Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

:angry: Hmm, od kiedy zagrania piłki ręką (o ile to nie jest bramkarz) są prawidłowe ?. Jak to jest, że Busquets dostaje żółtą kartę za nic, a gdy Alba dostał z łokcia centralnie w twarz i było to uderzenie celowe, to sędzia tego nie widział. Czy ten mecz prowadził idiota ?.

 

Barcelona była dzisiaj zwyczajnie słabsza od Milanu.

Może pokonają Milan w rewanżu ale nie zwalaj całej winy na sędziego bo to Milan dzisiaj był lepszy i powtórzę ze zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo komentatorzy faworyzowali Barce która hm... po odcięciu Messiego i Xaviego nie zagrała nic ciekawego? W końcu ktoś utarł im nosa, a co lepsze to Włosi po których jeździli przed meczem, że dostaną przysłowiowo po d*pie :D Druga bramka piękna, te wyczekanie i finezja w podaniach :wub: miodzio. Rewanż hm... remis 1:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz rozumiem Twoje niezadowolenie, ale Barca nie zrobiła nic , żeby ten mecz wygrać, ani nawet zremisować. Za to trudno winić sędziego ;)

 

Nie zgadzam się. Dwa zagrania ręką plus celowe uderzenie w twarz. Minimum dwóch piłkarzy Milanu powinno wylecieć z boiska z czerwonymi kartkami no ale jak tu grać gdy przeciwnik ma przewagę trzech zawodników, tzw. sędziów ?. Nie zmienia to postaci rzeczy, że źle się dzieje w państwie duńskim. Ciekawe co teraz powiedzą wszyscy ci, którzy twierdzili, że Blaugrana nie potrzebuje trenera. Oby tylko Tito zdążył wrócić na czas, bo bez niego coś się zaczęło sypać. Roura ma dobre chęci, ale dobre chęci to za mało.

 

Dokładnie :) kolejny raz piszę na tym forum kibice Barcelony nie powinni w ogóle odzywać się w sprawie sędziowania :)

 

No więc może zapytam - co masz do mnie, że nie wolno mi wypowiadać się na temat pracy sędziów ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW. Znów murawa nie odpowiada zawodnikom Barcelony...

Im jedynie murawa odpowiada na Camp Nou.

Sędziego to bym zostawił w spokoju. Nie on jedyny który się pomylił.

Milan zagrał ładny mecz, Barca trochę "mniej ładny" :).

W rewanżu muszą zagrać lepiej, jednak po tym co dzisiaj było nadzieja słabnie...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego praca sędziów w meczach Barcelony jest mocno kontrowersyjna :) i tutaj powie Ci to każdy kibic czy to Realu, Milanu, Juventusu czy innych zespołów... Jest to drużyna gdzie aktorstwo jest na dość wysokim poziomie, a sędziowie mocno się na to nabierają...

 

Gracze Milanu powinni wylecieć? W ogóle powinien być walkower za mecz na San Siro na takiej murawie, bo Nadczłowiek Messi vel Złota Piłka nr 4 ( ile było zasłużonych?) nie mógł nic zrobić...

 

Nie twierdzę, że Milan przejdzie w dwumeczu, ale Barcelona była drużyną dużo słabszą i nie zasługiwała na zwycięstwo... A Ty jako kibic powinieneś to dostrzec, a nie zwalać winę na sędziego, gdzie naprawdę Messi i spółka mają jakby jakiś handicap... Uważasz, że sędzia wypaczył wynik spotkania i jest on niesprawiedliwy?

Edytowane przez BeKSa88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Uważasz, że sędzia wypaczył wynik spotkania i jest on niesprawiedliwy?

 

Tak uważam. Pierwsza bramka nie powinna być uznana, bo piłka została podana ręką. Za zagranie ręką minimum żółta kartka, ale powinna być czerwona. Za uderzenie Jordiego w twarz, zawodnik Milanu powinien dostać bezwzględnie kartkę czerwoną. Pamiętam mecz Arsenalu z Romą, gdzie za identyczne zachowanie Totti dostał czerwoną kartkę. Tak więc nie wiem... może coś się w przepisach zmieniło i już można okładać się łokciami po twarzach ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo...Barcelona zagrała totalny piach ale to WSZYSCY inni są winni porażki "więcej niż klubu". :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McIntosh :) heh, nie wiem co CI nawet odpisać bo bawi mnie takie coś :) można byłoby od razu wyrzucić za wszystko piłkarzy Milanu to wtedy byłoby łatwiej... nie przesadzajmy ok? :) Czekaj spokojnie na rewanż bo przecież tam może być w drugą stronę :) Po dwumeczu coś tam popiszemy dalej ok? :ph34r:

