Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a ja myślałem że w Warszawie jest/ był podział ideologiczny - elity intelektualne, dawna opozycja , nonkonformiści - czarne koszule, stary układ, nowe pieniądze i konformiści - wojskowi...oczywiście mówię o tych którzy wybór stadionu uzależniają od czegoś więcej niż poziom sportowy czy organizacyjny widowiska ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jednoznacznie przedstawiłem swój punkt widzenia, nie mam znajomych na miejscu i nad czym głęboko ubolewam nie byłem nigdy na Old Trafford, ale chciałbym zauważyć, że $ity póki nie dostało petrodolarów było w zasadzie nikim. Zaczęli cokolwiek osiągać po gwałtownym przepływie gotówki. Jak nie pochwalam wydawania chorych pieniędzy na piłkarzy to United jednak zapracowało na swoje zakupy w zupełnie inny sposób, a przekrój społeczeństwa wśród kibiców nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Do City nic nie mam, ale nie mieli osiągnięć od zera. Przynajmniej za moich czasów. Zauroczyłem się w diabełkach jako dzieciak oglądając sezon 98/99, a zakochałem na finale LM z Bayernem. Tak, żeby była jasność. Peace ;)

Od laty 70-tych do nastania "ery szejków" rzeczywiście MC cieniutko sobie radziło. Dlatego sam byłem właśnie bardzo zaskoczony, widząc, jak wielką estymą i lojalnością fanów ten klub cieszy się w Manchesterze - powtórzę jeszcze raz: nawet w czasach, kiedy grali w niższych klasach rozgrywkowych. Chociaż, żeby być precyzyjnym, jeden puchar zdobyli daaaaawno temu - pokonując w finale niejaki... Górnik Zabrze. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam dzis kciuki za zwyciestwa City, Bazylei, Benefici i remis Dinama. Krygo jaki kuponik polecial :>


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tej zdradzieckiej ligi. To taka moja pięta Achillesa jeżeli chodzi o typowanie. Staram się trzymać z daleka. Ale ogólnie gwarantuję, że jest bardzo przyzwoicie ostatnio ;) Oby Ci siadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamo jak na razie jeden do przodu. Tak samo Bayern - Lewy znowu trafia...

 

Poprawka, Dynamo na remis - strzela o dziwo Milik ;)

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram tej zdradzieckiej ligi. To taka moja pięta Achillesa jeżeli chodzi o typowanie. Staram się trzymać z daleka. Ale ogólnie gwarantuję, że jest bardzo przyzwoicie ostatnio ;) Oby Ci siadło ;)

No u mnie tylko LM daje profit, poki co jest dobrze. Szkoda, ze City przelozone.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nie gram raczej więcej niz 3 zdarzenia na kuponie, ale selekcja byłaby dzisiaj u mnie taka, że z 4 wybranych meczów wykładam się na Bazylei. Reszta to Napoli, PSG, Atletico. Z moim szczęściem w LM pewnie wybrałbym Szwajcarów do trójeczki. No, ale jeszcze nie koniec grania ;)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dynamo w 10tke, dziekuje do widzenia.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

20 minuta i można napisać, że po meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd na całą Europe będzie i tyle.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd na całą Europe będzie i tyle.

Wczoraj Celtic z Barca dostal siodemke, ciekawe czy Borussia ppbije ten wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super, jest super... :(

I już jakieś zajścia na trybunach...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno i 3 metry mułu :)

z Realem moze byc spokojnie kilka bramek wiecej

No chyba ze Real przyjedzie 2 garniuturem czytaj składem to bedzie tak jak dzis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, te polską grę pecherzem wieprzowym dawno powinno się zlikwidować, a nie ładowac pieniądze w gowno reprezentowane przez tych uposledzonych ruchowo zawodników...

Te dziady miesiecznie zarabiaja tyle co normalny czlowiek rocznie, czemu?

Pojecia nie mają o grze, tylke te jeba.. słuchawki od iphona umia nosic, tatuować sie i fryzyry robic ala zawiazany worek na smieci...

Dziadostwo.

To wina was, kibicow ze wspieracie to barachlo.

Kazdy kibic polskiej ligi to szkodnik wspierajacy bylejakość i dziadostwo....

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi aż chłopaków z Lizbony. Zasługiwali na remis. Denerwuje mnie Zizou, zostawianie Jamesa na ławce odbiera wiele kreatywności z przodu.

Edytowane przez pitzmaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kibic polskiej ligi to szkodnik wspierajacy bylejakość i dziadostwo....

Zielony jesteś to co Ty k.... wiesz. Żeby wyjść z bylejakości to muszą być pieniądze. Bez kibiców ich nie będzie (chyba, że wpadnie jakiś szejk z sakwą pełną pieniędzy). Jest tragedia po dzisiejszym meczu, ale takie pseudo odkrywcze "mądrosci" zachowaj dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dokładnie wiadomo  gdzie ta Legia ( i cała reszta ) jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zespół nie dorósł do ligi mistrzów, kibice nie dorośli do ligi mistrzów, nie czas jeszcze.

Można przegrać wysoko, ale trzeba mieć jaja żeby tą porażkę przyjąć z godnością.

Kibole nie mają jaj, zespół nie ma umiejętności.

Przykro, że będą jeździć po europie i pokazywać swoje "spektakle" na boisku i poza nim.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo niedawno już pisał tu o kelnerach i wieśniakach, chociaż pomyliły mu się wtedy drużyny ;)

I to pościągani z innych krajów za grubą kasiorę jak by u nas ich  brakowało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.