Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu taka cisza? :P

Ps. Bramka Messiego piękna, ale Real był zdecydowanie lepszy i można tylko żałować, że mecz nie skończył się wysokim wynikiem

 

Gratulacje dla Realu - wygrał lepszy

A bramka Messiego jak to mówią palce lizać :)

 

Barcelonie należą się brawa za fakt iż grali w 10 a nie było tego kompletnie widać a nawet momentami mieli przewagę

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozpływacie się nad bramką Messiego, a to co zrobił CR przy bramce na 2:0 zasługuje na piłkarskiego Nobla.

 

Barca, cabron saluda al campeon! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kibicuje Barcie, ale to co zrobil Ronaldo przy 2 bramce... uderzenie Messiego to pikus przy tym :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem i nie wierzyłem własnym oczom Przecież to była karykatura Barcy w porównaniu z poprzednim meczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Legia jako pierwsza pożegnała Ligę Europejską. Śląsk na razie prowadzi 1:0 ale od teraz gra w 10 :( no i karny :(

EDYTA:

no i mamy 1:1

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie sie prezentuje sektor Śląska w Hanowerze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda Legi... ale wstydu nie przyniosła. Dla mnie pewny Mistrz Polski w tym sezonie (pomijając moje lokalne sympatie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, panowie, sądzicie o Inieście jako najlepszym piłkarzu Europy zeszłego sezonu? Ja bowiem liczyłem po cichu, że Casillas sięgnie po tę nagrodę, ale jak widać cuda się nie zdarzają:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iniesta jest dla mnie wielkim piłkarzem, uwielbiam patrzeć jak gra w piłke. Profesor na boisku, napewno jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Niesamawicie ciężko odebrać mu piłke, świetnie czyta gre, a do tego ma kapitalne ostatnie podanie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć kibicem Legii nie jestem szkoda mi jej.

Awans przegrała u siebie, gdzie powinna wygrać 3 lub 4:1, bo miała ku temu okazję.

Generalnie brakło tego ziarna co w piłce kluczowe, czyli szczęścia.

Ale...fizycznie w oby dwu meczach Norwegowie wygladali dużo lepiej.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno dno totalne dno z tą polską piłką kopaną :angry: I symptomów poprawy nie widać na najbliższe naście lat.

 

Rosenborg był w zasięgu Legii ale jeśli się jedzie do Norwegii i przegrywa psychicznie już przed meczem, zamiast gryźć każdy cm trawy, to tak to wygląda niestety. Jeden Ljubolia nie wygra.

 

Śląsk to już totalne dno w tegorocznych pucharach, ehh..wstyd mi. szkoda tych darmozjadów oglądać którzy trzepią full kasy za nic( piszę tu o całej polskiej piłce).

 

To na zakończenie na rozładowanie złego humoru znaleziony przed chwilą kawał, długi ale niezły:

 

 

Pierwszego dnia szkoły, przed rozpoczęciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykańskiej klasie:

- To jest Sakiro Suzuki z Japonii

Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:

- Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie, czyje to są słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"?

W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi:

- Patrick Henry, 1775 W Filadelfii.

- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział:"Państwo to ludzie, ludzie nie powinni więc ginąć"?

Znowu wstaje Suzuki:

- Abraham Lincoln, 1863 w Waszyngtonie.

Nauczycielka spogląda na uczniów z wyrzutem i mówi:

- Wstydźcie się. Suzuki jest Japończykiem i zna amerykańską historię lepiej od Was!

W klasie zapadła cisza i nagle słychać czyjś glośny szept:

- Pocałuj mnie w _upę _ieprzony Japończyku

- Kto to powiedział? - krzyknęła nauczycielka na co Suzuki podniósł rękę i bez czekania wyrecytował:

- Generał McArthur, 1942 w Guadalcanal, oraz Lee Iacocca, 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze.

W klasie zrobiło się jeszcze ciszej i tylko dało się usłyszeć cichy

szept: - Rzygać mi się chce...

- Kto to był? - wrzasnęła nauczycielka, na co Suzuki szybko

odpowiedział:

- George Bush senior do japońskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu.

Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów wstał i powiedział kwaśno:

- Obciągnij mi druta!

Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem

- To już koniec. Kto tym razem?

- Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 rokuw Gabinecie Owalnym w Białym Domu - odparł Suzuki bez drgnienia oka.

Na to inny uczeń wstał i krzyknął:

- Suzuki to kupa g_wna!

Na co Suzuki:

- Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku.

Klasa już całkowicie popada w histerię, nauczycielka mdleje, gdy otwierają się drzwi i wchodzi dyrektor:

- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze w życiu nie widziałem!!!

