Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem w tym sezonie na C+ sporo meczy PSG i moim zdaniem to drużyna w budowie. Bez Zlatana w LM wyglądali przeciętnie. A Zlatan chyba dostał 2 mecze kary. Awans PSG byłby moim zdaniem ogromną niespodzianką.

 

EDIT

Po wczorajszym meczu PSG z St. Etienne podtrzymuję swoją opinię. Zlatan gwiazdorzy i po stracie piłki człapie po boisku, największe zagrożenie sprawia Pastore, może Lavezzi. PSG, po błędzie sędziego, szybko prowadziło 2-0. By mecz zremisować. Ich obrona jest po prostu dziurawa. I nie zmieni tego fakt, że przy golu na 2-2 można dopatrywać się faulu na Silvie. W LM z FCB tak się nie da grać. Albo zmienią nastawienie albo łatwo odpadną.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki wynik w "meczu wiosny" (Polska-Ukraina) obstawiacie?

 

Ja z fusów popołudniowej kawy wyczytałem 1-1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w bukmacherkę się nie bawię ale wierzę,że wygramy :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie w drodze na stadion.

2:0

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po meczu. & minuta 0:2.

Oto cała druzyna


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraińcy niesamowicie agresywni i zmotywowani :o

 

 

noooo i wreszcie nam cos wpadło 1:2 , otwieram Auchentoshana :D

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można dac sobie strzelić 3 bramki na własnym boisku do przerwy prymitywnym piłkarzom, grającym prymitywną piłkę. Żenua!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można dac sobie strzelić 3 bramki na własnym boisku do przerwy prymitywnym piłkarzom, grającym prymitywną piłkę. Żenua!

 

Wystarczy mieć w d... grę w reprezentacji


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie bardzo rozumiem kto to jest prymitywny pilkarz ? A co do prymitywnej pilki no coz ....

Do historii podobno przechodzi wynik :D


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniając sposób gry, ustawienie i przemieszczanie się po boisku, zmiany tempa, pressing to Ukraina zdecydowanie nie jest drużyna prymitywną. Polska wygląda o wiele gorzej. Ukraińcy graja ostrzej i więcej faulują, fakt. Ale pod każdym innym względem wyglądają lepiej.

Polska gra chaotycznie w obronie*, obrońcy wybijają piłkę na oślep, pomocnicy piłkę gubią, atakujący strzelają wprost w Piatowa... Szkoda gadać.

 

* Zakładając, że czwórka graczy zgromadzona w pobliżu pola karnego stanowi de facto i de iure obronę...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co, Panowie? Śpiewamy?

Nic sie nie staooo, Polacy, nic sie nie staooo!!! :angry:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia liczba fauli jednej drużyny w meczu to ok. 19-20. Jesli druzyna robi ten wynik w pierwszej połowie to jest dla mnie prymitywna, co nie zmienia faktu, ze piłkarsko są dużo lepszą druzyną od naszych patałachów.

Sędzia kiepski, ale nie ma wpływu na wynik negatywnego na wynik.

Niestety Fornalik pokazał, że jest słabym trenerem, a jego zmiany jeszcze gorsze. Cóż, kolega ze Śląska Piechniczek załatwił mu ciepłą posadkę do..... EURO 16. na miejscu Bońka rozpie...liłbym całą tą bandę nieudaczników.

 

Boruc pokazał, że od kadry jak najdalej! farbowane lisy to samo.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska gra chaotycznie w obronie*, obrońcy wybijają piłkę na oślep, pomocnicy piłkę gubią, atakujący strzelają wprost w Piatowa... Szkoda gadać.

 

 

Czyli nic nowego. Tak gramy od 20 lat. To nasz styl :-) . Ja po euro obraziłem się i nie oglądam w ogóle Piłki nożnej. A kiedyś byłem wielkim fanem. Skoro nie potrafiliśmy wygrac na własnych mistrzostwach nawet 1 meczu w najłatwiejszej grupie to naprawdę zapomnijmy o czymkolwiek....dostawaliśmy najłatwiejsze grupy na MŚ i ME i nie potrafiliśmy z nich wyjść. Naprawdę los nam sprzyjał...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że którykolwiek z naszych bramkarzy obroniłby te strzały? Wątpię.

