Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgadzam się. Zresztą, temat rzeka :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzasz się dlaczego? Konkretnie.

Uważasz, że Messi dałby sobie radę w lidze angielskiej?

Uważasz, że Messi dałby sobie radę bez świetnych partnerów?

Powiem szczerze. Moim zdaniem nie miałby najmniejszych szans i tak jak pisałem wcześniej w lidze angielskiej nie strzeliłby nawet 10 bramek, o ile jakąkolwiek by strzelił, ba o ile nie siedziałby na ławie przez cały sezon :D

On nie ma predyspozycji do siłowych lig, a Ronaldo spokojnie sobie w takich poradzi.

Messi jest tylko świetnym dryblerem mającym świetnych partnerów i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Taaa... Messi nie ma siły. Czy Ty Krystian w ogóle oglądasz mecze ligowe Barcelony ?. Przypuszczam, że nie. Widziałem takie akcje, gdzie Messi na pełnym biegu wpadał z piłką pomiędzy trzech obrońców i miał dość siły żeby wyjść na czystą pozycję i strzelić bramkę. Messi potrafi też solidnie walnąć z rzutu wolnego. Natomiast zgadzam się, że jeżeli chodzi o górne piłki to tutaj Ronaldo jest lepszy od Messiego, bo ma lepsze warunki fizyczne. Co do ligi angielskiej, to David Silva czy Sergio Aguero też nie są wysocy. Pierwszy z nich ma 170 cm wzrostu, a drugi 172 cm. I radzą sobie bardzo dobrze. Wiemy kto wygrał ligę w ubiegłym sezonie. Michael Owen też sobie świetnie radził w tej siłowej lidze angielskiej. Długo można by wymieniać. Tak więc Krystian, postaraj się o lepsze argumenty :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Messi nie ma siły. Czy Ty Krystian w ogóle oglądasz mecze ligowe Barcelony ?. Przypuszczam, że nie. Widziałem takie akcje, gdzie Messi na pełnym biegu wpadał z piłką pomiędzy trzech obrońców i miał dość siły żeby wyjść na czystą pozycję i strzelić bramkę. Messi potrafi też solidnie walnąć z rzutu wolnego. Natomiast zgadzam się, że jeżeli chodzi o górne piłki to tutaj Ronaldo jest lepszy od Messiego, bo ma lepsze warunki fizyczne. Co do ligi angielskiej, to David Silva czy Sergio Aguero też nie są wysocy. Pierwszy z nich ma 170 cm wzrostu, a drugi 172 cm. I radzą sobie bardzo dobrze. Wiemy kto wygrał ligę w ubiegłym sezonie. Michael Owen też sobie świetnie radził w tej siłowej lidze angielskiej. Długo można by wymieniać. Tak więc Krystian, postaraj się o lepsze argumenty :).

 

Masz absolutnie rację!

A taka ikona angielskiej piłki jak George Best? Miał 175cm! A tylko dla Manchesteru United strzelił prawie 180 goli...


avid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to pieprzenie głupot że Messi by sobie nie poradził w Anglii.jak i to że bez super partnerów nie istnieje...a Ronaldo słabych pomocników mial?Giggs czy Scholes?w Realu tez ma kiepskich...co to w ogóle za argumenty?Messi jak i Ronaldo wyróżniają się z pośród tych wszystkich gwiazd piłkarskich tym że maja super technikę prędkość jak i przegląd pola gry.do tego Messi potrafi sie lepiej utrzymać na nogach podczas dryblingu, Ronaldo jest bardziej skoczny i obaj potrafią przyśpieszyć jak Ferrari :D

jedna z rzeczy która ich różni to osobowość.o ile Ronaldo gwiazdorzy o tyle Messi jest cichszym człowiekiem.

i tyle.obydwaj to wielcy piłkarze-a jakimi są ludźmi-to historia ich oceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Masz absolutnie rację!

A taka ikona angielskiej piłki jak George Best? Miał 175cm! A tylko dla Manchesteru United strzelił prawie 180 goli...

