Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

To o Messim to raczej był żart, ale o Ikerze żartem nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o Messim to raczej był żart, ale o Ikerze żartem nie było :)

to fail z mojej strony w takim razie :D sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

@Magik z calym szacunkiem do Ciebie ale Twoje posty wygladaja jakby pisal je jakis gimb czasem. a wyjezdzamy Ci z barca bo piszesz gdzie byl casillas wspominajac o valdesie. a teksty w stylu "obrazcie mi jeszcze raz messiego to zobaczycie jaki bede zuy" to juz w ogole .. :rolleyes:

Co do gimba, to dokładnie to samo można powiedzieć o kibicach Realu o czym między innymi świadczy Wasze deprecjonowanie Valdesa jako bramkarza światowego formatu. Na post o Messim zareagowałem spokojnie. Na żywo w obecności ultrasów Barcy (tych z Barcelony) nie odważyłbyś się na żadną krytykę Leo :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale kolega Krystian wyżej pięknie wpisuje się w obraz "gimnazjalnego Halla dziecka" :) ile Ty masz człowieku lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

To tak jak Ty na krytykowanie Ikera ;)

 

Ja przynajmniej potrafię być obiektywny. Właśnie na forum wp napisałem post broniący Ronaldo, bo jeden gość wyjechał z czymś takim...

 

Cała drużyna gra na tę wyżelowaną kukłę. Dostaje do strzelania wszystkie karne i dzięki temu ma takie dobre statystyki. Leży na boisku jak byk i czeka na stuprocentowe podanie samemu zupełnie nie pracując. Sędziowie gwiżdżą bezkrytycznie wszystkie "faule" na CR nawet, jeśli ten nędzny aktorzyna sam przewróci się trzy metry od najbliższego zawodnika rywali. Dla mnie CR to taki Justin Bieber futbolu. On ma dobrze wyglądać a nie dobrze grać. To jest produkt marketingowy. Lole z gimnazjum mają kwiczeć na jego widok i kupować gadżety z jego podobizną.

 

Chyba człowiek ogląda jakieś inne mecze, bo ja na boisku widzę coś zupełnie przeciwnego. Ronaldo haruje, dogrywa do Benzemy, kreuje grę w ataku… przydałby się w FCB  :lol:. Taka mała zemsta za zdrajcę Figo, który odszedł z Barcy do Realu  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale kolega Krystian wyżej pięknie wpisuje się w obraz "gimnazjalnego Halla dziecka" :) ile Ty masz człowieku lat?

rozumiem ze Ty masz tyle, jaki wpisales rocznik w swoim nicku? klasyczna zagrywka, spytaj ile ktos ma lat sugerujac jakim jestes doroslym ogarnietym czlowiekiem :). a co do ultrasow- marny argument. przy fali kilkudziesieciu zwolennikow conchity tez bys nic nie powiedzial na tego homosia :). to zwykla presja i mozliwosc dostania wpier...u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam co takiego jest w piłce nożnej, że jak się zaczyna dyskusja na jej temat to nawet w inteligentnym gronie ma ona poziom gimnazjum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam co takiego jest w piłce nożnej, że jak się zaczyna dyskusja na jej temat to nawet w inteligentnym gronie ma ona poziom gimnazjum :)

W piłce jest powietrze..... :D

 

W ludziach też-tylko z ludzi częściej "schodzi" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cristiano Ronaldo jest wybitnym piłkarzem i to, czy ma na czaszce żel, dreddy, czy trzy szóstki w pentagramie nie jest merytorycznie relewantne, jak powiedzieliby niektórzy kandydaci do europarlamentu. Podobnie, jak nie ma dla jakości gry wielkiego znaczenia, czy Turan jest Turkiem, czy Grekiem. Ale, jak zwykle przy takich okazjach, trochę pewnie powisi w powietrzu pytanie: a co by było, gdyby grali Turan i (cały mecz) Diego Costa. Tym niemniej, Real wygrał i basta niewiasta. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Magik z calym szacunkiem do Ciebie ale Twoje posty wygladaja jakby pisal je jakis gimb czasem. a wyjezdzamy Ci z barca bo piszesz gdzie byl casillas wspominajac o valdesie. a teksty w stylu "obrazcie mi jeszcze raz messiego to zobaczycie jaki bede zuy" to juz w ogole ..  :rolleyes:

1000% racji. 

A wracając do meczu to Real był po prostu lepszy i tyle. Gdyby nie kiepski mecz Ikera byłoby z tyłu na zero!

