Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Michał,

jeśli bawi Was kibolstwo, to się bawcie. tylko niekoniecznie kosztem innych. Kupcie sobie maczety zgadajcie się gdzieś, gdzie nikomu nie będziecie przeszkadzać i wyżynajcie się. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich. Jeśli bycie kibicem jest dla Was religią , niech będzie, tylko się z tym nie obnoście w sposób przeszkadzający innym. Może kiedyś dożyję czasów, że na mecze w Polsce będzie można chodzić z dziećmi. choć jak czytam co piszesz, wątpię.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO jest piękne, że kibice w sektorach za bramkami potrafią drzeć gardła cały mecz, bawić się, dopingować. Mogą sobie nawzajem nawet ubliżać skoro dodaje im to własnej wartości. Tylko co im daje niszczenie, tego nie rozumiem i nie zrozumiem.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz Piotrek pojęcia, nie mierz wszystkich jedną miarą, masz widzę wobec mnie błędne pojęcie. Ale nie czas i miejsce na takie rozmowy. Z mojej strony to wszystko.

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, piłka nozna to nie superbowl....:P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylę pojęć. Michał nie ja nazwałem rzucanie rac i płonących szalików "piękną prezencją"


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, najlepiej sobie to wytłumaczcie gdzieś w okolicach stadionu wielkiej CRACOVII.

 

Mam nadzieję, że się utrzymacie w ekstraklasie, będzie komu spuszczać łomot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że się utrzymacie w ekstraklasie, będzie komu spuszczać łomot

 

Powiało chłodem aż krew w żyłach zamroziło :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hebrajsku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, macie ten swój Kazimierz, gdzie można się napić, trzy ulice na krzyż + rynek i wszechogarniającą wieś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ,zaraz chyba "zadyma " :D będzie......

Fanatyzm w kazdej postaci jest zły....luz Panowie ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, macie ten swój Kazimierz, gdzie można się napić, trzy ulice na krzyż + rynek i wszechogarniającą wieś

Sorry kolego, ale za poważny jestem żeby się wdawać w taką dyskusje. Życzę udanego dnia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Zamiast tego...

 

"może Twoje ego winno się realizować może w setnym zapytaniu jaki kolejny zegarek masz sobie kupić"

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę. Zamiast tego...

 

"może Twoje ego winno się realizować może w setnym zapytaniu jaki kolejny zegarek masz sobie kupić"

 

???

Masz już dowód osobisty? Chyba nie...przynajmniej nie wygląda żebyś miał.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam.

 

a to był tylko cytat z kolegi Dariusza Ch. skierowany do kolegi carlito (wątek dotyczący Dornblutha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bobek - masz jeszcze szalik "Legia Mistrz Polski 2012"? :)

 

Po obejrzeniu dzisiejszego meczu Wisły ze Śląskiem muszę przyznać, że nie wiem dlaczego TS tak słabo w lidze się prezentuje (mowa oczywiście o piłkarzach). Może to brak szczęścia? My tradycyjnie bez napastnika, bo Gabończyka ciężko nazwać napastnikiem. Nawet drewniany Gikiewicz jest od niego lepszy.

 

Widzę, że przez niektórych mogę być tutaj traktowany niczym bandyta i wróg publiczny, ale nie będę nikogo przekonywał do swoich racji :)

 

 

P.S. Jak nie lubię Legii tak muszę przyznać, że zaprezentowali w Krakowie chyba najlepszą oprawę wyjazdową w historii polskiej sceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Muszę przyznać kolego "1947", że na temat naszego ciemnoskórego zawodnika mam podobne zdanie. Tragedia. Boki zrywam, jak słyszę wypowiedzi komentatorów na jego temat. Drewniak to przy nim arcymistrz :)

Piękny mecz, cudowne zwycięstwo :) Brawo WKS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla WKS.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla Wisły również. Biała Gwiazda pocisnęła nie gorzej. Dawno nie widziałem tak dobrego meczu w naszej lidze, a już na pewno nie tej wiosny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Browarki się już chłodzą? Jakieś typy na dzisiejszy wieczór? Trzeba jakieś piniendze postawić :)

 

Mój typ to wygrana Bayernu, 2:1.

 

Bayern jest na fali, Barca ledwo zipie ostatnio, niewiadomo wciąż co z Messim, choć pewnie zagra od pierwszych minut. Zapowiada się piękne widowisko, ciekaw jestem taktyki Barcelony, czy będą grali swoje, czy spróbują zagrać z kontry...

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj typ jest tylko jeden czyli wygrana Bayernu :D i nie moze byc inaczej.

 

A na powaznie to wydaje mi sie ze dzisiaj bedzie remis 2:2 i taki wynik bralbym w ciemno.

Bayern gra bardzo dobrze na wyjazdach w tym sezonie wiec wydaje mi sie ze dzisiejszy mecz bedzie raczej wstepem do prawdziwej bitwy na Camp Nou no chyba ze Bayern da sie dzisiaj ograc i w Barcelonie bedzie juz tylko gra o honor ;)

A w ta zadyszke Barcelony nie wierze :) to w koncu Barcelona. W Milanie tez mysleli ze juz ich maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam 3:2 dla Bayernu. Barcelona z kontry? Chetnie bym to zobaczyl! Raczej beda probowac grac w swoim stylu, bo inaczej nie potrafia... mecz zapowiada sie wysmienicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie wyjątkowo ofensywnę drużyny, powinno być pięknie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnie mysle ze obrona Bayernu zrobi roznice w dwumeczu,i oczywiscie Neuer ktory juz zawstydzil w polfinale pewien hiszpanski zespol :D Ale wiadomo ten Messi.. Czasami miewa przeblyski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.