Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Masz racje...wiekszosc to przebierancy-przynajmniej na takich wygladaja...

I nie to ze nie lubie akurat "tych" kibiców :D -dziwnie sie tylko zachowuja,jak by swiat do nich nalezał

 

To współczuję. Łatwo ich pomylić z burakami, a wtedy nie trudno o rzeź :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...cieniutko sie prezentuja... ;) -ale i ja w sredniej chodzilem wadze wiec spoko jak mawia mlodziez :D ,słaby jestem juz z racji wieku i pewnie we trzech dali by mi rade....... :D :D :D ,jak to fani .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz w ogóle strukturę Klubu czy tak po prostu zapytałeś od niechcenia ?. Co do stylu... to oczywiście, że ten ulega przeobrażeniom i to dotyczy całej piłki nożnej. Inaczej grało się kilkadziesiąt lat temu, inaczej gra się obecnie. Ale z tą tiki taką to przywaliłeś jak dzik w sosnę :).

Może zamiast udawać wielkiego znawcę i pisać te farmazony, odpowiedziałbyś na prosto zadane pytanie, które zadałem. Gdzie jest ta młodzież z La Masii??


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Może zamiast udawać wielkiego znawcę i pisać te farmazony, odpowiedziałbyś na prosto zadane pytanie, które zadałem. Gdzie jest ta młodzież z La Masii??

 

Nie udaję znawcy tylko piszę o tym, co wiem na temat FCB. I to nie są farmazony tylko fakty. A co do pytania, to może doprecyzuj, bo nie wiem czy mam z nazwiska wymieniać dzieciaków obecnie trenujących na "farmie" Blaugrany czy może piłkarzy obecnie zasilających kluby i reprezentacje, a będących wychowankami La Masii. Przykłady poniżej...

 

lamasia1.jpg

 

 

lamasia2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zdjęcia Mariusz, masz takich więcej ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Super zdjęcia Mariusz, masz takich więcej ?

 

W necie jest tego pełno. Tylko Tik Tak nie chce przyjąć faktów. Dodam jeszcze, że za czasów Pepa, przez pierwszy skład Barcy przewinęło się w sumie 20 wychowanków FCB. Dlatego zupełnie nie dziwią mnie słowa Tito, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie widzi sensu kupowania kogokolwiek z zewnątrz. Choć oczywiście Barca chętnie widziałaby u siebie Neymara. No i jak Valdes zdecyduje o odejściu z Klubu, będą musieli rozejrzeć się za dobrym bramkarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Barca miała pecha że trafiła na Bayern.

-"wygłówkowali" niskich graczy Barcy,

-pressingiem ich zmusili do błędów,

-dyscypliną taktyczną gry obronnej (autobus na polu karnym) ich zatrzymali.

 

Messi akurat grał z kontuzją albo nie grał.

 

Barca potrzebuje:

1.więcej wysokich zawodników jeżeli ma trafić na drużyny grające jak Bayern.

2.zastępcy dla Messiego.

3.Więcej dobrych wysokich obrońców jak podstawowi są kontuzjowani.

4.Lepszego bramkarza.

 

BVB vs Bayern

 

Chciałbym aby wygrało BVB ze względu na Polaków.

 

Analiza stylu gry i graczy wskazuje że wygra Bayern.

Scenariusz:

-wysoki pressingiem Bayern posadzi BVB,

-nieustannymi faulami zamęczy Lewego

-Mario Goetze jako 12 gracz Bayernu- łatwiej mu będzie np. nie asystować/ nie strzelić gola, niż to zrobić, wygrać ligę mistrzów z BVB i potem przejść do Bayernu.

 

Jak widać Bayern potrafi uwolnić się od wysokiego pressingu.

Ma więcej graczy którzy sami pociągną mecz- Robben, Riberry.

 

W BVB wystarczy wyeliminować Lewego i ewentualnie Błaszczykowskiego, (Goetze jest już kupiony) i BVB nie strzeli bramki.

Kevin Grosskreutz w ostatnim meczu z Realem nie potrafił dokładnie podać prostopadle do wychodzącego na czystą pozycję zawodnika.