Atletico nic szczególnego w tym meczy nie pokazało, chodzi mi o atak bo w obronie to jeszcze coś było, choć Real też kiepsko ale końcówka miodzio  :)

A o co chodzi z tym kopnięciem piłki Varana do Simeone? Czemu się tak wku_wił???

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   :)  Halo ... tu ziemia ... Gra miszcza P nie na moje nerwy ... Kompletne dno !  :(


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jaka liga, taki miszcz :D

 

Powodzenia w LM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ale kolega Krystian wyżej pięknie wpisuje się w obraz "gimnazjalnego Halla dziecka" :) ile Ty masz człowieku lat?

Może dasz jakiś przykład przeciwstawny do mojej opinii? Coś co ją podważy dzieciaku ;)

Mariusz z tym obiektywizmem to nie przesadzaj bo właśnie jednym meczem starałeś się podważyć status bramkarza, na który zasłużył przez wiele lat.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu napisze:

Real byl lepszy miał wiecej z gry niestety przez błąd wiadomo kogo moglo być inaczej jednak piłka jest przewrotna a bramka Ramosa profesorska coś na styl Drogby z finału z Bayernem ..generalnie mecz bardzo dobry..

Śmiać mi sie tylko chcialo jak Arda który nie gral przebrał sie z garniaka w dres sadzac ze bedzie trzymał puchar:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

varane kopnal pilke w okolicy lawki trenerskiej atleti, z niewiadomych przyczyn.  simeone sie "zdenerwowal". ogolnie uwazam go za prostaka. czesc jego filozofii jest dobra- walka do ostatniego cm boiska. ale jego zachowania sa irytujace. takie same jak byl pilkarzem. na boisku zachowywal sie podobnie jak teraz costa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

1000% racji. 

A wracając do meczu to Real był po prostu lepszy i tyle. Gdyby nie kiepski mecz Ikera byłoby z tyłu na zero!

 

Dobre… a więc moja krytyka Ikera to gimbaza, a Twój pogląd, że zagrał kiepski mecz to wyraz rozsądku ?  :). Napisałem to samo, co Ty. Ech…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze chodzi o to ze napisal "kiepski mecz" a Ty "zagral jak leszcz". :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

moze chodzi o to ze napisal "kiepski mecz" a Ty "zagral jak leszcz". :) pozdro

Faktycznie… straszne. Jak mogłem dopuścić się deprecjacji najlepszego bramkarza jakiego ziemia nosiła  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie… straszne. Jak mogłem dopuścić się deprecjacji najlepszego bramkarza jakiego ziemia nosiła  :).

otoz to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

No ale zostawmy już finał LM. Zbliżają się MŚ, zaczął się French Open (tenis ziemny). Nadchodzą więc nowe emocje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla kibiców Realu :)

Szkoda Atletico bo wspaniała prace wykonali na przestrzeni całego sezonu no ale taki juz ten football :)

 

 

Mam pytanie do kibiców Realu. Nabijaliście się z Valdesa, a gdzie w dzisiejszym meczu był Casillas ?. To ma być najlepszy bramkarz świata ?.

Kibicem Realu nie jestem zwłaszcza po tegorocznym półfinale ligi mistrzów ale do Casillasa mam ogromny szacunek i nawet jeśli juz nie jest najlepszym bramkarzem na świecie to zdecydowanie nadal w czołówce.

Mariusz jak ty w ogóle możesz porównywać tych bramkarzy ?

Pamietam czasy kiedy Real miał genialny atak ale strasznie dziurawa obronę i to co Casillas czasami wyciągał to było wręcz nieprawdopodobne.

Rozumiem ze jako kibicowi Barcy nie wypada przyznać ze Cassilas jest o kilka klas lepszy od Valdesa - ale nie oszukujmy sie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabym punktem ikera sa wyjscia do pilki, do dosrodkowac, najczesciej ze stalych fragmentow, bo jest niski. dlatego z takimi klubami jak barca iker wymiata, z takimi jak atletico, czy angielskimi- lopez bylby lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia, myślę że w Brukseli też nie mogą się doczekać na jego oświecone myśli na temat gwałtów, praw kobiet, niepełnosprawnych albo Hitlera...

 

a co do finału - szkoda że Atletico spuchło w dogrywce, liczyłem na karne...

a ja tam sie ciesze, cos nowego bedzie. nie interesuje sie polityka, nie znam sie, ale ma niezle wypowiedzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.