Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

nicon - odpowiedziałem - zarząd Legii jest jednym z jej najsłabszych ogniw - dyskwalifikacja z Celticem, odpuszczenie Czerczesowa i brak dobrego planu B, partyzantka z letnimi transferami, porażka w zarządzaniu kibicami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) po namyśle stwierdzam że zegarek Legii z Błonia jest lepszy niż brak zegarka dla kibica :-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno się postepować z kibolami, moze ktoś u nas przyjdzie po rozum do glowy, że z bandytami innaczej nie mozna.

Pała na garba aż gnaty bedą strzelać, moze wtedy bedzie mozna zonę i dzieci na mecz zabrać...

Brawo.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozumowanie. Bez powodu policjant zaczyna gościa okładać pałką po plecach i drugi sie dołącza. Hmm... Ja tam od wielu lat biore dziewczyne na mecze, dzieci też tam od groma. A burd na stadionach jest tyle co sensownych wypowiedzi Ryszarda Petru, Czyli co kot napłakał.

I tak serio, wg Ciebie zachowanie policji było ok? Naprawde? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, popatrz uwaznie na film od pierwszej sekundy-podbiegl do policjanta i machał rękoma. ( pózniej gest z podniesiona reką- 'pieć piw poproszę' 12 sekunda)

 

I policja nie stala tam bez powodu, stala, bo potencjalni bandyci poruszali się zorganizowana grupą, pokazali kto tu rządzi, krotko i profesjonalnie.

 

Jak się robi pokaz sily, to trzeba się liczyć ze ktos moze byc silniejszy.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim machaniu piszesz, ale nawet jak ktos machnal reka to jest to powod do okładania go pałką!? Serio?! A policja stała tam bo eskortowała ich na stadion.

Rok, dwa może trzy lata temu Legia grała gdzies w Holandii, znajomy był na wyjeździe... Eskortowalo ich (pod bramy stadionu) DWÓCH policjantów na koniach, i nic się nie działo... A tutaj takie coś? Pooglądaj filmy z prowokacji itd itp i sam się zastanów co byś zrobił jakby ktoś bez powodu zaczął Cie okładać. Drugi policzek czy może inaczej?

 

Policja nie bije kibicow, tylko bandytow stadionowych, to jest róznica.

:D naprawdę, doczytaj, pooglądaj itd. Ten co stał plecami to był bandyta? Jak to policjant ocenił? 
Troche powagi...
Edytowane przez Adamex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakim machaniu piszesz, ale nawet jak ktos machnal reka to jest to powod do okładania go pałką!? Serio?! A policja stała tam bo eskortowała ich na stadion.

Rok, dwa może trzy lata temu Legia grała gdzies w Holandii, znajomy był na wyjeździe... Eskortowalo ich (pod bramy stadionu) DWÓCH policjantów na koniach, i nic się nie działo... A tutaj takie coś? Pooglądaj filmy z prowokacji itd itp i sam się zastanów co byś zrobił jakby ktoś bez powodu zaczął Cie okładać. Drugi policzek czy może inaczej?

O tym ktory widac na filmie.

Tak, to jest powod, pokazali w Warszawie na co ich stać, prewencyjnie pokazano ze wszelkie wybryki bedą tlumione w zarodku.

Eskortowala?, skad wiesz, byleś w sztabie?, moze też byla tam by zapobiec awanturom wywolanyn przez bandytow- przeslanki byly...

 

No i bandytami ze stadionu jest zawsze tak samo, jak oni kogos pobiją i zdemolują to 'power, power", jak policja im gnaty obije to "prowokacja' :)

Pozniej w tv pokazują mamusie, babcie, sasiadow bandyty ktorzy mowią-' to taki grzeczny chlopak, dobre dziecko, a policja go pobila'

 

Ale to ze 16 czy 18 latek nosil w kieszeni kastet i szpadryne to mamusia nic nie mówi...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja nie bije kibicow, tylko bandytow stadionowych, to jest róznica.

:D naprawdę, doczytaj, pooglądaj itd. Ten co stał plecami to był bandyta? Jak to policjant ocenił?

Troche powagi...

 

Posłuzę się cytatem z filmu "Miś"-' jak pan nie widzi, to niech pan idzie do lekarza od oczu"-koniec cytatu. :)

 

A co to mnie obchodzi jak ocenił?, nie bylo mnie na miejscu, Ciebie tez jak slyszę....

 

I szanowny kolego, powazny to jest policjant na słuzbie, nie krzykacz na ulicy.

 

P.S Znane mi są przypadki 'bohaterow' co to krzyczeli "smierć psom', a jak pózniej kolesie w kilku 'zdemolowali' mu kobiete to plakał "panie, znajdz pan tych bandytow, blagam..."

 

( ktoś, kiedys mi opowiadał...)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Pała na garba aż gnaty bedą strzelać, moze wtedy bedzie mozna zonę i dzieci na mecz zabrać...

(...)