Boruc popełnił natomiast dwa poważne błędy w drugiej połowie, które mu się upiekły - podanie ręką na 20 metr do przeciwnika oraz złe wyjście do dośrodkowania.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże znamienne słowa komentatora na sam koniec: " trzeba wygrać z San Marino". Z całym szacunkiem dla tych kolesi, którzy przecież grają amatorsko - tylko na tyle nas stać. I to ze znakiem zapytania, z taka grą.

Niestety nie mamy drużyny, a to problem podobny do braku umiejętności, albo i jeszcze gorszy.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy przegrali ??? Mysle, ze przez lata byl czas sie do tego przyzwyczyaic ;) Co tu sie emocjonowac ? :)

.... na miejscu Bońka rozpie...liłbym całą tą bandę nieudaczników.

Na to wlasnie z jego strony liczylem :) najwyrazniej za malo energicznie sie za to bierze :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że którykolwiek z naszych bramkarzy obroniłby te strzały? Wątpię.

 

Dobry bramkarz to nie tan co broni to co jest do wybronienia, lecz to co jest "nie do obrony".

Ponadto bramkarz steruje obroną.

Jego wpływ na obronę był żaden.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy przegrali ??? Mysle, ze przez lata byl czas sie do tego przyzwyczyaic ;) Co tu sie emocjonowac ? :)

 

Po co sobie przerywają picie pepsi, jeżdżenie oplem albo golenie się jakimiś meczami?

Niech robia to, co potrafią - gwiazdorzą i zbieraja kasę


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołam się do swojej wcześniejszej wypowiedzi, broniąc nieco Boruca, którego mecze oglądam w miarę regularnie:

 

Zakładając, że czwórka graczy zgromadzona w pobliżu pola karnego stanowi de facto i de iure obronę...

Z pustego to i Salomon nie naleje, nawet gdybyśmy mieli w bramce Buffona to pewnie nic by to nie pomogło dzisiaj w funkcjonowaniu czterech naszych obrońców.

 

Błaszczykowski:

Problem polega na tym, że mówimy sobie coś w szatni a na boisku gramy coś innego
(z pamięci, na żywo, słuchając wywiadu w TVP Sport)

Komentarz chyba zbyteczny...

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki miałby być?gra z nimi na co dzień? akurat tych strzałów to by żaden bramkarz nie złapał.poszło mu tak jak mogło pójść i tyle.nie czepiaj sie bramkarza za błędy innych.zresztą nasza pomoc tez pokazała co potrafi-czyli nic.tak jak by ich nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się emocjonować. Ja jestem za tym żeby przegrali wszystkie mecze (nawet ten z San Marino) i nie pojechali na kolejną wycieczkę all inclusive, bo to nie ma sensu. Lepiej już teraz skupić się na Euro i wy***przyć cały sztab trenerski, bo to banda cieniasów z polskiej beznadziejnej ligi. Oszczędności podobno Boniek zrobił duże (tak się chwali) więc może w końcu przełamie stereotyp beznadziejnych prezesów PZPN i sięgnie po na prawdę wielkie nazwisko trenerskie i zapewni mu odpowiedni sztab.

Dodatkowo powinien ustalić jasne zasady i sporządzić następujące kontrakty z kadrowiczami. Za przegraną nie dostają grosza, za remis 1/4 kwoty przewidzianej za wygraną, a za wygraną płacić im bardzo dużo.

Tylko wtedy mamy jakąkolwiek szansę zrobić coś za 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ma to sens...ale w kadrze to raczej powinni być ludzie co chca grać dla Polski.ale grać!!!a nie tylko biegać.cóż zobaczymy co zrobią po tej porażce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.