Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh u mnie też nie jest kolorowo. BVB zamiast nadrobić straty po przegranej Bayernu, umoczyła na wyjeździe. Pocieszam się, że z wyżej notowaną w tym sezonie drużyną (póki co). W tym sezonie Bundesliga pełna niespodzianek, góra tabeli bardzo ciekawa i nieoczekiwana, sporo drużyn w walce o pierwsze o czołowe miejsca. Sytuacja podobna to tej w Premier League. Conte cudnie radzi sobie w Chelsea, wiadomo się sprawy miały na po poprzednim sezonie :) 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Barca natomiast przeżywa męki. Dzisiaj marnie zagrali z Realem Sociedad i tylko błędom sędziego zawdzięczają, że tego meczu nie przegrali. Ostatni sensowny mecz Barca zagrała 19 października. Dalej było już tylko źle lub bardzo źle. A już w najbliższą sobotę mecz z Realem Madryt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Real i Barca grają ostatnio słabo. Real niby 33 punkty na 39 możliwych, ale ich się w tym sezonie oglądać po prostu nie da, a próbowałem kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Real i Barca grają ostatnio słabo. Real niby 33 punkty na 39 możliwych, ale ich się w tym sezonie oglądać po prostu nie da, a próbowałem kilka razy.

Zgadza się, że efektownie nie grają, ale za to do bólu efektywnie i na to samo liczę w sobotę :)

Choć był jeden wyjątek - derby z Atleti zagrali idealne :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@daagonet, jak spieszysz na bazar, to podpowiem ci, że w tym dziale posty się nie naliczają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważni ci wątrobiarze z miasta Beatles'ów. Ważne, że United zagrało wczoraj najlepszy mecz za Mou i może w końcu zacznie mieć to ręce i nogi. Niech tylko Ibra z Rou częściej widzą Mikiego (i niech na boga gra w pierwszym składzie), a będzie dobrze.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszy mi sie nigdzie - miałem dosyć ligii hiszpańskiej więc odbiłem piłkę w stronę angielskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo będzie dobrze - może to 6 miejsce na koniec będzie  :)

 

 

ps a śmiali się z Moyesa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo będzie dobrze - może to 6 miejsce na koniec będzie   :)

 

Hihihi, tośmy się pośmiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, Jurgenowi umiejętności odmówić nie można, jest kocur gdzie nie pójdzie. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo to jak gość żyje każdym meczem jest niesamowite. W końcu odpowiedni gość się trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zieliński szaleje dziś w Napoli :D

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur Boruc zawalił dziś trochę jedną bramkę, fakt. Ale to pikuś przy tym co wyrabiała cała obrona Liverpoolu, z 1-3 pozwoliła wyjść słabszemu przeciwnikowi na 4-3... 

W ogóle fajny weekend w UK ;).  No i znów prześmieszne błędy, np. Forster przeciw Crystal Palace ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzyłem w to co widzę przed chwilą. 0-2, a potem 1-3 i dostać wciry od przeciętniaka... Wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stekelenburg prawie dokładnie jak Boruc w wypady się zabawił, epidemia jakaś dzisiaj? ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wynik nie poszedł w drugą strone jak za pierwszym razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O *, wariat :D

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysięgam, jak tylko zobaczyłem, że wchodzi to powiedziałem, że spie*doli wynik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.