Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Aż miło popatrzeć, jak mistrzowie świata, Europy i okolicy dostają taki wp***dol :D


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le, takie emocje że zostało oglądać Chile v Australia, bo i tak spać nie będę :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na zdrowie :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki staż, a takie błędy logistyczne... :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Panów z krainy kangurów !


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

 

Wiedzą. Problem polega tym, że mówią jedno, a grają drugie. Zresztą Engel wczoraj mówił to samo, co ja napisałem na forum. To, co zagrała Hiszpania z tiki-taką nie ma nic wspólnego. Gadanie El Maestro przypomina mi trochę odgrażanie się pięściarza, który przed walką mówi jaki to wiatrak zrobi z przeciwnika, a ostatecznie sam ląduje na dechach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą. Problem polega tym, że mówią jedno, a grają drugie. Zresztą Engel wczoraj mówił to samo, co ja napisałem na forum. To, co zagrała Hiszpania z tiki-taką nie ma nic wspólnego. Gadanie El Maestro przypomina mi trochę odgrażanie się pięściarza, który przed walką mówi jaki to wiatrak zrobi z przeciwnika, a ostatecznie sam ląduje na dechach.

 

Czyli jest pyszalkiem:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecja jakaś ospała w tym meczu. Wydaje mi się, że Kolumbia ma lepszy pomysł na grę.

 

Wysłane z BlackBerry Z30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze moje przeczucia co do urusow zaczynają się ziszczac.

 

Esy floresy z SGS3 LTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dwa super mecze, oba oglądałem w knajpie, wiele osób nie mogło się oderwać od ekranów. Super tempo, piękne gole. Pudła też piękne - wolny Pirlo. No i rożny Rooneya ;)

Dzisiaj zaczyna się nieco z innego poziomu. Dobrze, że Szwajcaria zdołała strzelić w 93 min. bo sędziowie znów zawalili, nie uznali prawidłowej bramki... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, dzisiejszy mecz mało ciekawy. Wczoraj był zupełnie inny poziom gry.

Być może Francuzi zagrają lepiej.

 

Grają lepiej, ale nie daję im większych szans w tym turnieju.

Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy pojedynek Niemcy - Portugalia.

Nie ukrywam, że kibicuję zachodnim sąsiadom.

 

Wysłane z BlackBerry Z30

Edytowane przez astelix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

No tak, dzisiejszy mecz mało ciekawy. Wczoraj był zupełnie inny poziom gry.

 

A ja wczoraj cały dzień spędziłem w pracy (zmiana serwera) i żadnego meczu nie widziałem  :(.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Tak, dzisiaj godzina 18. Liczę na wysoki poziom gry.

 

Wysłane z BlackBerry Z30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kibicuje portugalii! hiszpania moze sie rozsypac przez zle decyzje del bosque. w rpa byli bogami, w polsce/ukrainie juz ledwo co sie przeslizgneli przez portugalie. teraz moga sie rozpasc. ciagle mam za zle sfinksowi ze nie zabral do rpa raula, pozniej do polski tak samo. o ile w drugiej sytuacji raul byl juz weteranem, ale uwazam ze byl i tak lepszy niz taki negredo czy torres, ktory zreszta grzal lawe prawie cale euro. nawet guardiola powiedzial (w tym przypadku sie o dziwo zgodzilem z nim :D) ze "raul byl i jest najlepszy". teraz podobnie. wzial de gea zamiast lopeza (bo go nie lubi, nie wiem czemu). azipiculete zamiast carvajala. isco zostal w domu. arbeloa w domu- to juz raczej logiczna decyzja ale arbeloa byl wazny na poprzednich turniejach. na mundial pojechal fabregas po bardzo slabym sezonie. w pierwszym skladzie xavi- to juz nie ten sam xavi, ktory rozklepywal rywali. no i na szpicy diego costa- o ile o jego talencie nie mozna dyskutowac, to nie jest on w ogole zgrany z reszta druzyny. no i to typ zawodnika ktorego bardzo nie lubie. ja tak to widze. a co Wy o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w grupie Hiszpanie się jeszcze podniosą, ale potem trafią na Brazylię i ich przygoda z mundialem się zakończy. Co do Diego Costy to gość ewidentnie sobie nie radzi z buczeniem brazylijskich kibiców. Żeby się nie zblamować z Chile powinni go wymienić na Ville + jakieś zmiany w środku pola (Koke?) i obronie (duet Pique Ramos do wymiany...).


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramos daje rade, pique bym wymienil na albiola, i na prawej stronie juanfran. no i casillas wiecej nie moze podawac do przeciwnikow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Niemcy wdup...ą z Portugalią.   ;)

hehe ..."Żel i ekipa" wpieprz dostają aż jęczy...... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.