Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Druga linia zagrałą całkiem OK. Liczba 100% sytuacji wypracowanych przez pomoc , a zmarnowanych strzałami prosto w stojącego na środku bramki bramkarza obsłużyć mogłaby ze 2-3 mecze. Fatalnie zagrała obrona, bramkarz i Lewandowski.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boenish i Lewy - prosto w bramkarza z kilku metrów, niewykorzystane okazje się mszczą, prawda stara jak swiat.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ma to sens...ale w kadrze to raczej powinni być ludzie co chca grać dla Polski.ale grać!!!

 

Powinni, ale to już nie czasy "rycerskości" i nie ma się co oszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co tu komentować ?. Na MŚ reprezentacja Polski nie zagra. Przypuszczam, że z taką grą to i drużyna młodzików z FCB by ich rozjechała, a bukmacherzy mogliby przyjmować zakłady czy Sandro Ramirez strzeli im 3 czy 5 bramek. Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli, ze nie grają z ambicją. Hymn głośno śpiewają (chyba na pokaz), a potem nie potrafią zapitalac do utraty tchu, tylko grają jakby nie chcieli, albo musieli. Dostali zasłużone gwizdy po meczu, bo nie zostawili na tym boisku serca, zarówno do gry, jak i reprezentacji swojego kraju.

Druga sprawa jest taka, ze nie wiem skąd w naszym narodzie wielkie nadzieje związane z piłkarską drużyną narodową. Przecież miejsce w rankingu FIFA nie jest pomyłką. Czego oczekujemy? Nawet jesli fartem awansują na mundial, to będzie jedno wielkie rozczarowanie, ze nie potrafią wyjść z grupy z Kostaryką albo Burkina Faso. A tu wszyscy chyba czekają na pierwszą trójkę na świecie. Piłka światowa na tyle nam uciekła, przez brak pomysłu na jej rozwój, ze nie ma na to szans. Przykład dała nam kiedyś Hiszpania, grając na luzie i wygrywając 5:0 z drużyną, która aspirowała do europejskiej pierwszej dziesiątki. Zejdzmy na ziemie - czasy kiedy byliśmy w trójce na świecie minęły i szybko nie wrócą. Nie ma na to szans. Kolejne roczniki piłkarzy coraz gorsze, nasza liga to jakaś pomyłka, nie przypadkiem pokonała nas wczoraj drużyna w (prawie) całości grająca na Ukrainie.

Więc mierzmy siły na zamiary i będzie dobrze - nikt nie będzie rozczarowany.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Lepiej już teraz skupić się na Euro i wy***przyć cały sztab trenerski, bo to banda cieniasów z polskiej beznadziejnej ligi. Oszczędności podobno Boniek zrobił duże (tak się chwali) więc może w końcu przełamie stereotyp beznadziejnych prezesów PZPN i sięgnie po na prawdę wielkie nazwisko trenerskie i zapewni mu odpowiedni sztab.

 

Sądzę ,że to nic by nie zmieniło bo tych pseudokopaczy intersuje tylko gra w klubie zagranicznym , w kadrze sie bardzo oszczedzają zresztą mówił o tym Boniek w wywiadzie przed Euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu gardzę piłką nożną, bo wnerwia mnie, że grają tam takie panienki które przy byle dmuchnięciu kładą się i płaczą. Dlatego generalnie nie emocjonuję się tak piłką jak kiedyś. Jednak specjalne miejsce w tym kotle pogardy mają u mnie polscy kopacze. Takiej zbieraniny bezwartościowych pseudo-sportowcó dawno już nie było. W klubach wypruwają z siebie flaki, a jak przychodzi czas na grę w reprezentacji, to jakoś nagle dostają niemocy.

 

Wczoraj podczas meczu byłem w trasie, więc słuchałem tylko komentarza Zimocha - podziwiam faceta, że ani razu nie przeklął, widząc taką żenadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ,że to nic by nie zmieniło bo tych pseudokopaczy intersuje tylko gra w klubie zagranicznym , w kadrze sie bardzo oszczedzają zresztą mówił o tym Boniek w wywiadzie przed Euro

Boniek wie, bo tez się oszczędzał w kadrze.

