Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazali wszyscy bez wyjątku. Jakieś iluzoryczne szanse pozostawiłbym Ruchowi i Legi. Chociaż po tych wynikach wiemy że biletów do Brazylii raczej nie ma co rezerwować z wyprzedzeniem :) Żenada i dno panowie kopaczowie z Wrocławia, Warszawy, Poznania i Chorzowa. To nie profesjonalne tak podchodzić do swojej bądź co bądź pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Śląsk znów przegrał wyraźnie wychodzi na to że jesteśmy tacy słabi (wyniki naszych drużyn z poprzedniego tygodnia to nie przypadek) i nawet od cieniasów europejskich będziemy planowo dostawać lanie co mecz. Smutne to ale chyba prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy w zyciu nie obejrzalem w tv wystepow naszych klubow w pucharach....miarka sie po prostu przebrała. Nasz futbol to dno dno i jeszcze kilometr mułu z rok na rok coraz wieksze kompromitacje z coraz bardziej egzotycznymi klubami. Stadiony pobudowane na wyrost beda swiecic pustkami i stanowic wielkie obciazenie dla budzetow miast.

Planuje nie ogladac juz takze wystepow tych miernot z reprezentacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by im płacili za rzetelną grę to by sie otrząsnęli a nie kontrakty czy sie gra czy lezy od 20000zł wzwyż

jak by tak jeden z drugim 1000zł dostał to by mu się chciało dupsko ruszyć

a jak nie to niech sobie roboty szukaja , tylko kto zatrudni ćwierć inteligentnych kopaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruch przegral w dwumeczy z Victorią Pilzno uwaga to nie żart: 7:0 !!!!!!!!!

 

 

Nie ma już żadnej nadzieii dla piłki nożnej w RP.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAHAHAHA!!! brawo ruch.....kompromitacja na calego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna LEGIA ratuje honor... reszta w d**** u murzyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna LEGIA ratuje honor... reszta w d**** u murzyna.

 

Spokojnie w kolejnej rundzie i ich odprawią jacyś Kazachowie albo Nomadzi na wielbłądach :)

 

Pokonanie zespolu z bardzo slabej ligi Austriackiej to żaden wyczyn....jeszcze 3 lata temu bysmy wygraną brali w ciemno...a teraz niestety trzeba drżeć o każdy wynik

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

jedna LEGIA ratuje honor... reszta w d**** u murzyna.

 

Legia w tej samej d*pie. Z taką drużyną powinna wygrać oba mecze. Skończą na następnej rundzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia w tej samej d*pie. Z taką drużyną powinna wygrać oba mecze. Skończą na następnej rundzie :)

 

No nie wiem czy w aż takiej samej - jako jedyna drużyna na te wszystkie mecze wygrała chociaż jeden mecz. - wiem że to śmieszne ale należy zauważyć że na 6 spotkań polski zespół wygrał 1 mecz. Tak naprawdę z "taką" drużyną to nasze wszystkie zespoły powinny sobie radzić jak było wiemy tak naprawdę tylko Ruch miał jako taką silną drużynę za przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Pan na to Panie Endless Summer?!!!


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No nie wiem czy w aż takiej samej - jako jedyna drużyna na te wszystkie mecze wygrała chociaż jeden mecz. - wiem że to śmieszne ale należy zauważyć że na 6 spotkań polski zespół wygrał 1 mecz. Tak naprawdę z "taką" drużyną to nasze wszystkie zespoły powinny sobie radzić jak było wiemy tak naprawdę tylko Ruch miał jako taką silną drużynę za przeciwnika.

 

Legia w tego typu rozgrywkach ma doświadczenie, Śląsk zerowe. Nie chce absolutnie tłumaczyć swojego klubu, bo to co pokazali to żenada. Nie mniej nie zapominaj, że to klub który jeszcze niedawno bujał się po 3 i 2 lidze :)

Poza tym "Legia to najlepszy klub w Polsce, a Śląsk dostał tytuł MP w prezencie" :lol: więc to Legia powinna pokazać klasę i przykład. OK, można powiedzieć, że robotę wykonali. Nie mnie poziom pozostawia nadal wiele do życzenia. Tak jak napisałem, oby doszli jak najdalej. Jednak obstawiam, że osiągnęli już wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia powinna pokazać klasę i przykład. OK, można powiedzieć, że robotę wykonali. Nie mnie poziom pozostawia nadal wiele do życzenia. Tak jak napisałem, oby doszli jak najdalej. Jednak obstawiam, że osiągnęli już wszystko.

Jeszcze nie wszystko na razie grzebią się w mule , w następnej rundzie osiągną wreszcie cel /DNO i dołączą do reszty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym "Legia to najlepszy klub w Polsce, a Śląsk dostał tytuł MP w prezencie"

Każdy uważa za najlepszy klub w Polsce kogo chce. Jak było w tamtym sezonie wszyscy wiemy. Patrząc po losowaniu niby zespoły nie jakieś potężne ale patrząc po dokonaniach Legi i Śląska ciężko wierzyć że pokonają Hannower 96 i Rosenborg i pewnie nic poza kolejną rundą nasze kluby nie osiągną. Mam nadzieję że nie zagrają tam tak jak by mój Piast Łasin występował (A klasa toruńska) no ale moi to chociaż mają sekcję hodowców gołębi pocztowych i trójboju siłowego gdzie amatorzy i zapaleńcy odnoszą sukcesy na zawodach w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Superpuchar dla Śląska!!! WKS WKS WKS B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lech Poznań dał dziś czadu.

Przegrali 1:2 z Olimpią Grudziądz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań dał dziś czadu.

Przegrali 1:2 z Olimpią Grudziądz.

 

To tajny plan - odpaść z LE i PP i wygrać dzięki temu ligę xD


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia w tej samej d*pie. Z taką drużyną powinna wygrać oba mecze. Skończą na następnej rundzie :)

 

Co jak co ale legia pokazała najlepszy styl ze wszystkich w pucharach w tym roku. Obrona tylko kuleje, ale nie tak jak w Ruchu np.


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno wyrokować kto gra dobrze, to źle. Baty dostają wszyscy. Legia się obroniła ale rywal też nie był górnolotny...

Problem tonie tylko piłka nożna. Olimpiada pokazała gdzie jest nasz sport. Za to prawie dwustu działaczy miało niezłą imprezę w Londynie...

Nie wiem czy wiecie ale zajeliśmy 5 miejsce pod względem liczby wysłanych lekkoatletów...Było ich 60ciu!!! a medali z konkurencji lekkoatletycznych sami wiecie...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żenada. Nasze reprezentacyjne orły pod wodzą nowego selekcjonera przegrały z Estonią 0:1 :blink:

Myślę, że każda z naszych "gwiozd" powinna dostać za udział w tym meczu przynajmniej 1 milion PLN :lol:

To się po prostu nazywa DZIADOSTWO!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie schodzimy na psy :( Niedlugo San Marino bedzie zbyt silna dla nas druzyna <_<


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endless Summer dno powołuje trenera dno. Nic innego nie oczekiwałem...

Nawet przez sekundę nie pomyślałem, żeby to oglądać.

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jutro trzymamy kciuki za WKS i CWKS.

Jakie obstawiacie wyniki ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.