 

Bukszpan widzę, że komentatorzy też trochę Ci grają na nerwach jeśli chodzi o więcej niż klub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Znowu to samo...Barcelona zagrała totalny piach ale to WSZYSCY inni są winni porażki "więcej niż klubu". :wacko:

 

Przecież nie napisałem, że Blaugrana zagrała świetny mecz. Po prostu uważam, że sędziowie przyłożyli ręce do zwycięstwa Milanu. Rewanż gramy u siebie więc trzymam kciuki za zwycięstwo FCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę krytykował swojej drużyny.

 

To sporo tłumaczy. Też liczę na świetne spotkanie w rewanżu.

 

Pozdrawiam i gratuluję wszystkim milanistom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McIntosh, najlepiej całą winę zgonić na sędziego ;)

Milan po prostu był lepszy i tyle, bez żadnych podtekstów .

Barsa przereklamowana , a tym bardziej Messi .

Tak jak wyżej koledzy pisali , ktoś wreszcie Barsie utarł nosa .

Myślę , że Barsa już nie ma szans . :D

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ma szanse, wynik dwumeczu wcale nie jest przesądzony.

Rok temu wielu komentatorów przekreślało Chelsea po wyjazdowym meczu w Neapolu. A jak się skończyło?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem Barcelony, nie jestem fanem Milanu. Włosi dzis wygrali zasłużenie, ale nie wierzę, że ta sztuka wyjdzie im na Camp Nou. Zapowiada sie arcyciekway rewanż, Milanowi wystarczy remis 0:0 / 1:1 i będa robili wszystko ku temu wynikowi, a Messii spółka wyprują sobie żyły żeby wygrać i to wysoko.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To sporo tłumaczy. Też liczę na świetne spotkanie w rewanżu.

 

Najłatwiej krytykować dlatego nie zamierzam tego robić. W La Liga pod wodzą Tito Vilanovy Barcelona na 57 punktów możliwych do zdobycia osiągnęła 55. To wybitne dokonanie. W 19 meczach Blaugrana odniosła 18 zwycięstw i zanotowała tylko jeden remis. Dzisiejszy mecz z Milanem nie był udany, ale czy to jest powód do tego żeby od razu jechać po swoim Klubie i krytykować ?. Moim zdaniem nie. Poza tym, pewnie nie jest łatwo grać kiedy w głowie ma się świadomość, że trener walczy z śmiertelną chorobą. I dopiero to sporo tłumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś masakra. Nawet Pique przyznaje po meczu, że wina leży całkowicie po ich stronie a Ty wyciągasz tu jakieś nowotworowe historie Tito. Po tak beznadziejnym meczu zespół nie zasługuje na głaskanie po głowie, a odrobina zdrowej krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

 

do połowy 0-2, musisz to przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To jest jakaś masakra. Nawet Pique przyznaje po meczu, że wina leży całkowicie po ich stronie a Ty wyciągasz tu jakieś nowotworowe historie Tito. Po tak beznadziejnym meczu zespół nie zasługuje na głaskanie po głowie, a odrobina zdrowej krytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

 

do połowy 0-2, musisz to przeżyć.

 

Od razu masakra. Stwierdzam tylko fakty, nic więcej. Nie napisałem niczego, co byłoby niezgodne z prawdą. A Pique walnął oficjalną gadkę do mediów i tyle. Zresztą... ten mecz to już historia. Zbliża się kolejny, tym razem z Sevillą. Później dwa mecze z Realem - w Pucharze Króla i w La Liga. Też pewnie nie będzie lekko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to był mecz bez wielkich emocji jakich się spodziewałem przed spotkaniem takich wielkich firm. Barca zagrała sałabo i bez polotu co mnie osobiście boli bo jestem ich fanem. Pierwsza bramka...hmm...błąd sędziego który jednak raczej nie przesądził o wyniku meczu. Milan jak przystało na Włochów obronę miał dobrze dysponowaną...cóż nie ma się co oszukiwać,FCB zagrała poniżej oczekiwań.

