Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Ja kibicuje.,Naszym.,Na początek mamy jeden z najlepszych zespołów z Ameryki Płd.

Bardzo bym chciał obejrzeć ten mecz, ale obawiam się, że na chęciach się zakończy :(

Kto w nocy nie śpi o 3:30 ?  obstawiam Edmunda który coś ostatnio ucichł  ^_^

:) na pewno będę chciał obejrzeć wszystkie mecze Urugwaju, ze zwycięskim finałem włącznie, ciekawsze ćwierćfinały i oba półfinały. Z pozostałymi raczej będzie ciężko.

Dwa newsy z ligi angielskiej jeszcze.

- Di Matteo trenerem Aston Villi. Nie jest to wielki trener, ale przychodzi z dobrym nastawieniem i jednak z resztką blasku, jaki mu pozostał po 2012 r.

- Zlatan w MU. Ciekawe, czy już gdzieś powiedział, że "zawsze marzył, żeby grać w tym klubie". W meczach z Hull i Boro pewnie coś strzeli, w poważniejszych - raczej nie.

Juz zaczynałem sie martwić brakiem odzewu ale cieszę sie ze jestes Edmund :). Czekam na Twoje interesujące komentarze z Copy, a co Ibry to go nie lubię tak samo jak Jose wiec mam nadzieje ze MU spadnie z premier :P

Wysłane z Tapatal za pomocą telefonu

W meczach z Hull i Boro pewnie coś strzeli, w poważniejszych - raczej nie.

Oj, myślę, że bardzo się mylisz. Anglia to może i nie przeciętna liga francuska, ale Ibrakadabra to nadal światowy top.

a co Ibry to go nie lubię tak samo jak Jose wiec mam nadzieje ze MU spadnie z premier :P

A kogo lubisz w takim wypadku? Pomijając sympatię, to jest dwóch wymiataczy. Można ich nie lubić za arogancję itd., ale na szacunek zasługują przeogromny.

Edited by Krygo

:)

- Zlatan w MU. Ciekawe, czy już gdzieś powiedział, że "zawsze marzył, żeby grać w tym klubie". W meczach z Hull i Boro pewnie coś strzeli, w poważniejszych - raczej nie.

Herezja, Zlatek królem strzelców w sesonie 16/17.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Dla mnie nie zasługują

Wysłane z Tapatal za pomocą telefonu

A dlaczego nie zasługują? Zarówno Ibra jak i Mou to najwyższa liga. Według mnie top1 napastnik i top1 trener. Ciekawe jak się ta współpraca ułoży, bo nie sądzę, że któryś z nich odpuści na rzecz drugiego, ale na pewno dobrze ten ruch przemyśleli. Myślę, że zgoda będzie :)

Są lepisi w tym meczu, np sędzia

Only Fools Do Not Fear The Sea

Po tych dwóch ostatnich meczach znów mam wrażenie że będzie wstyd na mundialu   <_<

Na mundialu może i tak, ale nie nie wiadomo jak na EURO ;) Ja myślę, że limit bylejakości wyczerpali i będzie lepiej. Dwa słabe mecze i już wszyscy miauczą...

Edited by Krygo

Zamiast doszlifować pierwszy skład to Nawałka ciągła kombinuje i nic z tego nie będzie.

Chłopaki powinni te dwa mecze popykać że sobą a tak wejdą na Euro jak świeżynki i dwa pierwsze mecze wtopią a jak dobrze pójdzie to trzeci może zagrają o honor i jakoś wygrają.

Czyli to co zawsze + wyższa matematyka.