Goetze jest w tym o wiele lepszy (stąd 37milionów), ale to przecież zawodnik Bayernu...

Klopp będzie musiał przystawić mu pistolet do głowy...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mariusz pokaż tych, którzy mogą wejść i zastąpić te wypalone gwiazdy.

Przeczytaj uważnie moje posty, Jest wyraźnie napisane, że za sytuację Barcelony odpowiada sztab szkoleniowy, który nie dopuszczał młodzieży/nastepców obecnego pokolenia do gry. Wklejanie zdjęć młodego Ineisty, czy Pedro nic nie wnosi. Nie żyj historią tylko przyszłością.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, żebyśmy się dobrze zrozumieli, ja nie neguję wielkości obecnej Barcelony. Jest to znakomita druzyna zbudowana w większości na wychowankach. Pełna zgoda, ale.... nigdy , ani teraz, ani w przyszłości nie powiedzie się eksperyment w którym piłkarze "przyklejeni " są do składu za zasługi. Musi być "zdrowa" konkurencja, która jest warunkiem rozwoju drużyny. Kto się nie rozwija, ten się cofa i tak jest z Barcą.

 

Vilanova nie widzi nic poza zespołem, przy którego powstaniu miał spory udział. Ma zwyczajne klapki na oczach na swoich pupilków, a to jest za***iscie nieprofesjonalne. Przykład. Występ Messiego w Monachium. Czy się stoi , czy się leży miejsce w składzie się należy.

Efekt tego jest widoczny gołym okiem.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak byłem blisko dobrej whisky :) Obstawiałem 2:0 dla Bayernu :(


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

BVB vs Bayern

 

Chciałbym aby wygrało BVB ze względu na Polaków.

 

Analiza stylu gry i graczy wskazuje że wygra Bayern.

Scenariusz:

-wysoki pressingiem Bayern posadzi BVB,

-nieustannymi faulami zamęczy Lewego

-Mario Goetze jako 12 gracz Bayernu- łatwiej mu będzie np. nie asystować/ nie strzelić gola, niż to zrobić, wygrać ligę mistrzów z BVB i potem przejść do Bayernu.

 

Jak widać Bayern potrafi uwolnić się od wysokiego pressingu.

Ma więcej graczy którzy sami pociągną mecz- Robben, Riberry.

 

W BVB wystarczy wyeliminować Lewego i ewentualnie Błaszczykowskiego, (Goetze jest już kupiony) i BVB nie strzeli bramki.

Kevin Grosskreutz w ostatnim meczu z Realem nie potrafił dokładnie podać prostopadle do wychodzącego na czystą pozycję zawodnika.

Goetze jest w tym o wiele lepszy (stąd 37milionów), ale to przecież zawodnik Bayernu...

Klopp będzie musiał przystawić mu pistolet do głowy...

Własnie on już jest graczem Bayernu. Gdyby dogrywał warunki byłoby gorzej. Zapewne będzie chciał mieć tytuł i z BVB i z Bayernem. Zauważ że w ostatnich konfrontacjach o stawkę większą niż ligowe punkty BVB radziło sobie z Bayernem. Liczę, że tak będzie i teraz. Real był znacznie silniejszym przeciwnikiem niż Barcelona, która nie gra w ogóle. W zasadzie to zaprezentowała piłkę bliską naszej ligi.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Napisano (edytowane)

Mariusz pokaż tych, którzy mogą wejść i zastąpić te wypalone gwiazdy.

Przeczytaj uważnie moje posty, Jest wyraźnie napisane, że za sytuację Barcelony odpowiada sztab szkoleniowy, który nie dopuszczał młodzieży/nastepców obecnego pokolenia do gry. Wklejanie zdjęć młodego Ineisty, czy Pedro nic nie wnosi. Nie żyj historią tylko przyszłością.

 

Moim zdaniem przyszłością FCB są tacy piłkarze jak Grimaldo, Ayala, Huertas, Babunski, Deulofeu no i oczywiście Ramirez. Czas pokaże jak ich kariera sportowa się rozwinie.

