Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla wszystkich kibiców FCB, a w szczególności dla Mariusza :) Coś czuje, że dla tego Pana będzie to dłuuuuga noc :) Dla takich chwil warto żyć, co nie Mariusz? Pamiętam jak Wisła przegrywała z Saragossą 4:1 w pierwszym meczu, żeby w rewanżu doprowadzić do dogrywki, a pozniej wygrać w rzutach karnych. Takich chwil się nie zapomina, to jest właśnie całe piękno futbolu. Nie trzeźwiałem przez kilka dni :) Baw się dobrze, Barca udowodniła wszystkim niedowiarkom, że jest wielka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Milan udowodnił, że w chwili obecnej nic nie znaczy. Zagrali fatalnie i to była tylko i wyłącznie ich wina.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki Michał :D. Już spożywam kataloński browar i śpiewam sobie tak...

 

Tots units fem forca,

son molts anys plens d'afanys,

son molts gols que hem cridat,

i s'ha demostrat, s'ha demostrat,

que mai ningú ens podra torcer.

 

Blaugrana al vent,

un crit valent,

tenim un nom, el sap tothom,

 

BARCA ! BARCA! BAAAAAARCA !!!!!

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miachał,poczułem się tak jak gdybyś mówił do mnie ;).

Fakt,Milan zagrał słabiej niż u siebie ale antyfani FCB zawsze tak powiedzą.

Ja osobiście dawno nie widziałem Barcy tak zmotywowanej. Dziś to był zespół który wiedział jaki rezultat był mu potrzebny do awansu i swoje osiągnął z nawiązką. Przyznaje także i to bez bicia,że jako kibic blaugrany większe szanse na awans dawałem ACM.

Doceniam takie wypowiedzi jak kolegi Bukszpan i także gratuluje ostatnich wygranych nad FCB kibicom RM.

 

ps. Krystian,czy my oglądaliśmy ten sam mecz ?

Rozumiem,że jesteś przeciwnikiem Barcy ale wystarczy trochę obiektywizmu by stwierdzić,że Barcelona zagrała najlepszy mecz od kilku tygodni natomiast Milan w żadnym razie nie był "kupą".


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rozumiem,że jesteś przeciwnikiem Barcy ale wystarczy trochę obiektywizmu by stwierdzić,że Barcelona zagrała najlepszy mecz od kilku tygodni natomiast Milan w żadnym razie nie był "kupą".

 

Zgadzam się. Blaugrana zagrała, a właściwie zagrali świetnie poza jedną drobną uwagą o której za chwilę. Ciekaw jestem na ile naszym starczy tej motywacji. W najbliższą niedzielę mecz z Rayo, a ci potrafią wszystkim krwi napsuć. Wracając do meczu z Milanem, to niestety widać potworną bezproduktywność grania piłki górą. Trochę to irytujące. Myślę, że w kolejnym oknie transferowym powinni pomyśleć o zakupie napastnika takiego jak kiedyś był Ruud van Nistelrooy. Z tego co mi wiadomo, to jak na razie największe szanse na przejście do FCB ma Neymar. Gość jest dobry, ale problemu o którym wcześniej pisałem na pewno nie rozwiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby kupić Neymara trzeba będzie sięgnąć głęboko do kieszeni. W zeszłym sezonie mówiło się o 80 mln Euro. Pytam z czystej ciekawości, zero złych emocji, czy jeśli to od Ciebie miałby zależeć ten transfer kupiłbyś niedoświadczonego na europejskich boiskach młodziaka za taką kasę?

 

Gratuluję raz jeszcze, do zobaczenia w finale ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Żeby kupić Neymara trzeba będzie sięgnąć głęboko do kieszeni. W zeszłym sezonie mówiło się o 80 mln Euro. Pytam z czystej ciekawości, zero złych emocji, czy jeśli to od Ciebie miałby zależeć ten transfer kupiłbyś niedoświadczonego na europejskich boiskach młodziaka za taką kasę?

 

Gdyby do mnie należały decyzje transferowe w FCB, postarałbym się o sprowadzenie do Barcy Ibrahimovica (który już grał dla Blaugrany), no i wzmocniłbym defensywę kupując Thiago Silvę. Bo jak na razie nie ma godnego następcy Puyola, który jest wybitnym defensorem, ale niestety często łapie kontuzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra...nie chcę zabijać Twoich planów, ale szejkowe pieniądze są raczej nie do przeskoczenia. To se ne vrati :P

Czyli Neymar odpada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ibra...nie chcę zabijać Twoich planów, ale szejkowe pieniądze są raczej nie do przeskoczenia. To se ne vrati :P

Czyli Neymar odpada?

 

Za taką kasę raczej tak. Poza tym, jak już wyżej napisałem brakuje FCB rosłego napastnika, który byłby w stanie powalczyć o górne piłki. Teraz jest z tym problem, a poza tym napastników pokroju Neymara jest w Barcelonie dostatek. Tello, Pedro, Sanchez, Villa no i oczywiście Messi. Tyle, że Villa i Sanchez rażą nieskutecznością. Neymar mógłby być bardziej efektywny więc gdybym miał wyłożyć konkretną kasę na niego, musiałbym sprzedać Sancheza i... Ville jeszcze bym zostawił licząc na to, że się odrodzi. Sprzedałbym natomiast Tello. No i koniecznie pomyślał o zmianach w defensywie, bo pod nieobecność Puyola momentami robi się totalna lipa. Sprzedałbym więc jeszcze Mascherano i kupił Silvę. Skład wyjściowy mógłby wyglądać następująco:

 

Bramkarz: Valdes

Obrońcy: Silva (na zmianę z Puyolem), Pique (na zmianę z Puyolem), i szarpiący w ofensywie Alves, Alba

Pomocnicy: Busquets (defensywny pomocnik), Xavi, Iniesta (rozgrywający)

Napastnicy: wchodzący z głębi pola Messi, i do wykańczania akcji Neymar i Villa lub Neymar i Pedro.

