Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że walec Bayernu przejedzie po BVB.

 

Robert będzie często faulowany, przez wszystkich.

Bayern ma więcej gwiazd, które mogą wziąć mecz na swoje barki.

 

Chciałbym żeby puchar wznieśli polscy zawodnicy, ale to trudne zadanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak kol Remy :( Serce za naszymi(Piszczek prawie krajan)rozum za Monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygra Bayern, ale postawiłem stówę na BVB. Pozostaje mi mieć nadzieje :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za BVB jak chyba wszyscy, a po za tym to nie lubie Bayernu od kiedy gra w nim Ribery - trudno znalezc wiekszego kretyna w dzisiejszym sporcie jak ten "guignol".


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B) Lelelegia - miszcz ! ;)

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam 2:1 dla Dortmundu. Uwielbiam klimaty bawarskie ale jednak miło by było gdyby nasi wznieśli puchar :).


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko BVB, nie innej opcji. Od pazdziernika im kibicuje, nie sądziłem, że tak daleko zajedziemy. Po samum losowaniu grup, szanse na wyjście były mikre. HAHAHAHAHA moge się śmiać w twarz, wszysykim którzy takie minimalne szanse na sukces BVB. Michal ja postawiłem po losowaniu grup. na zwyciestwo całej ligi przez BVB. Stawka na wyjście z grupy była już wyyyysoka. Nie pytaj ile dawali za zwycięstwo Bkrussi w tej edycji... Tak astronomiczna stawka, że nie mogłem się oprzeć postawienia tej stówki. Jak wejdzie, to będzie na nowy zegarek uapmiętniający ten wielki sukces, małego klubu (w odniesieniu do innych zwycięzców LM). Jak przegrają 4:0, to i tak odnieśli ogromny sukces...

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma dobrze prawi! Wino mu karczmarzu, ino rychlo!


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądzę na przekór większości, że to Bayern w tym meczu nie będzie miał nic do powiedzenia. Typuję zaskakująco łatwe zwycięstwo zółtoczarnych w regulaminowym czasie gry. Przekonacie sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygra Bayern, ale postawiłem stówę na BVB. Pozostaje mi mieć nadzieje :)

 

Oby twoje słowa były prawda i to Bayern dzisiaj wzniesie puchar ale.....

 

 

Tylko BVB, nie innej opcji. Od pazdziernika im kibicuje, nie sądziłem, że tak daleko zajedziemy. Po samum losowaniu grup, szanse na wyjście były mikre. HAHAHAHAHA moge się śmiać w twarz, wszysykim którzy takie minimalne szanse na sukces BVB. Michal ja postawiłem po losowaniu grup. na zwyciestwo całej ligi przez BVB. Stawka na wyjście z grupy była już wyyyysoka. Nie pytaj ile dawali za zwycięstwo Bkrussi w tej edycji... Tak astronomiczna stawka, że nie mogłem się oprzeć postawienia tej stówki. Jak wejdzie, to będzie na nowy zegarek uapmiętniający ten wielki sukces, małego klubu (w odniesieniu do innych zwycięzców LM). Jak przegrają 4:0, to i tak odnieśli ogromny sukces...

 

Tutaj sie z tobą nie zgodzę bo BVB to klub zbudowany bardzo inteligentnie i nie ma przypadku w tym ze znaleźli sie w finale. Wyszli z najsilniejszej grupy i szli jak burza no może poza meczem z Malaga.

 

Jak mówiłem od samego początku jeśli będzie taki finał jak mamy to na Bayernie będzie ciazyla ogromna presja dużo większa niż rok temu kiedy dali sie ograc na własnym podwórku. Jestem dzisiaj trochę rozdarty bo chciałbym żeby polscy zawodnicy wzniesli puchar ale jestem kibicem Bayernu od ponad 15 lat i to ich trzeci finał w ciagu czterech lat więc musi sie udać :D poza tym Bayern wydaje mi sie ze nie był tak silny od bardzo dawna. Ale czy to wystarczy na BVB to zobaczymy.

 

Szkoda tez ze komentatorzy są tak stronniczy i pewnie będzie sie to oglądało jak mecz reprezentacji czyli wiadomo jak będzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisną chłopcy, podoma mi się :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No narazie średnio Bayern jakiś jakby zaspany a Robben znowu jakby przestraszony.

Oby w drugiej połowie sie otworzyli trochę bo będzie marnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie slabiej na tle BVB wypadaja Twoi pupile, moze gdyby Robben nie byl taki prywaciarzem...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dotąd to zdecydowanie ale jak mówiłem widać ze BVB jest zdecydowanie bardziej wyluzowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kartki ? hahahahahahahahahahahahajahahahahaja no nie wierze


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kartki ? hahahahahahahahahahahahajahahahahaja no nie wierze

 

Ale co co co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety... bayern powinien grac już w 9-tke. Dante druga zółta się należała, a potwór z Ribery za uderzenie Lewandowskiego łokciem powinien dostać pierwszą zółtą. Teraz dostałby drugą.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kopniecie w brzuch w polu karnym, nie kwalifikuje sie to Twoim zdaniem na zolty papier ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety... bayern powinien grac już w 9-tke. Dante druga zółta się należała, a potwór z Ribery za uderzenie Lewandowskiego łokciem powinien dostać pierwszą zółtą. Teraz dostałby drugą.

 

Aż dziwne ze dopiero teraz piszesz przecież w ogole ten Bayern to zło wcielone. Borussia gra czysciutko i w ogole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kopniecie w brzuch w polu karnym, nie kwalifikuje sie to Twoim zdaniem na zolty papier ?

 

Nie było moim zdaniem zagraniem zamierzonym po prostu złe obliczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby Loew zabrac Romana na mistrzostwa w przyszlym roku, nie mozna mu odmowic umiejetnosci.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.