 

Albo Bobby Charlton. 173 cm wzrostu i ponad 200 goli strzelonych dla Manchester United.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A teraz trwa mecz Liverpoolu z Manchester City. Właśnie przed chwilę Toure strzelił bramkę z dośrodkowania Teveza, który także wielkoludem nie jest. Tevez ma 173 cm wzrostu. Info dla zainteresowanych ligą angielską - Liverpool aktualnie prowadzi 2:1. A ja czekam na mecz Blaugrany :). Za 30 minut grają wyjazdowe spotkanie z Osasuną.

 

[edit]

 

Już jest remis - 2:2. Tevez strzela gola.

 

[edit]

 

Koniec meczu. The Citizens wywożą z Liverpoolu 1 punkt. Remis 2:2.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tak sobie to tłumaczcie :D

Co do Besta to kolego zajrzyj jaka wtedy była średnia wzrostu na boisku, a później wrzucaj tego typu przykłady ;)

Mariusz ile Tevez i Toure strzelają bramek w tej lidze?

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

a Barca przegrywa...1-0

 

No dzisiaj Blaugranie ewidentnie nie szło. Do 75 minuty lipa choć w pierwszej połowie sędzia odgwizdał dwa spalone, których nie było. Ale ostatecznie mamy 3 punkty. Uff :). Ciekawe jak wyjdzie środowy mecz z Realem :rolleyes:.

 

Mariusz ile Tevez i Toure strzelają bramek w tej lidze?

 

Nie znam statystyk. Nie jestem wielkim fanem ligi angielskiej, ale uważam, że liczy się ogólna jakość gry, a nie tylko ilość strzelonych bramek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi cierpi na karłowatość przysadkową. Warto poczytać jego biografię, aby w pełni docenić jego talent, jednak Ronaldo bez dwóch zdań jest piłkarzem bardziej wszechstronnym. A który lepszy? Raczej nie da się porównać.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Getafe wygrywa z Realem Madryt 2:1 !!! :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Getafe wygrywa z Realem Madryt 2:1 !!! :D :D :D :D :D

Tego się nie spodziewałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tego się nie spodziewałem.

 

Ja też, ale szacun dla piłkarzy Getafe. Jak to się mówi gryźli trawę. Zagrali ambitnie i dzięki ich ambicji mamy 5 punktów przewagi nad Realem po dwóch kolejkach :). Teraz czekam na środowy rewanż w Superpucharze. Trochę martwi mnie tylko 1 bramka przewagi. Obawiam się, że będzie ciężko.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Real bardzo słabo wystartował. Ciekawe co na to Mourinho :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę martwi mnie tylko 1 bramka przewagi. Obawiam się, że będzie ciężko.

Przez głupotę Valdeza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przez głupotę Valdeza.

 

To prawda, a mogło być 4:1. No nic, za trzy dni wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nie mogę doczekać :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle będę w pracy ale mam nadzieje na ten puchar-dla Barcelony oczywiście :D .Barca też gra tak sobie ale jakoś idzie do przodu.Real - coś nie zaskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, przeciwnie, wierzę, że Królewscy przełamią w końcu tę fatalną serię i Casillas wzniesie dziś puchar;)

 

Hala Madrid!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chłodzę piweczko na dzisiejszy wieczór, i mam nadzieje, że wygra Barca. Nie jestem kibicem żadnych z tych zespołów, aczkolwiek przez sentyment do katalończyków, wolę Barcelone od Realu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,ale jakoś też zawsze jestem za Barcą ,sam nie wiem czemu ,intuicja ?? hm

ja może przez sentyment do ETA :lol:B)

Edytowane przez sapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie jak narazie gra obrona Barcelony.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pokazują Królewscy, gdzie miejsce Katalończyków.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? :P

Ps. Bramka Messiego piękna, ale Real był zdecydowanie lepszy i można tylko żałować, że mecz nie skończył się wysokim wynikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.