Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,153986,20711489,w-telewizji-legia-lepsza-od-napoli.html?disableRedirects=true#MT_1Zdjecie

 

Formuła nuży już kibiców w wielu krajach. Paradoksem jest więc kończące artykuł zdanie:

 

"Choć UEFA się do tego nie przyznaje, to telewizyjna widownia coraz mniej chętnie zasiada we wtorki i w środy przed ekranami telewizyjnymi, by oglądać Ligę Mistrzów. Dotyczy to szczególnie największych krajów Starego Kontynentu. To dlatego te kraje mają być szczególnie uprzywilejowane w nowej formule Ligi Mistrzów, którą UEFA chce przegłosować w grudniu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad bajka, fajnie się rozkręca, Ronaldo pomyśli że to paraolimpiada :) :) - jak już przestałem się śmiać dotarło do mnie, że drzemie w tym ziarno prawdy :) .

 

Dzisiaj Błaszczu kontra Piszczu, trzeba będzie zerknąć na meczyk :)

Edytowane przez lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh ta moja kochana Borussia, jeszcze jeden gol i mam trzeci z rzedu mecz z sześcioma trafieniami laaaaalaaalaaa.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na przedmeczowej odprawie przed debiutem w ekstraklasie Hasi omawiał mocne i słabe strony Jagiellonii, to ten zespół przyjechał w pierwszej kolejce na Łazienkowską. Albański trener mówił o najgroźniejszym zawodniku gości – Frankowskim. Tyle, że zamiast obecnie grającego w „Jadze” Przemysława Frankowskiego przedstawił legendę białostockiego klubu, od trzech lat na emeryturze – Tomasza Frankowskiego. Z każdym słowem o nim Hasi coraz bardziej się pogrążał, a gwoździem programu okazała się przestroga, że Frankowski bardzo dobrze wykonuje rzuty karne, czasami korzystając ze świetnie opanowanej „podcinki”. Legioniści wcale nie wyprowadzili z błędu nowego szkoleniowca. Albańczyk był pewnie lekko zaskoczony, że do stolicy przyjechał zupełnie inny, dużo młodszy i jakoś niepodobny „do siebie” Frankowski. Tylko numer 21 na koszulce się zgadzał. Hasi zaliczył wejście smoka do szatni Legii. Tyle, że ten smok głównie śmieszył.

 

W meczu żadnego rzutu karnego nie było, choć powinien – Szymon Marciniak jednak nie zauważył faulu na Jacku Góralskim. Ciekawe, kto wtedy z jagiellończyków podszedłby do piłki. A jeśli Frankowski, to czy strzelałby podcinką.

http://ofensywni.przegladsportowy.pl/2016/09/21/odprawa-legii-hasi-opowiem-wam-o-frankowskim-niestety-nie-o-tym/

 

  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesoło  :D  w Pucharze Polski, 1 ligowiec GKS Jastrzębie wyeliminował  ekstraklasowego Górnika Łęczna, a 2 ligowiec Puszcza Niepołomice wyrzucił Lechię Gdańsk obecnego wicelidera ekstraklasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooney siedzi, United gra jak z nut w pierwszej połowie, nawet Pogba ;).

A Leicester broni jak... Legia z BVB.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Lewy w Bayernie zaczyna grac jak Milik w reprezentacji :P

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooney siedzi, United gra jak z nut w pierwszej połowie, nawet Pogba ;).

A Leicester broni jak... Legia z BVB.

 

to już nie ten Rooney co kiedyś... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracie, jesteś? :) Myślę tak sobie dzisiaj o Sporting -2,5 i Monaco do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracie, jesteś? :) Myślę tak sobie dzisiaj o Sporting -2,5 i Monaco do tego...

 

Ja bym z tym Sportingiem się wstrzymał, może Legia ustawi się defensywnie i skończy się tylko -1..

Monaco też dość ryzykownie, ale bilans w Leverkusen mają dobry 2-0.. a kurs 3.0 całkiem przyjemny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w LM to zazwyczaj mało jest jednoznaczności- Monaco. Co do Legii to na pewno będzie nastawiona na obronę bo każdy inny sposób skończyłby się dla nich mega szybkim gongiem- kilkukrotnym :D Pewnie nawet i to nie pomoże. Gdyby nie to, że te rozgrywki mi zazwyczaj średnio wychodzą to już byłoby pograne, a tak czekam i myślę. Kosma miał często, gęsto dobrą czutkę to może by mnie przekonał do czegoś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalem Monaco na 2.4, BVB na 2.5 i Sporting na 1.22- kursy z wczoraj. Pozostało czekać, kupon na ryzyku ale nie niemozliwy.

Edyta - zwyciestwa tych druzyn oczywiscie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzieżówka legii zremisowała, pewnie mecz ciekawszy niż ten który za chwilę się rozegra.

Apro po myślałem, że liga dziś na polsacie i oglądnąłem właśnie pogodę, ja pierdziele nie mam pojęcia jaka będzie temperatura, moja za to strasznie wzrosła :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy był PP,  karny się należał Chojniczance za rękę Wiślaka. Warszawska wydmuszka :lol:  przerżnie kolejny mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Il Capitano!! Kocur


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh dwa remisy, tylko Legia nie zawodzi :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by rzec - sukces


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W studiu Canal+ pełen zachwyt - Legia jest wspaniała, bo Rzeźniczak szczerze mówi o tym, jak wiele ją dzieli od standardów Ligi Mistrzów. ;) 

Dzisiaj znajomy-kibic Legii, pytał mnie, czy oglądam mecze Ekstraklasy. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że bardzo sporadycznie oglądam (muszę się wtedy wyjątkowo nudzić lub, ewentualnie, przypadkowo przełączyć na kanał, na którym coś tam transmitują i być w stanie zbyt wielkiego lenistwa, aby przełączyć na inny kanał - zdarza mi się to niekiedy), ponieważ mnie to męczy. Wolę obejrzeć mecz Championship albo np. ostatniej i przedostatniej drużyny ligi włoskiej. Najbardziej męczy mnie w tym to, że ci "piłkarze" z reguły po prostu nie potrafią grać w piłkę. Nie mają podstaw techniki - przyjęcia, opanowania piłki, dryblingu, strzału, itd. A kiedy oglądam drużynę outsiderów ligi włoskiej, czy hiszpańskiej, widzę zawodników, którzy różnie sobie radzą, ale mają SOLIDNE PODSTAWY I RZEMIOSŁO.

 

Zastanawia więc, słusznie, wielu fanów piłki w PL, za co taki Czerwiński, czy inny Jodłowiec pobierają tak wysokie wynagrodzenia, jakie pobierają. Przecież to absurd. A jeszcze większy absurd to jarać się ich "popisami" - dzisiaj widzieliśmy m.in., jak obrońca, od którego najbliższy piłkarz Sportingu przebywał w odległości ok. 5 metrów, ze strachu, zdając sobie sprawę, że jest łajzą, której piłka zaraz może odskoczyć w kompletnie nieprzewidzianym kierunku, wywalił ją na rzut rożny. Bez żadnego realnego zagrożenia. Obrońca AKTUALNEGO składu IPSWICH TOWN przyjąłby, obróciłby się i wyje...ł loba na drugą stronę boiska, pewnie celnie, do swojego pomocnika.

 

"Podziwiam" fanów, którym chce się za to płacić, kłócić się (albo i bić) o te zbieraniny patałachów i tworzyć wokół tego jakiś schizokult.

 

Koniec tego odcinka moich "refleksji pomeczowych"... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.