Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magik.

Mam nadzieję że Barcelona przegra.....w końcu mają kryzys w kraju :D ,i "muszą"się dopasować....

 

Dopasują się… jak Top Gear  :P. Ci jak kręcili odcinek w Hiszpanii też baaardzo do serca wzięli sobie fakt kryzysu. Uznali, że nie byłoby w porządku razić ludzi po oczach drogimi samochodami dlatego wybrali jedne z najtańszych… ze stajni Ferrari (458), McLaren (MP4-12C) i tanie jak barszcz, biedne Audi R8 V10  :lol:. Taki budżecik w wydaniu Top Gear  ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niedoczekanie. Choć wynik możliwy jest w każdą stronę zwłaszcza teraz kiedy Barca straciła Valdesa. Pinto musi się wziąć w garść szczególnie, że nad FCB wisi kara FIFA więc dwa okna transferowe mamy teoretycznie pozamiatane. Pique jutro też nie zagra. Sam już nie wiem jaki wynik typować, ale mam złe przeczucia  :unsure:. Poza tym, szacun dla BVB. Pożegnali się z LM z klasą.

racja, emocje byly, borussia nie odpuscila, prawie identycznie jak real rok temu. dzisiaj tez bedzie ciekawe w meczu barcy z atleti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Hiszpańskich portalach, w komentarzach internautów, można było dziś zobaczyć podziękowania dla Henrika M. za awanas Realu hehehehehehehehe

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz przygotowujesz się już do oglądania ostatniego meczu Barcy w tej edycji LM? ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wygrała "piłka" z "aktorstwem" . Wielkie gratulacje dla Atletico!


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YES! YES! YES! Brawo Atletico! 

Z moich faworytów niestety odpadło tylko wczoraj PSG. ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz !, emocje ! Przegrana Realu to piękne zakończenie dnia.

Ale mecz ! Emocje ! Przegrana Barcy to piękne zakończenie dnia :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wygrała "piłka" z "aktorstwem" . Wielkie gratulacje dla Atletico!

Walka o każdy metr boiska, zaangażowanie i gryzienie trawy. To przez kilka lat wbił do głów piłkarzom Diego Simeone. Nawet jeżeli to Real lub Barca zdobędą mistrza, nawet jeżeli Atletico odpadnie w półfinale LM to i tak zrobili coś niesamowitego.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie obstawiacie pary polfinalowe? wg mnie bedzie to atleti vs bayern i real vs chelsea, do finalu przejdzie bayern i real i wtedy juz nie wiadomo co, ale znajac moj dar do jasnowidzenia.... :) ciesze sie ze atleti pokazali jakosc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o każdy metr boiska, zaangażowanie i gryzienie trawy. To przez kilka lat wbił do głów piłkarzom Diego Simeone. Nawet jeżeli to Real lub Barca zdobędą mistrza, nawet jeżeli Atletico odpadnie w półfinale LM to i tak zrobili coś niesamowitego.

To prawda.  H. Webb mimo , że popełnił parę kardynalnych błędów , trzeba mu przyznać że sprowadził Barcelonę do pionu nie gwizdając symulantom.

 

Koniec Barcy stał się faktem. Zero pomysłu na grę. Brak motywacji. Widać też jakim błedem było kupno Neymara.

Barca techników ma całą armię.  Po co im Neymar, który fizycznie nie dorasta do gry w Europie.?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YEAH!!!! BARCA ZA BURTĄ!!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda.  H. Webb mimo , że popełnił parę kardynalnych błędów , trzeba mu przyznać że sprowadził Barcelonę do pionu nie gwizdając symulantom.

 

Koniec Barcy stał się faktem. Zero pomysłu na grę. Brak motywacji. Widać też jakim błedem było kupno Neymara.

Barca techników ma całą armię.  Po co im Neymar, który fizycznie nie dorasta do gry w Europie.?

ale za to ma umiejetnosci aktorskie na odpowiednim poziomie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Co Wy tam kurde wiecie ? ;). Przecież Jordi wyraźnie powiedział, że Barca przegrała, bo trawa była za długa  :). Piłka za wolno się poruszała i całą taktykę FCB diabli wzięli. A co do Neymara - skoro umiejętności aktorskie ma na odpowiednim poziomie, to pasuje do mojej ulubionej drużyny idealnie. W końcu po każdym meczu czytam na tym forum, że FCB zatrudnia aktorów. To kogo mieli zatrudnić ?. Tyle autoironii. Gratulacje dla Atletico, a co do Barcy… coraz głośniej mówi się o tym, że utworzyła tam się klika i piłkarze zaczynają rządzić klubem. W odejściu Guardioli pewnie było jakieś drugie dno tylko nikt o tym głośno nie mówi. Leo nie można słowa powiedzieć, bo się obrazi. Połowa jego przyjaciół z boiska ma miejsce w składzie za zasługi. Wszyscy są syci, bo osiągnęli już wszystko. Brakuje motywacji, a Martino to d*pa wołowa więc nie potrafi walnąć pięścią w stół i zrobić tam porządku. Zresztą nie wiem czy jest przyzwolenie ze strony Zarządu na takie działania. A kibice jak to kibice, będą dalej obgryzać paznokcie, wkur…ć się tak jak ja dzisiaj, płacić składki na klub i czekać na lepsze czasy. To wszystko, co mam do powiedzenia teraz na temat Blaugrany. Trzymam kciuki za mój klub, bo następny mecz już za trzy dni z Granadą. Żyje się dalej, a o dzisiejszej porażce trzeba jak najszybciej zapomnieć. A okazja do rewanżu za dzisiejszy mecz będzie w ostatniej kolejce La Liga. Mam nadzieję, że po ostatnim meczu sezonu, Barca będzie na 1 miejscu. To jest priorytet.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie obstawiacie pary polfinalowe?

