Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha kumulacja.

Daj "Twojej starej" (mama,zona,kochanka?) drobne, niech idzie lepiej na cały dzień na jakieś naprawy gwarancyjne:rzęsy,brwi,paznokcie,włosy,depilacja czy coś tam...

Wielce szanowna małżonka :D Pierwszy z dzisiejszych mecz taki se, mnie najbardziej interesuje BVB, mam nadzieję na świetne spotkanie i wygraną dortmundczyków. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej enbijej, żwiru uratował sprawe. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., mnie najbardziej interesuje BVB, mam nadzieję na świetne spotkanie i wygraną dortmundczyków. 

 

Mnie też ale wali deszcz i mam brak sygnału  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan uciszył dzisiaj fanów "Twojej" drużyny tak jak Giroud zrobił z Old Trafford. Myślałem, że to jasne jak słońce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę 3 miejsce,pozytywną poukładaną grę i nareszcie wizję ,oraz zaangażowanie mimo średniaków w zespole, trenera który patrzy pozytywnie i nie marudz.....od 6 miejsca i zawodników po 100mln grających bez zaangażowania a na dodatek trenera który co na to wszystko broniąc i tłumacząc się za wynik mówi "wszyscy wiedzą, że mamy pecha" ;)

 

Co do wyniku taka jest jest piłka kardynalny błąd Locatellego w dodatku cofneli się strasznie i dostali proste, ja widzę pozytywy poukładaną grę, wprowadzanie świetnych młodych wychowanków jak wspomniany Locatelli ,który jest po prostu świetny przegląd pola bajka drugi Pirlo się rodzi...już wpisał się w serca kibiców Milanu bramką z tego sezonu która dała wygraną z Juve palce lizac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie od dzisiaj wiadomo, że 3 lepsze od 6 :D Wkurzyli mnie wczoraj bo dają sygnały, biorę ich na kupon i dostają dzwon w przedostatniej minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba po cichu będę trzymał kciuki z Legię :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stadiony świata heheheh

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie co ta pi*da robi dzisiaj na bramce Legii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie hatrick typka z kita, a tym czasem 4:2

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrona Legii sprawia wrażenie tyczek treningowych... Oba zespoły grają w przemeblowanych składach, ale w Legii widać dramatyczny spadek jakości w obronie.

Szkoda, ze Prijović nie trafił na 3-3... 

Słuchaliście wywiadu p. Magiery gdy tłumaczył dlaczego gra dziś Cierzniak? Pogratulować, w 100%, jak na razie, trafiona decyzja... :(


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bramkarz Legii to najsłabszy zawodnik na boisku i na razie dwie bramki wpuszczone obciążają jego konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście wywiadu p. Magiery gdy tłumaczył dlaczego gra dziś Cierzniak? Pogratulować, w 100%, jak na razie, trafiona decyzja... :(

No pytałem przecież :( Powiedz mi łaskawie bo nie potrafię tego zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Cierzniak miał dobrze wyglądać na treningach i angażował się na ławce (cokolwiek by to miało znaczyć), stąd, aby poprawić atmosferę w drużynie, dzisiaj wszedł w pierwszej 11.  :wacko:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.