Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi jak to tego doszło, że po przegranych meczach wszystko co złe to wina sędziego? Dlaczego kibice Barcy i piłkarze również robią taką atmosferę, że przecież to nie nasza wina, to wina sędziego, że nie zobaczył ręki, że coś tam, coś tam. Wręcz użalają się nad sobą i że świat jest przeciwko nim a oni przecież chcą tylko wygrywać dla kibiców i dla siebie i grać piękny, futbol z milionem podań na swojej połowie i drugim milionem na połowie przeciwnika. Zastanawiam się czy ma na to wpływ skład drużyny, trener? Jakoś nikt nie żałuje Realu - tylko są głosy, że należało im się, że są prostakami, a Pepe już za samo wejście z tunelu na murawę powinien zobaczyć żółty kartonik. Jakoś nie pamiętam taki reakcji, takich emocji jak w Barcie grali bracia de boer, rivaldo, ronalndinio. To samo z Realem - jak grali tam Zidane, Ronaldo, Raul Guti - ogólnie era Galakticos (sorry za pisownie ) to poza derbami z Barcą i rzucaniem rzeczami w Figo to było inaczej. Czy to z powodu Murinio? Czy Messiego, bo on taki biedny, wygrał z chorobą i teraz odpłaca się Barcie za pomoc - no jak go nie kochać i niepodziwiać a BROŃ BOŻE zfaulować jakoś mocniej - a przecież on nawet nie wie co to faul, prawda?

 

Barca dostała wczoraj 2 bramki i dobrze! Nie lubię monotonii w piłce a stała się ona bardzo monotonna przez grę Barcy - a co Messiego to podzielam pogląd Zlatana - Messi? Znalazłbym 10 lepszych od niego :) :) :) - tylko nie każcie mi ich wymieniać :)

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas dominujące style gry się zmieniają. Granie na ilość podań widocznie zaczyna ustępować piłce może nie tak finezyjnej, ale znacznie skuteczniejszej czyli skrzydłami :). Dania już to kiedyś pokazała :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotr

 

jeśli o mnie chodzi to szybka gra skrzydłami jest znacznie przyjemniejsza dla oka niż klepanie od nogi do nogi w nieskończoność. Może to wina mojej wrodzonej niechęci do tiqui-taki, ale jak wszyscy wiemy dyskusja o gustach jest bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS

Chyba trzeba będzie sędziego przeprosić...

Nie wiem jak Wy ale ja tam trafienia piłki w rękę nie widzę, tylko w bok głowy.

 

Wszystko zależy od kamery. Na tej wygląda jakby na głowę przyjął, z dwóch innych ujęć wygląda, że ręka jednak była. Sędzia powtórek nie ma i na decyzję ma chwilę. Jakiej decyzji by nie podjął - byłaby kontrowersyjna.

Zresztą nie ma co gdybać. Bramka uznana i nasze dywagacje nic nie zmienią. Milan rozegrał wyśmienite spotkanie i jestem bardzo ciekawy rewanżu.

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podoba gra Realu, do przodu, dlugie pilki na dobieg, żelu na poczatku probowal ukąsic z dystansu. Barca moze zrozumie, ze milion podań przed bramka przeciwnika, to nie jest złota metoda...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca nie ma trenera a piłkarze zaczęli gwiazdorzyć za bardzo.co widać po ich grze.może to ich ostudzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym meczu nie spodziewałem się takiego wyniku.

Barca jest w dołku.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Realu i perfekcyjnie zrealizowanie taktyki.

Strzelili pierwsi bramkę i odparli napór Barcelony.

No i jak Di Maria zakręcił Puyolem - palce lizać :)

Jeśli Milan zagra w połowie tak dobrze w rewanżu LM to Barcelona będzie miała spory problem żeby awansować.

 

Barca nie ma trenera

 

Nie no ktoś tam siedział na ławce trenerskiej ;)

Chociaż faktycznie teorie o tym że Barca to samograj były trochę na wyrost.

Wiadomo coś kiedy Tito wraca ?

Edytowane przez krisp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie no ktoś tam siedział na ławce trenerskiej ;)

 

Nerwus Roura. Brak Tito widoczny jest aż nadto. A w ogóle to nie chce mi się gadać :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polowie marca wraca z leczenia w NYC.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła nasza szara Ekstraklasa... Wczoraj Lech przegrał z Polonią i za to właśnie kocham naszą ligę, że nigdy jej nikt nie przewidzi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła nasza szara Ekstraklasa... Wczoraj Lech przegrał z Polonią i za to właśnie kocham naszą ligę, że nigdy jej nikt nie przewidzi :rolleyes:

 

Ciekawe czy dzisiaj Legia wykorzysta szansę na oderwanie się od stawki jakby nie było gra z outsiderem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos real- barca? Ja przespalem :/ Gnietli ich mocno jak kilka dni temu, czy cos pograli kataloncaycy ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu kac Kosma:) barca ma kryzys i to mocno juz widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak trenera widać z daleka.nawet Mourhino się tak nie cieszył ze zwycięstwa.ale to wina zarządu Barcy.z taką gra odpadną z Milanem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ostatnich minutach ewidentny nieodgwizdany karny dla Barcy tak wku.....ł bramkarza Valdeza że wylał żale po meczu na sędziego a ten zrewanżował mu sie czerwonym kartonikiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nie kac, w robocie niestety na morzu i spalem po wachcie. Nie mozna sobie pozwolic na zmeczenie potem i trzeba bylo odpuscic mecz :/ Ciekawe jak Barca zagra z Milanem...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

brak trenera widać z daleka.nawet Mourhino się tak nie cieszył ze zwycięstwa.ale to wina zarządu Barcy.z taką gra odpadną z Milanem...

 

Pytanie - co mogli zrobić ?. Mało który trener zdecydowałby się podjąć pracę mając pewność, że za chwilę wyleci. Ja już oswajam się z myślą, że w Lidze Mistrzów mamy pozamiatane. Pozostaje życzyć Tito szybkiego powrotu do pełni zdrowia i trzymać kciuki, aby nowotwór nie dawał nawrotów. W tym sezonie Blaugrana wygra tylko (albo aż) La Liga. W LM nie mamy szans z taką grą szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Milanowi trzeba walnąć trzy bramy i nie stracić żadnej, aby awansować. Marnie to widzę :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Zmiana cyklu?

 

Chyba tylko w Twoim przypadku. Trzeba być debilem żeby w taki sposób komentować czyjąś wypowiedź.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

a czyją wypowiedź Twoim zdaniem komentowałem?

 

A kto Cię tam wie ?. Twoja wypowiedź znalazła się pod moją więc odebrałem to jako kolejną złośliwość wymierzoną w mój komentarz odnośnie Barcelony. Już kilka razy mi w tym wątku pojechałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.