Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

To jest drugi klub zagraniczny poza Realem, któremu kibicuję :)

 

No ja od prawie 15 lat tylko Bayern :D

 

Zawsze kibicuję skromności więc bufonom z Monachium życzę druzgocącej porażki :P

 

Skromności ? A czytałeś wypowiedzi zawodników Arsenalu przed pierwszym meczem ?

Tutaj akurat powiedziałbym że skromność była po stronie Bayernu.

 

Ale fakt czasem są bufonami i mówie to jako ich kibic.

Najlepszy przykład to ostatni finał ligi mistrzów z Chelsea i druga połowa zeszłego sezonu w Bundeslidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Może nie było tak tragicznie jak Milan, ale Bayern za dużo nie pokazał.

Cieszy wygrana Arsenalu i świetna postawa Fabiańskiego, który moim zdaniem jest zawodnikiem meczu. Niestety na nic się to nie przełożyło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt czasem są bufonami i mówie to jako ich kibic.

 

 

W sporcie przeciwnikowi niezależnie od dyscypliny należy się szacunek. Uczy się tego zawodników na całym świecie od dziecka.

A w Bayernie tego kompletnie brak.... Brak im szacunku do przeciwnika nawet, gdy przegrywają.... a to, to już patologia.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sporcie przeciwnikowi niezależnie od dyscypliny należy się szacunek. Uczy się tego zawodników na całym świecie od dziecka.

A w Bayernie tego kompletnie brak.... Brak im szacunku do przeciwnika nawet, gdy przegrywają.... a to, to już patologia.

 

Bez przesady bo idąc twoim tokiem myślenia to każda wielka drużyna w piłce nożnej to patologia.

To fak zklekceważyli Chelsea w ostatnim finale Ligi Mistrzów no i dostali karę.

 

Dzisiaj zagrali strasznie źle ale po prostu mają słabszy okres co widać było choćby w ostatnim meczu ligowym.

Było widać że chcieli zagrać na obronę wyniku z pierwszego meczu ale Arsenal ich mocno postraszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady bo idąc twoim tokiem myślenia to każda wielka drużyna w piłce nożnej to patologia.

 

To nie jest mój tok rozumowania. Różnica miedzy BM a innymi druzynami jest nie do opisania.

 

Co tam mecz z Chelsea....

A dzisiejszy z Arsenalem.... , ale fuksem się im upiekło ...Ale:

 

komentarze od szarego piłkarza po Przezydenta BM po zdobyciu drugi raz z rzędu mistrzostwa Niemiec przez Borussię, czy po hat tricku Lewego w finale Pucharu Niemiec. Nawet po takich batach to nie Borussia była dobra tylko za przeproszeniem Neuer z ręsztą zrobili kleksa w majtki i się im źle grało.

Pamiętam też czasy gdy łomot od Bayernu dostawał Górnik Zabrze z Wandzikiem w bramce. .... wypowiedzi , wręcz drwienie z rywali było na porządku dziennym.

A przegrany finał LM z ManU 2:1 w doliczonym czasie gry. Ha,ha podobno i tak Bayern był najlepszy, tylko jakoś nie wygrał. ...

 

 

Wiem, że jesteś kibicem BM wiec trudno Ci pogodzić się z taką postawą swojej druzyny :P

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mój tok rozumowania. Różnica miedzy BM a innymi druzynami jest nie do opisania.

 

Co tam mecz z Chelsea....

A dzisiejszy z Arsenalem.... , ale fuksem się im upiekło ...Ale:

 

komentarze od szarego piłkarza po Przezydenta BM po zdobyciu drugi raz z rzędu mistrzostwa Niemiec przez Borussię, czy po hat tricku Lewego w finale Pucharu Niemiec. Nawet po takich batach to nie Borussia była dobra tylko za przeproszeniem Neuer z ręsztą zrobili kleksa w majtki i się im źle grało.

 

To wynikało moim zdaniem z faktu że mocno zabolała ich sytuacja w której Borussia stworzyła ekipę za niewielkie pieniądze będącą w stanie utrzeć nosa wielkiemu Bayernowi zarówno w lidze jak i w pucharze. Bayernowi który zawsze ma/miał najdroższych piłkarzy w lidzie i każdy wynik końcowy inny niż mistrzostwo jest traktowany jako porażka. No ale Borussia była absolutnie nie do zatrzymania w zeszłym sezonie.

Bayern to zespół który musi wygrywać a Borussia może.

 

A co do Neuera to po prostu średni bramkarz jest poza tym przyszedł z Schalke :D

Szkoda że nie mam kogoś takiego jak Kahn w bramce Bayernu :)

 

A przegrany finał LM z ManU 2:1 w doliczonym czasie gry. Ha,ha podobno i tak Bayern był najlepszy, tylko jakoś nie wygrał. ...

 

A gdzie tam po prostu Man United jest zespołem który w końcówkach meczów jest bardzo niebezpieczny a Bayern przegrał wygrany mecz.