Jesli piłkarze oszczędzają na zdrowiu w kadrze to do wymiany jest trener.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tik Tak nie przesadzaj ale kto jak kto ale Boniek nie oszczędzał się w kadrze poza nią zresztą też :-)

Lewandowski to tylko gwiazdorzy w klubie wczoraj to praktycznie nie istniał a jak do niego ukrainiec dobiegał to dawał dyla albo od razu fik na murawe i potem rece rozkładał

błazen i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki tacy ludzie jak Piechniczek wybierać będą takich trenerów ja Fornalik, Polska nic w świecie piłki nie będzie znaczyć. Ale działacze będą mieć lukratywne pensje, nie w wspominając o trenerze. Brakło jeszcze tylko Piecha w ataku ale już przecież grał w poprzednich zawalonych meczach.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boenish i Lewy - prosto w bramkarza z kilku metrów, niewykorzystane okazje się mszczą, prawda stara jak swiat.

 

Witam, czasem komentatorzy żonglują "prawdami" i przy kiepskiej grze, ale korzystnym wyniku stara prawda zmienia brzmienie na " co się odwlecze, to nie uciecze" :D


Planet Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli trener mówi że zrobi wszystko żeby wygrać z San MArino to już dzisiaj powinien powołać się do dymisji


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli trener mówi że zrobi wszystko żeby wygrać z San MArino to już dzisiaj powinien powołać się do dymisji

 

Nie mów hop bo jeszcze to przegramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop bo jeszcze to przegramy :D

 

Lepiej upaść na samo dno niż nad nim balansować ja jestem za San Marino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej upaść na samo dno niż nad nim balansować ja jestem za San Marino

 

Ja myślałem że na dnie to my jesteśmy od Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko! Prowadzimy z San Marino!!!! Cóż to będzie za święto, jak wygramy! A jakie premie dla kopaczy i działaczy!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko! Prowadzimy z San Marino!!!! Cóż to będzie za święto, jak wygramy! A jakie premie dla kopaczy i działaczy!

 

 

prowadzimy tylko dlatego ze chłopaki z San Marino mieli w robocie nocne zmiany :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie najlepszym piłkarzem meczu był Artur Boruc - bez cienia wątpliwości rozegrał on dzisiaj mecz życia!

 

 

 


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie taaaaakie oczy zrobiłem :blink: ... Brawo dla drużyny, zawsze to trzy punkty :wub:


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grali na medal, albo i krzyż zasługi. Oj, poleje się szampan i łzy szczęścia, radosci i dumy! Premier Donald osobiscię dłonie usciska a ministra Joanna ucałuje!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę wklejam bilans polskich spotkań o punkty z ostatnich PIĘCIU LAT (za weszlo.com)

 

5 zwycięstw

7 remisów

10 porażek

 

Ale żeby dramat się dopełnił, warto zwrócić uwagę, z kim kadra wygrała te mecze: San Marino (na wyjeździe), San Marino (u siebie), San Marino (u siebie), Czechy (u siebie), Mołdawia (u siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to dobrze, że jest San Marino ..... :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzownie głosowali, że najlepszy piłkarzem był Lewy , drugi Piszczek.

Ja się pytam , jaki oni mecz oglądali?

 

Ha,ha Lewandowski nawet San Marino gola strzelić nie potrafi. Karne się nie liczą. Ha,ha ale przed pierwszym karnym w gacie miał narobione nieźle. :)

Piszczek - masę strat i niecelnych podań.

Nie rozumiem czemu nie zagrał najlepszy z Ukrainą Majewski.

 

Wasilewski , no cóż..... mam dla niego szacunek, ale w piłke już nie powinien grać. Zawalił mecz z Ukrainą, teraz o mało nie stracilismy gola przez jego brak pewności.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.