 

Mariusz, żebyśmy się dobrze zrozumieli, ja nie neguję wielkości obecnej Barcelony. Jest to znakomita druzyna zbudowana w większości na wychowankach. Pełna zgoda, ale.... nigdy , ani teraz, ani w przyszłości nie powiedzie się eksperyment w którym piłkarze "przyklejeni " są do składu za zasługi. Musi być "zdrowa" konkurencja, która jest warunkiem rozwoju drużyny. Kto się nie rozwija, ten się cofa i tak jest z Barcą.

 

Vilanova nie widzi nic poza zespołem, przy którego powstaniu miał spory udział. Ma zwyczajne klapki na oczach na swoich pupilków, a to jest za***iscie nieprofesjonalne. Przykład. Występ Messiego w Monachium. Czy się stoi , czy się leży miejsce w składzie się należy.

Efekt tego jest widoczny gołym okiem.

 

Rozumiem, jednak uważam, że trzeba być człowiekiem. To nie są maszyny tylko ludzie, którzy mogą mieć gorszy dzień, spadek formy, kontuzję itd.. Czasami za zasługi warto okazać zawodnikowi zaufanie. Jeżeli masz w drużynie gościa, który nieraz grał jak natchniony, łapie kontuzje i nie może się pozbierać, to ławka rezerwowych jest tu najgorszym rozwiązaniem. W ten sposób zawodnik nie dość, że nie wróci do wysokiej formy, to jeszcze się podłamie psychicznie. Tito ma znakomity kontakt z Barcą B, obserwuje też poziom rozwoju Juvenil A. Ja mam zaufanie do tego szkoleniowca i jestem pewien, że nikt lepiej niż on nie podniesie Barcy z gleby.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale dzięki swojej polityce Ci młodzi chłopcy nie dostają szansy. Nie da się wejść na boisko i od razu być mistrzem.

Jeżeli masz w drużynie gościa, który nieraz grał jak natchniony, łapie kontuzje i nie może się pozbierać, to ławka rezerwowych jest tu najgorszym rozwiązaniem.
To jest właśnie to błędne założenie ograniczające i rozwój druzyny i konkurencję. Przecież jak się pozbiera i bedzie dobry wróci do składu. Niech grają najlepsi w danym momencie. To właśnie daje drużynie rozwój.

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No tak, ale dzięki swojej polityce Ci młodzi chłopcy nie dostają szansy. Nie da się wejść na boisko i od razu być mistrzem.

 

No ale właśnie niektórzy z nich grali już w pierwszym składzie. Niektórzy z Barcy B jak Bartra grają coraz częściej, niektórzy przechodzą z Juvenil A do Barcy B. Cały czas coś się więc dzieje w temacie.

 

Przecież jak się pozbiera i bedzie dobry wróci do składu. Niech grają najlepsi w danym momencie. To właśnie daje drużynie rozwój.

 

Może jestem w błędzie, ale ciężko jest się pozbierać wyłącznie w oparciu o treningi. Zawodnik powinien być w tzw. rytmie meczowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Barca trafiła na Real czy BVB mogłoby się okazać że by przeszła do finału.

 

Sam jestem ciekaw finału BVB vs Bayern.

 

Na pewno Robert będzie pod "ostrzałem".

 

Kwestią jest to kto będzie sędziował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca miała pecha że trafiła na Bayern.

-"wygłówkowali" niskich graczy Barcy,

-pressingiem ich zmusili do błędów,

-dyscypliną taktyczną gry obronnej (autobus na polu karnym) ich zatrzymali.

 

Moim zdaniem gdyby trafili na BVB tez by nie przeszli.

Barcelona jest w kryzysie i tyle.

 

A co do reszty to

 

- zgadzam się w 100% bo w tym względzie Barcelona nie miała szans z zawodnikami typu Van Buyten czy Boateng.

- Bayern grał pressingiem przez całe 180 minut i to jest właśnie sposób na Barcelone - nie dać im rozwinąć skrzydeł bo na to pozwolił Milan i wiemy jak się skończyło ;)

- autobus w polu karnym ? Gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Najpierw odpadł Real, a dziś w pierwszym finale Pucharu Polski dobił mnie mój Śląsk sad.png

Przegraliśmy z Legią 0:2, a gra wyglądała z naszej strony jak gra chłopców z szóstej klasy szkoły podstawowej i to takich najgorszych lebieg.