Na co odpowiada Suzuki:

- Kurator w Polskim Związku Piłki Nożnej w Warszawie w październiku 2008 roku

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po porażce z Estonią miałem już nic nie pisać w tym wątku ale dziś zwolniono trenera Śląska niby za wiadomo jakie wyniki drużyny. Ale ponoć trener był skonfliktowany z kilkoma "gwiazdami" zespołu i podobno kazał piłkarzom ciężko trenować a tym za te grosiny co zarabiają się nie chciało skoro wiedzą że można tyle kasy brać i nie trenować ciężko i dobrze grać... Ci pewnie leżą na podłodze szatni dziś ryjąc ze śmiechu, pewnie będą pić całą noc a i może jakąś wulgarną i obraźliwą piosenkę o swoim byłym trenerze ułożą... Włodarze klubu zamiast dobrać się do d*** mega gwiazdom zarabiającym krocie zwalniają trenera - normalnie ręce i spodnie opadają co się u nas w tej piłce dzieje. Parafrazując najbardziej znanego prezesa w Polsce powiedziałbym Grzegorz "nic nie mogę" Lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forfiter masz racji...zmiany trenerów nic nie daja. Tak w reprezentacji jak i naszych klubach. Profesjonalny piłkarz nie potrzebuje ciągłej motywacji od trenera. Trener tak naprawde tylko pomaga piłkarzom, nakierowuje ich ale za nich po boisku nie biega i nie myśli za nich! Leo musiał uczyć naszych podstaw taktyki którą powinni mieć już ufundamentowaną jako dzieciaki. Ze slabymi przeciwnikami gra jeszcze jakos wyglądała bo nie stresowali się. Gdy przyszło grać o stawkę biegali jak chocholim tańcu.

 

Oczekiwali cudów od Lenczyka ale z takim składem to naprawdę osiągnął mega dużo i chwała mu za to.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Forfiter - kto Twoim zdaniem w Śląsku jest taką mega gwiazdą? Ja jakoś nie zauważyłem.

Fakt, że chłopakom trochę odwaliło po zdobyciu mistrzostwa, ale w sumie się nie dziwię.

Co do Twojej wypowiedzi odnośnie tych "kroci", które zarabiają widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Przypomnij sobie ile miesięcy Ci piłkarze grali bez wypłat, bez premii za mistrzostwo. Ale grali. Skutek marny, trudno.

Co do winy za to co się stało....powinno się wywalić Dziadka (co się stało), piłkarzy i przede wszystkim sztab zarządzania i marketingu za to co zrobili.

Zamiast po zdobyciu mistrza wzmocnić drużynę, przeć do przodu, stawiać na młodych, szkolić - nakupowali jakieś podeschłe gwizdy futbolu, którym się biegać nie chce, które nie potrafią dobrze przyjąć piłki po podaniu. Skutek widzieliśmy wszyscy. Dno.

Nie wiem, czy zmiana trenera pomoże. Jedno jest pewne. Lenczyk nie mógł tu dłużej zostać. Piłkarzy też czas wymienić, bo te grajki, czy jak niektórzy mówią "wkłady do koszulek" nic już nie zrobią.

Hej Śląsk!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, w Wisle też zniszczyli zespół emerytami holenderskimi...Żurawskimi a teraz Głowacki no i do przerwy jest jak jest


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. taki Mila zarabia ok miliona złotych przynajmniej tak podają fachowe portale piłkarskie bodajże za rok 2010... No to nie są krocie na kasie w markecie pewno więcej idzie wyciągnąć. Poza tym nieprzekonanych nie zamierzam przekonywać. Może źle napisałem gwiazd ( naprawdę profesjonalistom nie odmawiam wielomilionowych gaży niezależnie od dziedziny czy rodzaju dyscypliny ) powinienem napisać że piłkarze ekstraklasy "gwiazdorzą" bo do gwiazd nawet tych średnich to dużo im wszystkim brakuje i nie chodzi mi konkretnie o jakieś wrzuty na Śląsk bo jestem prawie pewien że w takiej Legii, Wiśle czy Lechu też wywaliliby trenera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje stosunek płacy do jakości gry w Polskiej lidze jest skandaliczny ( o czym boleśnie przekonał się Wojciechowski haha)...ale na pocieszenie powiem, że w lidze Kataru jest gorszy :D

 

O wartości Mili mówi wszystko jego przygoda zagraniczna gdzie nie łapał się przez kilka sezonów do składu przeciętnej Austrii Wiedeń a potem nawet Valarengi Oslo.

W Śląsku był gwiazdą bo....................................nie było nikogo lepszego na jego pozycji laugh.gif

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Uff, Blaugrana wygrywa na wyjeździe 4:1 z Getafe. Pierwsza połowa była niemrawa, ale już w drugiej części meczu wszystko poszło okay :D. Ochrzan należy się Javierowi Mascherano, bo grał dzisiaj fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nastepny mankament naszej ligi. Wczoraj oszukana przez "fryzjerów" Wisła, dziś Polonia.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne bramki? Widzę, że Messi dwie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ładne bramki? Widzę, że Messi dwie...

 

Ładne. Powinien być jeszcze karny po faulu na Messim, ale sędzia chyba przysnął lub oglądał inny mecz. Mam też miłą wiadomość - na tę chwilę Real przegrywa z Sevillą 1:0. Z przykrych spraw, niestety znowu kontuzję złapał Puyol i meczu nie ukończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie śledzę mecz Realu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne bramki? Widzę, że Messi dwie...

Najfajniejsza była dla Getafe - podwójny rykoszet.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.