 

He he... ech te marzenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już piszemy o kadrowych marzeniach to ja życzyłbym sobie tylko trzech rzeczy:

a ) dożywotni kontrakt dla Mourinho

b ) Gareth Bale w Realu

c ) Benzema w szczytowej formie

 

Wyobraź sobie Gran Derbi gdyby nasze marzenia się zrealizowały :D

Edytowane przez Bukszpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jeśli już piszemy o kadrowych marzeniach to ja życzyłbym sobie tylko trzech rzeczy:

a ) dożywotni kontrakt dla Mourinho

b ) Gareth Bale w Realu

c ) Benzema w szczytowej formie

 

Wyobraź sobie Gran Derbi gdyby nasze marzenia się zrealizowały :D

 

Oj działoby się :D. Jeżeli mowa o ławce trenerskiej, to ja oczywiście zostawiłbym Tito Vilanovę, który prowadziłby drużynę wspólnie z Frankiem Rijkaardem (który był już zresztą trenerem w FCB).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjedli ich żywcem, Milan nic nie grał a chłopaki z Barcy robili co chcieli. Od razu widać było od pierwszych minut, że wyciągnęli wnioski z poprzedniego meczu. Przestali próbować non stop, milionem podań przed polem karnym wejść do bramki i to mi się bardzo podobało, strzały z dystansu i skrzydła zaskakiwały raz po raz defensywe Włochów. Messi drugą bramę zdobył z metrowego spalonego, ale to chyba nie ma najmniejszego znaczenia.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a poza tym napastników pokroju Neymara jest w Barcelonie dostatek.

Z całym szacunkiem Mariusz, ale takich napastników Barca nie ma ani jednego. Co więcej uważam, że takich napastników jak Neymar nie ma w Europie. On już jest na najwyższym poziomie pod względem technicznym, a jak go trochę oszlifują to tacy piłkarze jak Messi i Ronaldo będą mu buty czyścić.

Mam nadzieję, że to Real wygra wyścig o Neymara.

 

 

ps. Krystian,czy my oglądaliśmy ten sam mecz ?

Rozumiem,że jesteś przeciwnikiem Barcy ale wystarczy trochę obiektywizmu by stwierdzić,że Barcelona zagrała najlepszy mecz od kilku tygodni natomiast Milan w żadnym razie nie był "kupą".

Oglądaliśmy dokładnie ten sam. Milan zresztą jest mistrzem w przegrywaniu praktycznie wygranych spotkań co udowodnił w 2005 roku, a wczoraj tylko potwierdził.

Sorry, ale z zaliczką 2 bramek przegrać w kolejnym meczu 4:0 na tym poziomie to trzeba na prawdę chcieć.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan po prostu był lepszy i tyle, bez żadnych podtekstów .

Barsa przereklamowana , a tym bardziej Messi .

Tak jak wyżej koledzy pisali , ktoś wreszcie Barsie utarł nosa .

Myślę , że Barsa już nie ma szans . :D

 

No i jak po wczorajszym meczu hehe przereklamowana Barsa i tym bardziej Messi utarli nosa nadętym Włochom :-)

i kto tu nie miał szans :D

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - nie oglądałem , jaki wynik ? :)

 

edit.

 

4:0 - tragedia :( .

Dalej uważam , że Barsa przereklamowana.

Czy Włosi nadęci ??? - to Twoje zdanie ! nie wiem , myślę , że jest odwrotnie .

Poczekajmy na dalszy rozwój wypadków :D .

Edytowane przez arturzbsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni i drudzy napompowani :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dzisiaj mialem takie dziwne przeczucie przed meczem Bayernu z Arsenalem ze Arsenal przejdzie dalej chociaż mam nadzieje ze sie nie sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kracz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za Arsenalem jestem, ale szanse bardzo małe.

To jest drugi klub zagraniczny poza Realem, któremu kibicuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kibicuję skromności więc bufonom z Monachium życzę druzgocącej porażki :P , ale 3 gole....mission impossible choć na razie Bayern raczej gra"na uwolnienie" :P

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to bardzo mnie cieszy dobra postawa Fabiańskiego w pierwszej połowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem troszeczke inny, bo nie jestem kibicem żadnej drużyny z zagranicznych klubów, ale odkąd pamiętam, to lubię oglądać mecze Barcelony, Bayernu, oraz Manchesteru United - fajna dla oka piłka. Natomiast mam osobistą sympatie do Crveny Zvezdy, Olympiakosu i West Ham, ale to przedewszystkim przez kontakty z co poniektórymi fanami tych klubów. Pozatym lubię też Millwall, za fajne wspomnienia, taki tam sentymencik sprzed lat.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West Ham i Millwall jednocześnie?

To trochę tak jakby kibicować i Wiśle i Cracovii naraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

West Ham i Millwall jednocześnie?

To trochę tak jakby kibicować i Wiśle i Cracovii naraz :P

 

To troche złożone :) Z WH znam osobiście paru dobrych chłopaków z którymi utrzymuje kontakt, a do Millwall mam sentyment sprzed lat. Za małolata nawet latałem po osiedlu w koszulce Millwall :) Stare czasy.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.