Nie wiadomo co się może stać jak dziki tłum, wrażliwy na prowokacje jak alergik na pyłki trawy, wpadnie w szał.

Pewnie większość z Was oglądała Pitbulla 2. Na początku filmu jest scena z bijatyką kiboli, w której ucierpiał niewinny, bezbronny, młody chłopak.

 

Dla porównania w Wielkiej Brytanii są olbrzymie kary finansowe dla kiboli za przekroczenie płotka (wysokości biurka między trybunami a boiskiem), przewrócenie śmietnika, sikanie do niego, itd.

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co się może stać jak dziki tłum, wrażliwy na prowokacje jak alergik na pyłki trawy, wpadnie w szał.

Pewnie większość z Was oglądała Pitbulla 2. Na początku filmu jest scena z bijatyką kiboli, w której ucierpiał niewinny, bezbronny, młody chłopak.

Mylisz bezładny tłum ze zorganizowaną grupą posiadajaca struktury ( przywodcy,zwiadowcy, prowokatorzy itd).

 

Film tez chyba inny ogladalismy ;)

W 'moim' filmie jedna banda kibicow starla się z drugą bandą, podczas ktorej przypadkowo zostal ranny chlopiec-znalazl się tam nie przypadkowo, zabral go ojciec, bandyta.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz bezładny tłum ze zorganizowaną grupą posiadajaca struktury ( przywodcy,zwiadowcy, prowokatorzy itd).

 

Film tez chyba inny ogladalismy ;)

W 'moim' filmie jedna banda kibicow starla się z drugą bandą, podczas ktorej przypadkowo zostal ranny chlopiec-znalazl się tam nie przypadkowo, zabral go ojciec, bandyta.

Wydaje mi się, że chodzi o ten sam film ;) Pitbull. Nowe porządki - Patryka Vegi.

Tak czy inaczej, ojciec (pokazany dalej jako bandyta) z młodym dzieckiem nie pojechali na "ustawkę", lecz na mecz. Tak ja to odbieram. Po prostu obejrzeć, kibicować. Inaczej to pewnie nie zabierałby syna. Nie wiem czy w takich grupach są wspomniane przez Ciebie struktury, ale być może.

 

Jakkolwiek - widząc w tv zachowanie pewnych kiboli (którzy nawet nie znają pełnego składu drużyny, której kibicują) - nie poszedłbym z synem lub córką, którego/j ojcem wkrótce będę :)

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liga chuliganów to ustawki między sobą ,nie walczą z normalnymi kibicami (i chyba jej " najlepsze" czasy już minęły ) .Mecz na własnym stadionie jest raczej bezpieczny , nikt nie każ Ci siędzieć w tzw "młynach" w których "jak nie śpiewasz to w.....j" , są sektory rodzinne, vipowskie...Oczywiście to impreza masowa i jak na każdej może się zdarzyć ...zamach czy niekontrolowany wybuch paniki no ale na pikniku dla dzieci też się może zdarzyć.

Jeśli jedziesz na mecz wyjazdowy to tu niestety jesteś bezustannym celem ( dla miejscowych, dla tych przez których teren tylko przejeżdżasz, dla policji ...)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na farcie :D Nie no poważnie pytam. Grają w końcu jakąś piłkę? Dawno nie widziałem ich w akcji, a nie działo się tam dobrze od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na farcie :D Nie no poważnie pytam. Grają w końcu jakąś piłkę? Dawno nie widziałem ich w akcji, a nie działo się tam dobrze od dłuższego czasu.

Kurtuazyjnie.to ująłeś. Ciężka chujnia tam panuje. Jak można było europejską potegę na taki poziom sprowadzić...

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grali bardzo dobrze. W porównaniu do, niestety, standardowego :( stylu Milanu z ostatnich paru lat, sam nie poznawałem momentami drużyny. Przede wszystkim byli bardzo dobrze poukładani taktycznie - były momenty przewagi Juve, ale jednak udawało się to dosyć łatwo neutralizować w sytuacjach zagrożenia. Bramka - fenomenalna petarda Locatelliego. Buffon wyciągnął się niczym młoda pantera, ale nie dał rady. Obrona Milanu nadspodziewanie składnie. No i był na miejscu Donnarumma. Jednak powiedzieć, że wygrali "na farcie" byłoby wielką przesadą. :) Buffon pokazał wielką klasę - wzruszyłem się, patrząc, jak składa gratulacje swojemu (prawdopodobnie) następcy. :)

 

14718708_10153881146411937_6514777285998

14708127_1236298073098896_58431032531800

CvbBTZBUIAAgvd6.jpg

 

 

 

Z innej nieco 'beczki" - dzisiaj 69 rocznica urodzin Kazimierza Deyny - mam nadzieję, że za rok, PZPN stanie na wysokości zadania... :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tu jakieś diabły?

 

Szczerze? Specjalnie sobie odpuściłem bo czułem, że się będę wk***iał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.