Byłem pewien, że wzorem lat poprzednich przed ćwierćfinałami rozlosowano też drabinkę do końca. A tutaj niespodzianka: co runda to losowanie. I dobrze!

 

Szkoda wtorkowej przegranej PSG, liczyłem na finał Atletico-PSG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam, ten temat i temat o Rolexie, i powiem Wam, że strasznie mi się chce śmiać :) Ileż to prawdy jest w tym, że jeżeli coś jest zbyt popularne, zbyt lubiane, to też i również znienawidzone przez ogromną rzesze ludzi. Przykład pierwszy z brzegu, taka Barcelona, mającą chyba najwięcej kibiców na świecie i jeżeli tylko przegrywa, to odrazu co poniektóre osoby chcą dostać za przeproszeniem sraczki ze szczęścia, bo Barca przegrała i jest powód do świętowania. Euforia na całego! :) Niedługo dojdzie do tego, że będzie tak jak w Krakowie, gdzie są dwa liczące się kluby, jeden nazywa się Wisła, a drugi Anty Wisła ;) Ja rozumiem, że można mieć dość Barcelony, bo gra nudny futbol, bo przez długi okres wygrywała dosłownie wszystko, ale bez przesady żeby podnosić taki raban i skakać z radości, bo Barca odpadła z Atletico. Podobnie jest w założonym przeze mnie temacie o lubieniu bądź nie Rolexa. Tam to już w ogóle jest jak na froncie :D Ameryki tym wpisem pewnie nie odkryłem, ale fajnie się spogląda na to wszystko z boku, naprawde idzie się pośmiać :)

 

ps. absolutnie nikogo nie miałem na celu urazić, jeżeli tak się stało, to przepraszam, ale fajnie by było jakbyście potraktowali tego posta z przymrużeniem oka, zupełnie na luzie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wygrała "piłka" z "aktorstwem" . Wielkie gratulacje dla Atletico!

plusik dla Ciebie  :). Webb pokazał dobre sędziowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito,

absolutnie na luzie i bez spiny, ale myślę że trochę przesadzasz. Nie znam do końca sytuacji w Krakowie, ale myślę że Tobie jako kibicowi TS szybciej bije serce na myśl o meczu z Cracovią niż na jakikolwiek inny mecz. Uważam, że każde duże miasto czy to Kraków, Warszawa, Łódź itp zasługuje na 2 równorzędne drużyny i derby 2 razy do roku. Przynajmniej moim zdaniem to są zupełnie inne sportowe i pozasportowe emocje (nie mówię o ilości debili biegających po osiedlach z maczetami). Sprowadzanie sytuacji w jakimkolwiek mieście do podziału Wisła-antyWisła czy legia anylegia itp jest dla mnie bez sensu.

co do Barcelony ja się ciesze że nie awansowali bo to zawsze powiew świeżości w europejskiej piłce i jakaś odmiana. Sam podział Real-Barcelona mnie nie obchodzi. Tak samo wolałbym żeby nie awansował Bayern, tylko że tu przyczyna jest bardziej prozaiczna- nie znoszę niemieckich drużyn, reprezentacji i zawsze kibicuję ich przeciwnikom. Koniec końców i tak bardziej mnie teraz interesują rozgrywki grupy północnej IV ligi na Mazowszu niż Liga Mistrzów ;)

 

pozdro!

Edytowane przez aty3

Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GTS był konieczny? Oczywiście, że derby są dla mnie niczym święto, jasna sprawa :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyedytowałem, nie traktuj tego osobiście w żadnym razie. Odruch- ja za Wisłą nie przepadam :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie traktuje, koło nosa mi to lata, ale traktujmy się tutaj w miare poważnie, takie gieteesy są dobre dla gimnazjalistów :)

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO radość wielu osób z wygranej Atletico jest raczej zrozumiała. Widzowie "postronni" często kibicują słabszym, potencjalnie słabszym. Atletico niby ostatnio liczyło się w piłce, zarówno europejskiej jak i hiszpańskiej, puchar LE i Superpuchar Europy z 2010 mówi sam za siebie. Jednak dominacja Barcelony i Realu przez ostatnie lata w La Liga była tak wyraźna, że trzecie miejsce mało kogo interesowało (inny niż ww. para tryumfator La Liga to... Valencia 10 lat temu). Diego Simeone jednak podniósł ten zespól o poziom wyżej, zaczynając od ponownego tryumfu w LE i Superpucharze, poprzez wbicie się w ostatnim sezonie na trzecie miejsce La Liga i zdobycie Copa del Rey. Jak dla mnie fala sympatii wobec tego klubu nie powinna dziwić, ludzie lubią zmiany. Dawno w La Liga nie było tak ciekawie, chociaż w Anglii jest jeszcze fajniej tzn. gęsto w czołówce;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie do końca mnie zrozumiałeś - ja też się ciesze, że wygrał słabszy. Tylko co poniektórzy (cała masa tych co poniektórych ;) ) zauważyłem, że bardziej się cieszą z przegranej Barcelony, niż z awansu Atletico :) Wystarczy poczytać inne fora, blogi itd.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

jakie obstawiacie pary polfinalowe? wg mnie bedzie to atleti vs bayern i real vs chelsea, do finalu przejdzie bayern i real

 

Z punktu widzenia atrakcyjności sportowej, takie losowanie byłoby najlepsze (moim zdaniem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, z punktu widzenia atrakcyjności widowiska, nie życzyłbym sobie pary Atletico-Chelsea, Courtois nie mógłby grać w tak wylosowanych meczach. 

PS

Frustratami nie ma się co frustrować. Toż to normalne. Ludzie maja swe sympatie i antypatie i czasem głośno je wyrażają. 

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.