Po prostu żenada, wstyd i hańba, tym bardziej, że dopiero co w derbach przewaliliśmy z kretami z Lubina 0:4.

W Warszawie zrobią nam z d*py jesień średniowiecza. Dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie jest tego pełno. Tylko Tik Tak nie chce przyjąć faktów. Dodam jeszcze, że za czasów Pepa, przez pierwszy skład Barcy przewinęło się w sumie 20 wychowanków FCB. Dlatego zupełnie nie dziwią mnie słowa Tito, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że nie widzi sensu kupowania kogokolwiek z zewnątrz. Choć oczywiście Barca chętnie widziałaby u siebie Neymara. No i jak Valdes zdecyduje o odejściu z Klubu, będą musieli rozejrzeć się za dobrym bramkarzem.

Gratuluje wiedzy na temat ulubionej druzyny-szacunek.

Marek


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Gratuluje wiedzy na temat ulubionej druzyny-szacunek.

Marek

 

Dzięki Marek. Chyba w FCB telepatycznie usłyszeli moje jęki i jest duża szansa, że Blaugrana naprawi swój błąd i pozyska Thiago Silvę. Swoją drogą to nie rozumiem jak Blaugrana mogła dać uprzedzić się PSG zwłaszcza, że Thiago bardzo chciał przejść z Milanu do Barcy. Jak wszystko dobrze pójdzie to na nowy sezon prezio Rosell sprowadzi dla Tito zarówno Silvę jak i Neymara. Byłyby to bardzo istotne wzmocnienia. Jeszcze gdyby Zarząd wybił Valdesowi z głowy pomysł zmiany klubu, to już byłoby 100% sukcesu. Resztę składu można by uzupełnić wychowankami, którzy aż palą się do gry w pierwszym składzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedsmak finalu lm, bedziecie sledzili w tv? Ciekawe jak sie bedzie mial final do meczu ligowego, czy teraz zagraja same rezerwy w obu druzynach? W Bayernie na pewno.

 

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie drużyny na pewno będą grały inną strategią niż planują na finał.

Bayern nie będzie grał bardzo wysokiego pressingu jak miało to miejsce w meczu z Barcą, aby nie dać szans BVB treningu.

Raczej to będzie mecz "towarzyski", w okrojonych składach.

Z drugiej strony każda z drużyn chętnie by wygrała dużą przewagą goli.

Bayern ma szerszą kadrę i ich zmiennicy wygrają ten mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Podobno w dzisiejszym meczu nie zagra Schweinsteiger, Lahm, Ribery, Robben, a po stronie BVB: Goetze, Bender, Błaszczykowski, Piszczek, Lewandowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Marca donosi, że Lewy spotkał się z Perezem. Jeżeli to prawda, to zaczyna się robić bardzo ciekawie. Higuain podobno jest na wylocie więc kto wie... :). Nie cierpię tych pajaców z Madrytu, ale dla Lewandowskiego trafienie do Realu byłoby ogromną szansą na dalszy rozwój. Gdyby sprawdził się w La Liga, to byłoby naprawdę coś wybitnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marca donosi, że Lewy spotkał się z Perezem. Jeżeli to prawda, to zaczyna się robić bardzo ciekawie. Higuain podobno jest na wylocie więc kto wie... :). Nie cierpię tych pajaców z Madrytu, ale dla Lewandowskiego trafienie do Realu byłoby ogromną szansą na dalszy rozwój. Gdyby sprawdził się w La Liga, to byłoby naprawdę coś wybitnego.

Podobno Lewy jest też po rozmowie z Fergusonem. Nigdzie jednak nie będzie mu tak dobrze i łatwo jak W BVB. Gra w Realu, najlepszym klubie w historii piłki noznej to jest coś.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy podobno rozmawiał z Mourihno na temat gry w Chelsea. TO wszystko to są plotki domysły.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.