyśpiewkę:

 

koko koko Legia spoko

trzecie miejsce też wysoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pozdrowieniami :)

 

579188_419260541432638_178157562209605_1386435_1474962276_n.jpg

 

Niech będzie, że tu też podziękuję kibicom Wisły, za wspaniałą gościnę i atmosferę meczową jak i około meczową.

 

Cała przyjemność po naszej stronie. Wisła i Śląsk !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrócę jeszcze do Stilica, zaznaczając że nie jstem kibicem Legii :). Jesli piłkarz namawia kibiców do szkalowania konkurencyjnego klubu powinien zostać raz na zawszy wy...ny z tego kraju z dożywotnim zakazem wjazdu. Co się okazuje ta bośniaska menda robiła to z zawiści i frustracji. Menedżer Stilica skierował do Legii oferte jego zatrudnienia w przyszłym sezonie, która została odrzucona....

 

Stilic to piłkarzyk z kompleksem Legii. Jak niską trzeba mieć samoocene żeby w chwili radości myśleć o obrażaniu innego klubu.

 

 

no comments..

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasi leją bawarskim bufonom :)!!


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.