Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem tych hejtow w stronę Magika. Chłop napisał że Iker zagrał piach co jest w 100% prawdą a wy wyjezdzacie z Barceloną. To jest gimbaza w najczystszej postaci. Jestem kibicem Realu od małego czyli dawno :-) i Barcy nie lubię zwłaszcza od wolnego Koemana :-) ale wasze argumenty z tą Barca były słabe i z czapy.

Natomiast co do pojedynku Valdes/Casillas to może parę lat temu rzeczywiście była znaczna różnica ale obecnie to raczej Valdes jest pół kroku z przodu. Być może przez ławkę Ikera i jak zacznie grać to mu wróci to coś ale w finale był obok krystyny najgorszy. Pomijam Khedire :-D

 

Esy floresy spod Desy

Edytowane przez chemik72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych hejtow w stronę Magika. Chłop napisał że Iker zagrał piach co jest w 100% prawdą a wy wyjezdzacie z Barceloną. To jest gimbaza w najczystszej postaci. Jestem kibicem Realu od małego czyli dawno :-) i Barcy nie lubię zwłaszcza od wolnego Koemana :-) ale wasze argumenty z tą Barca były słabe i z czapy.

Natomiast co do pojedynku Valdes/Casillas to może parę lat temu rzeczywiście była znaczna różnica ale obecnie to raczej Valdes jest pół kroku z przodu. Być może przez ławkę Ikera i jak zacznie grać to mu wróci to coś ale w finale był obok krystyny najgorszy. Pomijam Khedire :-D

 

Esy floresy spod Desy

dobra, jeblo to jeblo, nie ma co roztrzasac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co Wy na to:

Real+Madrid+14-15+Kits.jpg

 

Dla mnie to jakaś pomyłka gdyż uważam trzy kolory, natomiast moja pięcioletnia córeczka już się zakochała...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie rozowy ale z tym to pojechali :). ciekawe jaki bedzie komplet na wyjazdy ligi mistrzow. biale i stroj bramkarski super. 2 komplet- kontrowersyjny. ja uwazam ze liliowy/granat bylby najlepszy tak jak w 2003 bodajze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupony pokupowane? Buki poobstawiane? Nasze połowki z dziećmi przetransferowane do sasiadów bądź najbliższych? Browarki już schłodzone? To już dzisiaj Panowie! :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co Brazylia dzisiaj pokaże :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni temu był całkiem znośny kurs jak na pewniaka, dzisiaj już słabiutko - bukmacherzy uważają, że raczej napewno wygrają Canarinhos, co oczywiście wcale nikogo nie dziwi :)

 

Jak obstawiacie Hiszpania - Holandia i Anglia - Włochy ?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem na Chorwację - za stówkę mam do wyjęcia kawałek ;d


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam w jednym kuponie postawiony remis bądź zwycięstwo Chorwatów, ale nie ma opcji żeby mi to siadło :) Zdziwiłbym się, i to bardzo :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania - Holandia 2:1

Anglia - Włochy 1:1

 

:)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belgia - Rosja tu można szarpnąć grosz.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja - Korea też ma w miare ciekawy kurs, do tego dolożyc zwyciestwo bądź remis (X2) Holandii, Anglia - Włochy do przerwy remis + 3 pewniaki i już jest fajny kupon :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja - Korea też ma w miare ciekawy kurs, do tego dolożyc zwyciestwo bądź remis (X2) Holandii, Anglia - Włochy do przerwy remis + 3 pewniaki i już jest fajny kupon :)

+ nie wejdzie Ci któryś pewniak (ten z najmniejszym kursem z reguły) i kupon do kosza ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zazwyczaj :D Najgorsze są te pewniaki ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z wątku dla miłośników piłki zrobił się wątek miłośników hazardu.

Ja dzisiaj kibicuję Brazylii i obstawiam 3:1 dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 21ej to jest dopiero hicior :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ja jakoś nie czuję jeszcze tych Mistrzostw. Może to przez nadmiar pracy, przemęczenie, może przez różnicę czasu między Polską, a Brazylią ?. Cholera wie… trzymam kciuki za tzw. reprezentację Hiszpanii choć ich gra mnie nudzi. W ostatnich ME tylko finał zagrali na wysokim poziomie, a reszta… wymęczona. To samo było na ostatnich MŚ. Niemcy za to ostatnimi czasy grali widowiskowo więc będę ich dopingował. Lubię też Holandię, Argentynę i Meksyk więc tym drużynom życzę jak najlepiej. A ponieważ Neymar gra w FCB, to i niech Brazylii dobrze się wiedzie  :).

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo, chyba do żadnego dużego turnieju do tej pory nie byłem tak obojętnie nastawiony, jak do tego. No pooglądam sobie, ale bardziej z obowiązku, niż faktycznie z emocji. Kiedyś już przed mundialem znałem na pamięć terminarz, kto, kiedy i z kim gra, a teraz kompletnie nie ogarniam i założę się, że nie raz i nie dwa zapomnę o ważnych meczach. Kiedyś miesiąc mundialowy był świętością, a teraz już poumawiałem się na nadchodzące wieczory i jakoś nie ubolewam, że nie obejrzę kilku meczy. Starość, cholera, czy co.

Jak zawsze kibicuję Niemcom i mam nadzieję, że w końcu coś ugrają, ale bez ciśnienia będę to wszystko obserwował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kibicuję Holandii (od dziecka), ale zawsze mają jakiegoś pecha :(

Następne w kolejności są Hiszpania i Brazylia.

Co do Mundialu to pisałem już na pasjonatach jakiś czas temu, że mam tak samo jak Wy.

Nie czuję tej brazylijskiej imprezy.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemcom i Rosjanom mógłbym kibicować teoretycznie chyba tylko pod Stalingradem. ;) Jako kibic Milanu do dzisiaj nie mogę im wybaczyć Bierhoffa. ;) 

 

A co do braku entuzjazmu - to, poza oczywistością, jaką jest ponowny wielki sukces polskiej piłki ;), syndrom rutyny. Stąd nawet w literaturze spotykamy się z chwytami w stylu: "Pięć mistrzostw świata w piłce nożnej temu, poznałem pewną kobietę." ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.