Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Jednak.... od 82 roku Polska nie miała tak wartościowych zawodników jak dziś...na każdej pozycji...

Możliwe. Tylko - jak to ŚP. Kazimierz Górski mawiał - mecz wygrywa ten, kto strzeli więcej bramek.

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Lata siedemdziesiąte i początek osiemdziesiątych uż nie wrócą - zmieniło się wszystko chyba bezpowritnie.

Ale są inne porywające sporty, jak chodzby wyścigi Sikiratek, szachy sportowe, zawody w łowieniu podlodowym....

:)

Lata siedemdziesiąte i początek osiemdziesiątych uż nie wrócą - zmieniło się wszystko chyba bezpowritnie.

Nie - w dalszym ciągu wygrywa ta drużyna, która strzeli więcej bramek, a nie ta, która ma w składzie większe primabaleriny brylujące w większej liczbie reklam

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Ja uważam nadal że taki zawodnik jak Obraniak to tej kadrze jest potrzebny jak woda. Nie stać kadry na rezygnowanie z takiego zawodnika

Oczywiście , że jest...tylko że to wymaga kontaktu ze strony trenera, meskiej rozmowy, a nie wysyłania posłańców jakichś Basłajów z całym szacunkiem,

Jesli Nawałka chce motywowąc zawodników przez pośredników, to ja już wysiadam...

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Mówi się, że wystosował do Ludovica zaproszenie na zgrupowanie, i Obraniak jednak odmówił. Jego małżonka jest w zaawansowanej ciąży, wobec tego mu się nie dziwię.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Właśnie obejrzałem ten kiks. Zagranie na poziomie lekcji WF w szkole podstawowej. Nawet mnie się zrobiło wstyd. :(

Pozdrawiam, Mirek

Kosma ogladales ? :D

Ja oglądałem jak Mario Goetze odpowiedział na gwizdy pod swoim adresem ;). Najlepiej jak umiał, "z karola". Niezły mecz. 

Marcin

Zostawmy tych przepłacanych gwiazdorków i pogadajmy o prawdziwej piłce - chodzi ktoś z Was na lokalne zespoły under III liga? Ja mam dzisiaj świetny dzień bo moje Karkonosze wygrały dziś wyjazdowy mecz w Ząbkowicach i po rundzie jesiennej liczą się w walce o awans do 3. ligi.

Kosma ogladales ? :D

A no oglądałem, biorąc pod uwagę absencje wszystkich piłkarzy wyjściowej linii defensywy, wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem ani nie smuci specjalnie. Najbardziej obawiam się podobnego scenariusza we wtorek ;( :( :( Będzie potrzebny cud.

Wysłane z mojego GT-I9100

A no oglądałem, biorąc pod uwagę absencje wszystkich piłkarzy wyjściowej linii defensywy, wynik nie jest dla mnie zaskoczeniem ani nie smuci specjalnie. Najbardziej obawiam się podobnego scenariusza we wtorek ;( :( :( Będzie potrzebny cud.

Powiem Ci ze do około 60 minuty moim marzeniem był remis bo Bayern grał fatalnie.

A o wtorek bym sie nie martwił bo pewnie wygrają.

Pierwszy kwadrans należał do Monachium, potem faktycznie gra się wyrównała i BVB rozwinęło skrzydła. Znakomitą zmianę dał Guardiola dla Goetze, ma facet nosa. Robben - lob klasyka. Jak patrzę na tego goscia, co przyszedł z Mainz i młodego Durma, to widzę pogrom przeprowadzony przez Napoli. Daleeeeko im do Subotica, Hummelsa jak i Schmelzera, kłania się brak silnej ławki w BVB, no ale bez kasiory cięzko o taki komfort jak mają drużyny z wypasionym budżetem. Sokratis równo i w miarę skutecznie gra, może Łukasz będzie gotowy na wtorek, musi być... Napoli koty w tym sezonie, nie ma to tamto - będzie walka na smierć i życie :D.

Kosma - o jakim małym budżecie mówisz?? :) 27,5 Armeńczyk kosztował, 15 PEA także nie można powiedzieć, że budżet mały... Ponadto wrócił Sahin i doszedł solidny Sokratis... Nie można powiedzieć, że budżet mają mały... Nie na poziomie Bayernu i to jest wiadome od zawsze bo nikt takiego nie ma i mieć nie będzie. Wzmocnili się głównie w linii ofensywnej tutaj jest ból ;) a dodatkowo pech, że akurat obie kontuzje zbiegły się w czasie dwóch podstawowych środkowych.

Jestes swiadom, że włodarze BVB wydali w okienku circa 10mln więcej, niż dostali za Goetze? I to wszystko, Klopp dostał grosze w odniesieniu do realiów wilekiej, europejskiej piłki. Mają skromny budżet. Nikt tam z rękawa nie sypie milionami euro na zakupy, jak to jest w innych europejskich potęgach typu Monachium, City, Real, PSG itd. :)

Zdaję sobie sprawę doskonale:) Mimo wszystko dostał pieniądze za Goetze i ponadto 10mln... :) więc lekką ręką w jednym okienku wydał ponad 40mln... Czy nie można kupić było kogoś na ławkę jako uzupełnienie? :) Nie można bronić, że mają budźet mały bo nie mają i ławkę można wzmonić... Klub który w okienku wydaje ponad 40mln na zawodników nie jest ogórkowym klubem. Klopp miał niefarta, że 2 podstawowych obrońców środkowych ma kontuzję i tyle. Woli inwestować w młodych i dlatego taki Durm ( czy jak mu tam) znajduje się na ławcę. Na bank nie ma takiego komfortu jak Bayern co zaznaczyłem już wcześniej. Ale jest też dużo przed innymi klubami w Bundeslidze :)

A propos dobrej piłki :)

Wczoraj oglądałem jeden z lepszych meczów od bardzo dawna Liverpool vs Everton- świetne derby !

Szybkie zwroty akcji gole bardzo wysoki poziom kto widział ten wie:))

Ktoś ogląda BVB ? Wygrywają niby 3:1ale no ku***, ile można setek zmarnować ????!!!

Robert musi mieć co najmniej 3-4 sytuacji żeby ukłuć. Na razie miał tylko dwie :)

Nie tylko on, jakieś fatum hehehehe :)