 

To mówiłem ja...

dozgonny kibic FCB.

 

ps. Rewanż zapowiada się pasjonujaco i mimo osobistych preferencji większe szanse daje AC Milan.

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ręki nie było (tzn. piłkarz Milanu dostał w rękę piłką od zawodnika Barcelony stojącego (leżącego) od niego jakiś 1m - nie wykonał ruchu ani nie zagrał piłki)...gwiżdże się umyślne zagrania ręką,a nie takie zupełnie przypadkowe odbicie...

 

świetnie, że w końcu ktoś utarł nosa Barcelonie... ciekawe, kiedy Ci panowie zrozumieją, że piłka to nie hokej, i nie polega na stawianiu zamka i wjeżdżaniu do bramki.

 

P.S. I w końcu mecz,w którym sędzia nie był 12 zawodnikiem FCB - ufff....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fcbarca.c...rzegranych.html

 

Swoją drogą zastanawia mnie jakie jedenastki wyjdą w najbliższym ligowym klasyku, bo zarówno Real jak i Barcelona będą z pewnością oszczędzać siły mając w perspektywie takie boje w LM. Bo w to, że w CdR będzie wojna nie wątpię.

 

 

edyta: @SphinX znalazłem takiego gifka: http://i.minus.com/ibcKx36owXsO6H.gif

Edytowane przez Bukszpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że chciał zabrać rękę a nie specjalnie nią uderzył. Mimo wszystko powinien rączki trzymać przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Dwa zagrania ręką plus celowe uderzenie w twarz. Minimum dwóch piłkarzy Milanu powinno wylecieć z boiska z czerwonymi kartkami

 

 

No raczej oglądaliśmy zupełnie inne mecze. To że Barca nie oddała właściwie celnego strzału na bramkę Milanu to tez wina sędziego?. Proszę CIe... To typowe dla kibiców Barcy. Jak Barca przegrywa to wina sędziów, murawy, etc.... jak wygrywa dzięki pomocy sędziów to jest to wielka Barcelona.

 

 

Twoją droga dedukcji Puyol powinien zobaczyć czerwoną kartkę za uderzenie głową Pazziniego.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na gifie Bukszpana widzę, że on bardziej w głowę dostał niż w rękę.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Dwa zagrania ręką plus celowe uderzenie w twarz. Minimum dwóch piłkarzy Milanu powinno wylecieć z boiska z czerwonymi kartkami no ale jak tu grać gdy przeciwnik ma przewagę trzech zawodników, tzw. sędziów ?.

 

Chociaż raz sędzia nie byl stronniczy w stronę Barcy, bo gdyby sędziowie nie przymykali oczu na ich grę to "krasnale" jak to mówi Łukasz nie ukończyłyby żadnego meczu w komplecie za swoje ciągłe symulowanie fauli, które jak wiesz jest karane (ale Barcy to widocznie nie dotyczy).

W tym meczu sędzia oczywiście popełnił duże błędy, ale Milan i tak był lepszy od Barcy, a przy takim wyniku ma duże szanse na wyeliminowanie Barcelony co mnie bardzo cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na gifie Bukszpana widzę, że on bardziej w głowę dostał niż w rękę.

+1

Zapata aż się zawinął po trafieniu piłką, a ręka nie odskoczyła - opuścił ją w dół odwracając się po uderzeniu...

Wracając do wcześniejszych wypowiedzi - nawet jeżeli było to zagranie ręką to nie kwalifikowało się absolutnie na żółtą kartkę, gdyż nie było zagraniem celowym. Zapata nie wykonywał ruchu ręką do piłki (raczej odwrotnie, starał się te ręce sprzed siebie zabrać), nie przytrzymał jej sobie. Na gifie widać wyraźnie, że uciekał od piłki, starając się zmniejszyć powierzchnię zajmowaną przez siebie. Decyzja sędziego kontrowersyjna ale, po zobaczeniu powtórki z tego ujęcia kamery, mam pewne wątpliwości czy aż tak dramatycznie niesłuszna.

 

PS

Chyba trzeba będzie sędziego przeprosić...

Nie wiem jak Wy ale ja tam trafienia piłki w rękę nie widzę, tylko w bok głowy.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.