Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Mój wpis nie odnosił się w żadnym wypadku do Twojego posta. Pisząc "zmiana cyklu" miałem na myśli koniec hegemonii Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie Bukszpan, wyglada na zmiane cyklu lub raczej zmiane gospodarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mój wpis nie odnosił się w żadnym wypadku do Twojego posta. Pisząc "zmiana cyklu" miałem na myśli koniec hegemonii Barcy.

 

To przepraszam. Poza tym... chyba przedwcześnie aby mówić o końcu Barcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że za wcześnie. Nie da się przez cały sezon grać na 120% (to, że zadyszka przyszła w najgorszym możliwym momencie to inna para kaloszy). Chodzi mi raczej o drogę od pamiętnej manity do dwóch konsekutywnych porażek z największym rywalem i styl w jakim wspomniane porażki miały miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa bez trenera, sa bogaci, ten sam sklad, brak swiezej krwi, zdobyli wszystko juz co bylo do zdobycia...skad brac motywacje? pewnie mozna ale piekielnie trudno juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Oczywiście, że za wcześnie. Nie da się przez cały sezon grać na 120% (to, że zadyszka przyszła w najgorszym możliwym momencie to inna para kaloszy). Chodzi mi raczej o drogę od pamiętnej manity do dwóch konsekutywnych porażek z największym rywalem i styl w jakim wspomniane porażki miały miejsce.

 

Blaugrana chwieje się już od jakiegoś czasu, ale zawsze jakoś udawało się wymęczyć w miarę sensowny wynik. Obecnie największym problemem jest (moim zdaniem) brak trenera, który byłby w stanie zmotywować zawodników do lepszej jakości gry. Barcelona od dawna nie stwarzała tak mało sytuacji bramkowych jak obecnie. Nic dziwnego, że kłócą się z sędziami o każdy popełniony błąd. Są sfrustrowani, ale nie z takich sytuacji Blaugrana się podnosiła. Pamiętam czasy łomotu zebrane u siebie od Dynamo Kijów. Później było już tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i macie rację, ale moim skromnym zdaniem motywacja na mecz z Realem powinna nastąpić niejako "z automatu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, mam sąsiada, swoją drogą bardzo dobry kolega - nigdy w życiu nie spotkałem się z takim fanatykiem klubu piłkarskiego, a myślałem, że nie da sie być większym niż ja sam za małolata ;) A jednak. Facet jest fanem Bracelony, zawsze razem oglądamy mecze i jest tak odjechany, że nawet zna życie prywatne każdego pilkarza, mało tego, to jeszcze i działacza :D Na co dzien go widzę tylko i wyłącznie ubranego w rzeczy Barcelony (od stóp do głów). Gość pod czterdziestką, żona, dzieci... Wariat niesamowity. Oczywiście regularnie lata na Camp Nou. Kiedyś go spotkałem na jakimś tam bankiecie, patrzę i nie wierze - on jest w garniturze (!) Po chwili ściąga marynarkie, a tam koszula z herbem FCB i oczywiście krawat w barwach Katalonii. Pozytywny facet, czasami mi go przypominasz, choć idę o zakład, że aż tak odkręcony na punkcie swojego klubu to nie jesteś :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Nie jestem odjechany na punkcie Blaugrany do tego stopnia, ale nie będę ściemniał, że nie jest to mój ulubiony klub. Trzymam też kciuki za reprezentację Katalonii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze chodziło bardziej o to ze większość drużyn znajduje sposób na Barce bo graja cały czas to samo i nie ma takiego efektu jaki byl na początku:) poza tym brakuje środkowego napastnika... Mnie to jako kibica Milanu bardzo cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dzisiaj Legia wykorzysta szansę na oderwanie się od stawki jakby nie było gra z outsiderem .

Jak widać, nie wykorzystała, czyżby sezon miał się zakończyć jak poprzedni, wielkie nadzieje dmuchanie balona a MP brak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BVB na miszcza !!!


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BVB na miszcza !!!

 

Ale czego ?

Bo na krajowym podwórku praktycznie pozamiatane a i LM wydaje mi sie ze nie zajdą dalej niż półfinał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze LM. Mam troszkę inne zdanie, przyszłość pokaże. W grupie nie ulegli najlepszym w Europie, nie widzę powodu dla którego miałoby to ulec zmianie. Gra w Bundeslidze ma sie nijak, do tego co wyczyniają w LM.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze LM. Mam troszkę inne zdanie, przyszłość pokaże. W grupie nie ulegli najlepszym w Europie, nie widzę powodu dla którego miałoby to ulec zmianie.

 

Tutaj to ja się nie zgodzę bo chyba nie można nazwać Man City który przegrał praktycznie wszystko w tej edycji LM najlepszym w Europie.

Jeśli dobrze pamiętam to dostali na koniec nawet baty od Ajaksu.

Real Madryt dopiero budował formę w meczch w grupie i przypuszczam że jeśli spotkali by się dzisiaj to Real by ich zniszczył.

 

Gra w Bundeslidze ma sie nijak, do tego co wyczyniają w LM.

