Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkim fanem piłki nie jestem ale z sąsiadem sie już na wieczór umówiliśmy - whisky do tego i gitarrra... Od kilku lat zdarza mi się spędzać wakacje w katalonii i wiem jak traktowana jest tam Barca - to jest obłędne (zreszta ma dość mocne podłoze polityczne - szczególnie mecze z Realem) - a myslałem, że u nas Falubaz to religia... B):D

Edytowane przez Spinner

SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, na mnie możesz zawsze liczyć, gdyż gram zawsze i wszędzie :D Nie mniej jednak w większości przypadków jestem w plecy B)

 

Wczoraj nie trafiłem z remisem w meczu Schalke - ManU ale za to odbije sobie na awansie MU do finału :D

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, wiem cos o tym B) cięzki temat z tym "graniem"


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Los Galacticos para siempre B)

 

 

Hala Madrid!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real nie będzie dziś istniał. Polecam grać Barcę z hc -1, na 99% pewny typ

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real nie będzie dziś istniał.

 

To się okaże :D

Dla mnie Real i Barca to dwie drużyny na tym samym poziomie, posiadające jedynie odmienne style gry.

Każdy wynik jest możliwy.

Oczywiście jestem za Realem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się okaże :D

Dla mnie Real i Barca to dwie drużyny na tym samym poziomie, posiadające jedynie odmienne style gry.

Każdy wynik jest możliwy.

Oczywiście jestem za Realem B)

 

jasne że każdy wynik jest możliwy, w końcu na boisku będą biegały 44 nogi zawodników hehe, ale takie mam przeczucie (które rzadko mnie zawodzi w zakładach bukmacherskich), że Barca wygra i pokryje hc -1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że wszyscy znamy już finał LM :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze sie stalo.mina "The Special One" bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem niestety tylko drugą połowę i od czerwonej kartki wszystko się posypało a szkoda bo jak już pisał Carlito jest raczej po zawodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz ogolnie kiepski.duzo fauli i tyle.ale bramki Messiego to poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Mecz ogólnie kiepski. Bramki ładne i to wszystko :)

 

Czekamy na rewanż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składu finału jeszcze nie znam, a prawda jest taka, że pan pseudo najlepszy na świecie nie istniał do czasu błędu sędziego, który powinien dać żółtą zamiast czerwonej kartki.

Ps. Jeżeli już znasz skład finału to pewnie też w 2005 znałeś zwycięzcę meczu Liverpool - Milan po pierwszej połowie :)

Ps. 2 Onifer gratuluję trafionego kuponu (co prawda z powodu błędu sędziego, ale trafiony)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i zolta ale paru innych moglo dostac czerwone po kolejnych zoltych.(np. Adebayor zeby nie wspomniec Marcelo stajacego na noge Pedro).a pan "pseudo najlepszy na swiecie" pokazal klase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i zolta ale paru innych moglo dostac czerwone po kolejnych zoltych.(np. Adebayor zeby nie wspomniec Marcelo stajacego na noge Pedro).a pan "pseudo najlepszy na swiecie" pokazal klase :)

 

Po kolejnych żółtych mogli też dostać panowie z Barcy :)

Taki Dani Alves bez najmniejszego problemu zasłużył na czerwień, a to byłaby strata dla Barcy taka jak Pepe dla Realu :)

Pan pseudo nic nie pokazał. Pokazał, że umie strzelać jak gra w przewadze bo inaczej nie istnieje :) (oczywiście przeciwko Realowi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol nie martw sie za rok tez jest LM :) po za tym Mourinho to nie trener dla Realu.potrzebuja kogos kto pozwoli im rozwinac skrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karol nie martw sie za rok tez jest LM :) po za tym Mourinho to nie trener dla Realu.potrzebuja kogos kto pozwoli im rozwinac skrzydla.

 

Pozwolę się nie zgodzić.

Mourinho to idealny trener. W przyszłym sezonie to zobaczysz :)

Co do LM to pamiętaj, że to jest dwumecz i tam też sędzia może się pomylić w drugą stronę i to Barca może grać w 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składu finału jeszcze nie znam, a prawda jest taka, że pan pseudo najlepszy na świecie nie istniał do czasu błędu sędziego, który powinien dać żółtą zamiast czerwonej kartki.

Ps. Jeżeli już znasz skład finału to pewnie też w 2005 znałeś zwycięzcę meczu Liverpool - Milan po pierwszej połowie :)

Ps. 2 Onifer gratuluję trafionego kuponu (co prawda z powodu błędu sędziego, ale trafiony)

 

Dziękuję za gratki-tak jak pisałem w mojej wieloletniej grze bukmacherskiej silne przeczucia rzadko mnie mylą- cieszę się tym bardziej że postawiłem bardzo grubo jak na mnie bo 5 stówek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje ze dlugo nie pobedzie w Realu...

 

Zobaczymy. Mam nadzieję, że się mylisz bo dla mnie to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy trener świata.

Ja nie jestem zwolennikiem częstych zmian na stanowisku trenera. Właśnie za to cenię angielskie kluby takie jak Arsenal i MU. W tych klubach to trener dobiera zawodników i jest autorytetem, a nie jak w innych - zawodnicy dobierają trenera.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że na dzień dzisiejszy rozegrać mecz jak równy z równym z Barceloną (nie liczę wypadków przy pracy w stylu poprzedniej przegranej Barcy z Realem 0:1) może rozegrać tylko drużyna z ligi angielskiej- Manchester U może Arsenal...innych nie widzę

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że na dzień dzisiejszy rozegrać mecz jak równy z równym z Barceloną (nie liczę wypadków przy pracy w stylu poprzedniej przegranej Barcy z Realem 0:1) może rozegrać tylko drużyna z ligi angielskiej- Manchester U może Arsenal...innych nie widzę

 

Czyli uważasz wygraną Realu za wpadkę Barcy :)

Uważasz, że w tym meczu Barca była lepsza od Realu do czasu błędu sędziego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz wygraną Realu za wpadkę Barcy :)

Uważasz, że w tym meczu Barca była lepsza od Realu do czasu błędu sędziego?

 

wybacz nie będę się wdawał w dłuższą polemikę z Tobą jak niektórzy tutaj bo to nie ma sensu, każdy ma swoje zdanie:) tak uważam była to wpadka przy pracy, poza tym meczem Barca w tym sezonie regularnie leje Real i to nie po 1:0:)

 

A jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, była lepsza o te dwie bramki i dlatego wygrała, proste bo prosty jest futbol-liczy się to co w siatke wpadło i wynik idzie w świat- o stylu się za chwilę zapomni-wynik zostanie zapamiętany na dłużej tak jak to pamiętne 5:0.

Szanuję Real i nie pałam nienawiścią choćby za historię tego klubu, ale prawda jest taka i powinieneś ją przyznać że na ten sezon Barca jest lepszym zespołem-zgrany kolektyw z indywidualnością w postaci Messiego- Real jeśli gwiazdeczki nie zmienią swojego podejścia i nie zaczną zap... na boisku zamiast myśleć o nowej fryzurze na ten tydzień- czuję że po sezonie będzie mała rewolucja w zespole. Trenera mają świetnego, warunki treningowo-płacowe znakomite, czego im więcej trzeba??

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.