Poza tym farta mieli i tyle :P

 

Wiem, że jesteś kibicem BM wiec trudno Ci pogodzić się z taką postawą swojej druzyny :P

 

Postrzegam siebie jako kibica który potrafi dostrzec niedoskonałości swojej drużyny i nie zwalać za każdym razem winy na sędziego jak to robią czasem kibice innych klubów.

 

Obiektywnie patrząc - dzisiaj Bayern zagrał na utrzymanie przewagi z pierwszego meczu ale dostali szybko bramkę i zrobiło się nerwowo. Potem wpadł ten farfocel z rzutu rożnego i zrobiło się nieprzyjemnie.

Bardzo nie podobało mi się natomiast zachowanie Bayernu w samej końcówce spotkania kiedy chowali się przy lini bocznej grając na czas. Nie tak powinna zachowywać się drużyna która podobno jest jednym z kandydatów do wygrania tej edycji LM.

No ale :) do moju Bayern !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha,ha farfocel powiadasz.... :)

Gdyby Gervinio parę minut wczesniej lepiej zachował, byłby łacznie 3 farfocle.

 

Zgodzę się z Tobą, że bawarczycy mieli w ostatnich 4 minutach narobione w gacie, oj mieli :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą, że bawarczycy mieli w ostatnich 4 minutach narobione w gacie, oj mieli :)

 

No mieli ale chyba każda drużyna by miała patrząc z jaką zaliczką przystępowali do tego meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postrzegam Neuera zupepełnie inaczej i moim zdaniem to bardzo dobry bramkarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oddanym fanem Leeds - ale w prawie każdej europejskiej lidze mam zespół któremu kibicuję. W Anglii mam Liverpool i Leeds, Szkocja - Celtic, Niemcy Borussia i to od czasów Jana Kollera, Larsa Rickena - ok nie będę dalej wymieniał.

 

A Arsenalu szkoda - zagrali bardzo dobry mecz - Fabiański się spisał - zaraz zacznie się w mediach serial pt. " Czy Fabiański wrócic na stałe do bramki Arsenalu? CZy to koniec Szczęsnego w bramce Kanonierów? Co dalej z trenerem i zespołem? - i tak dalej.

 

A na koniec liczę na powrót Leeds do Premiership - wykupili ich teraz szejki i mają kasę to może się uda :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postrzegam Neuera zupepełnie inaczej i moim zdaniem to bardzo dobry bramkarz.

 

Nie no oczywiście żartowałem z tym ze to średni bramkarz. Nie byłby w Bayernie jakby był średni ;)

Moim zdaniem to jeden z lepiej grających nogami bramkarz na świecie i fajnie ze zdecydował sie przejść do Bayernu ale generalnie jak pamietam jego mecze w Schalke i teraz patrzę na niego w Bayernie to jakby nie ten sam zawodnik. Wydaje mi sie ze trochę zgubił ta dyspozycję z czasów gry w Schalke.

Chociaż jak przypomnę sobie półfinały z Realem w zeszłym roku to grał fenomenalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy wyniki losowania 1/4 finału LM

 

Málaga FC- Borussia Dortmund

Real Madryt -Galatasaray

Paris Saint-Germain-FC Barcelona

Bayern Monachium-Juventus

 

Jak Wam się podobają?

Bayern - Juve? będzie się działo ^_^

Edytowane przez Bukszpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęście sprzyja jak na razie, BVB na miszcza !


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W półfinale BVB, Real, FCB, Bayern. Typuje :)

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off top

znajdzi 3 roznice miedzy pilkarzami (football australijski vs. football europejski) ;)

 

bff18e281bf97a4852923c2e5799813b_original.gif vs 02-ronaldo-crying.JPG

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W półfinale BVB, Real, FCB, Bayern. Typuje :)

Podobnie to widzę z tym, że Juve zamiast Bayernu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podobnie to widzę z tym, że Juve zamiast Bayernu :P

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

Podobnie to widzę z tym, że Juve zamiast Bayernu :P

 

 

Zgadzam się.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podobnie to widzę z tym, że Juve zamiast Bayernu :P

 

 

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

 

 

 

Zgadzam się.

 

Wolne żarty :P

 

Chociaż najbardziej przed losowaniem obawialem sie wlasnie Juve.

Bayern nie za bardzo umie grać z drużynami z Włoch poza tym Juve to bardzo dobrze poukładany zespół. Cieżko będzie ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuj lepiej piwo dla mnie :P :P :P :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A my wpadamy na PSG. Będzie ciekawy mecz. Półfinały typuję tak jak Michał. A Ligę Mistrzów i tak wygra Blaugrana :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuj lepiej piwo dla mnie :P :P :P :P

 

:P

Piwo się chłodzi :)

Faktycznie mieli dużo szczęścia przy losowaniu ale słowo się rzekło więc jak tylko przejdą do następnej rundy to zapraszam jeśli będziesz kiedyś w północnej Szkocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baaaa, niebawem prawdopodobnie byde w Inverness.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.