 

No to się zgodzę w 100% bo faktycznie coś jakby zacięło się jeśli chodzi o rozgrywki Bundesligi ale to tylko z korzyścią dla Bayernu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dramat piłki noznej, że w takich sportach jak hokej czy tenis są powtórki elektroniczne, a w footballu nie. Możesz ganiać na treningach przez cały rok, a później i tak trafisz na błazna z gwizdkiem, który zabija całą przyjemność oglądania takiego spotkania jak dziś. Kocham Milan i nie lubię zarówno Realu jak i ManU, ale tak szczerze jest mi dzisiaj żal anglików. Co zastanawiające, co raz częściej da się zauważyć, dziwną korelacje wysokich stawek u buków, a nagłym zwrotem akcji na boisku po sędziowskich błędach. Stawka na awans Realu po bramce dla ManU wynosiła dzisiaj na Bwin 9:1. Ktoś się ładnie obłowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda MU, sędzia wydrukował wynik w dużej mierze. Takie rzeczy się dzieją i będą się działy w piłce nożnej. Czy Real budował formę dopiero ? Takie mysli się pojawiają na pewno u wieli, po ostatnich pogrmoach w lidze, bo na przestrzeni sezonu panowie z madrytu grają równo.Skąd wniosek, że budowali formę dopiero ? Nie powiesz mi, że po losowaniu powiedziałbys, że BVB wygra tą grupę, najsliniejszą ze wszystkich. Zdecydowana większosć typowała M.City lub Real a chłopaki z Dortmundu pokazali, że są jednym z faworytów w walce o trofeum.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Real budował formę dopiero ? Takie mysli się pojawiają na pewno u wieli, po ostatnich pogrmoach w lidze, bo na przestrzeni sezonu panowie z madrytu grają równo.Skąd wniosek, że budowali formę dopiero ? Nie powiesz mi, że po losowaniu powiedziałbys, że BVB wygra tą grupę, najsliniejszą ze wszystkich. Zdecydowana większosć typowała M.City lub Real a chłopaki z Dortmundu pokazali, że są jednym z faworytów w walce o trofeum.

 

No moim zdaniem dopiero budowali patrząc jak grają teraz a jak grali jeszcze kilka tygodni temu.

A co do wygrania grupy przez BVB to oczywiście że nie powiedziałbym że ją wygrają mało tego obstawiałem że co najwyżej będzie trzecie miejsce i walka w Pucharze Europy :) Ale chyba nikt nie przypuszczał że Man City zagra aż tak słabo.

Jeśli chodzi o Real to mi się wydaję że właśnie grali strasznie nierówno zwłaszcza w lidzę gdzie najpierw wygrywaja wysoko żeby w następnym meczu przegrać z jakimś ligowym słabiakiem.

Nie zrozum mnie źle ja kibicuję BVB zarówno w europejskich pucharach jak i w lidzę bo uważam że to bardzo dobrze iż mojemu Bayernowi wyrósł taki konkurent w Bundeslidze a im więcej drużyn z BL w pucharach europy tym lepiej ale po prostu nie wydaję mi się żeby BVB była w stanie pokonać takie zespoły jak Juventus, Real Madryt czy Barcelona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc Twoim tokiem myslenia (gra we własnej lidze na przestrzeni sezonu - tutaj BVB wypada zdecydowanie gorzej niz Real, przy czym BVB mierzy się na codzień ze słabszymi drużynami), to mogę nawet powiedzieć, że BVB jest bez formy w tym roku - remisy i porażki z leszczami nawet 1:4, u siebie w najsilniejszym ustawieinu :blink: W LM jednak, nie ulegli jeszcze nikomu w tej edycji. Szczerze, to nie rozumiem jak to się dzieje :P. Real dostał dzis ogromny prezent od sędziego, w potyczce z MU (nie kibicuje żadnej z tych drużyn, a ich przyszłosc w LM jest mi obojętna ), dopóki Nani nie zszedł to blado wypadali na tle MU, chyba się zgodzisz. Nie widziałem tej formy, o której mówisz. W 1/4 obwiam się Barcelony, Realu no i po trochu Monachium. Każdego innego rywala ,postrzegam jako potencjalnego przegranego (mimo drewnianej gry w lidze). Rzyczyłbym sobie taki skład pólfinałow - Real, Barca, Bayern, BVB - obojętnie jakie pary. Czas pokaże, niech wygra lepszy, no chyba że sędziowe będą dawać prezenty, ale jak już pisałem to jest integralna częsć piłki nożnej.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka od dawna nie jest sportem lecz zwyczajną ustawką. Dopóki zakłady w sporcie będą legalne nie będzie uczciwej rywalizacji. To oczywiste.

Odnoście meczu MU -Real. Generalnie sędziowanie rodem z ekstraklasy , ale czerwona kartka dla Naniego wg. mnie zasłużona.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby za co ??? za atak na piłkę czy za to, że zawodnik Realu wbiegł na wyciągnięta nogę Naniego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nani piłki nie dotknął. Za to świadomie, z premedytacją kopnął przeciwnika. Widać to wyraźnie w 6-7 sekundzie filmiku na powtórce. Zwykły cham boiskowy.

http://www.youtube.com/watch?v=yuv8QK98I4M

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz w którą stronę patrzy Nani i z której strony nabiega Arbeloa ?

Piłkarz też człowiek, oczy w D ani z tyłu głowy nie ma, nie ma możliwości, żeby widział zawodnika biegnącego z boku.

I na tym filmie doskonale widać, że Nani cały czas obserwuje piłkę i ją atakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.