Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu, po siedmiu latach czekania, Milan Campioni d'Italia!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wisły za nokaut w Gdańsku i MP na 99,9%, gra Lechii wstyd... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale nie miałeś wrażenia, że Lechia odpuściła? czyt. podłożyła.

 

Lechia&Wisła


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechia nie odpuściła, Lechia gra słabo całą wiosnę, wygrane z Jagiellonią i Legią były szczęśliwe a remis z Arką wielkim fartem, rozumiem porażkę po walce, ale poddanie meczu bez zaangażowania jest niedopuszczalne i smutne... Może 7 miejsce na koniec sezonu i brak premii przemówi niektórym do rozumu, że trzeba zawsze walczyć. Lob z 51 metrów - majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten lob to bramka sezonu ;)

 

Kto nie widział :

 

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91668,9559896,25__kolejka__Lechia___Wisla_0_3__Siwakow__0_3_.html

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kibice eLki też wzięli się za politykę?? Tusk jest be, media tez- z tvn'em na czele.. nie przypomina Wam to czegos..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że powoli zaczynają się ustawki ;)

Idę o zakład że F. stać na utrzymanie Cracovi w lidze.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii kibicowskiej się nie wypowiadam gdyż siedze w tym zbyt głęboko i mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat niż podejrzewam większość z Was z tego forum. W każdym razie popieram wszerz i wzdłuż akcje Legii, Lecha i innych...

 

Piotrek, oczywiście, że Cracovia się utrzyma w lidze (zdziwiłbym się gdyby stało się inaczej) - nie po to zbudowali im stadion, żeby teraz mieli grać w pierwszej lidze. Układy i układziki, pieniądz ma się kręcić.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

carlito, moj kolega zabrał 7letniego syna na final Pucharu Polskii -kibice przepychajacy sie by wbiec na murawe staranowali ich i Maly ma zlamany obojczyk..

gowniarze i chamy. to cie kręci?

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlito, moj kolega zabrał 7letniego syna na final Pucharu Polskii -kibice przepychajacy sie by wbiec na murawe staranowali ich i Maly ma zlamany obojczyk..

gowniarze i chamy. to cie kręci?

Współczuję i mam nadzieje, że nie odpuści tego PZPNowi i pozwie ich o odszkodowanie.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy kibice to gówniarze i chamy, wierz mi. A stratować można również w centrum handlowym. Ale Cie rozumiem, że masz awersje - większość ją ma i się temu wcale nie dziwie. A co mnie w tym zawsze kręciło? Nie wiem, może w jakimś tam stopniu adrenalina...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na pewno tego nie zrobi. poza tym zastanowmy sie co to sa 'bezpieczne stadiony'. siatki, druty,bariery, policja i ochroniarze? to ma dac wybierajacym sie na mecze rodzinom poczucie bezpieczenstwa? nie.. dlatego pojda na siatkowke, koszykowke czy zuzel. bo tam kibicuja ludzie, a nie hordy sfrustrowanych chawudepowców....

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezcież są na stadionach specjalnie wyznaczone sektory tzw rodzinne, gdzie zawsze jest bezpiecznie i tam śmiało mogą chodzić ludzie z całymi rodzinami.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale, zeby wrocic do domu trzeba stamtad wyjsc, prawda? kolega byl w bezpiecznym sektorze..

Edytowane przez tarrantul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, rozumiem i bardzo mi przykro że tak się stało. Ale prosze Cie, nie mierz jedną miarą wszystkich kibiców, bo to troche bez sensu ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, rozumiem i bardzo mi przykro że tak się stało. Ale prosze Cie, nie mierz jedną miarą wszystkich kibiców, bo to troche bez sensu ;)

 

carlito.. przeciez my caly czas piszemy o okreslonej grupie kibicow.. na murawe nie biegna wszystkie sektory, stadionow nie demoluja wszyscy kibice, a na ustawki nie jezdzi normalny czlowiek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się ile normalnych ludzi, inteligentnych, z wyształceniem, również z nie rzadko wysokimi stanowiskami w pracy, jezdzi na takie ustawki. Zaznaczam, że nie są to ludzie którzy demolują, czy biegają po murawie - takie dziecinady ich nie interesują. Oczywiście również jestem zdania, że jakieś takie bieganie, demolowanie, niszczenie, jest nie na miejscu i tego nie pochwalam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policje mamy do d*py, w bydgoszczy prawie bańka poszła na ich usługi a właściwie nic nie zrobili. W ten weekend we frankfurcie kibice zaczęli zadymę i niemiecka policja spacyfikowała ich w ~5 min.

 

Osobiście jestem za tym żeby zaostrzyć prawo. Po coś kupuje się ostrą amunicję, zastrzelą jednego czy drugiego idiotę a może z dziesięciu to reszta się opamięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się ile normalnych ludzi, inteligentnych, z wyształceniem, również z nie rzadko wysokimi stanowiskami w pracy, jezdzi na takie ustawki. Zaznaczam, że nie są to ludzie którzy demolują, czy biegają po murawie - takie dziecinady ich nie interesują. Oczywiście również jestem zdania, że jakieś takie bieganie, demolowanie, niszczenie, jest nie na miejscu i tego nie pochwalam.

 

niech Twój post pozostanie puentą w naszej rozmowie. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko jedno. Właściwie jak były bójki to nikt stadionów praktycznie nie zamykał. Dopiero jak pojawiły się wrzuty na wyborczą i teksty "Schechter(Michnik) - przeproś za brata i ojca" to wtedy zaczęło się wielkie oburzenie i nagle się Tusk obudził, że stadiony trzeba zamknąć. Nie chce narzucać, czyjegoś sterowania, ale coś tu nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa to Michnik zamknął stadiony :rolleyes: Teorie spiskowe niewiele mają wspólnego z prawdą.Stadiony zamknięto bo było ostatnio parę głośnych wydarzeń a poza tym Euro2012 coraz bliżej,polska prezydencja w UE od lipca,wybory za pasem a kibole robią kiepski PR.Ale może pomimo tych narazie nieudolnych prób wreszcie zaczną działać jak chociażby w GB,i zmuszą dziadów z PZPN i prezesików klubów do współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Policje mamy do d*py, w bydgoszczy prawie bańka poszła na ich usługi a właściwie nic nie zrobili. W ten weekend we frankfurcie kibice zaczęli zadymę i niemiecka policja spacyfikowała ich w ~5 min.

 

Odnośnie ochrony. Fajne porównanie

kliknij

i

kliknij

Przecież to było proszenie się o zadymę.

 

Maxwell co do GB...

W Anglii rzeczywiście nikt nie wbiega na boisko?

Myślę że z nich nie warto brać przykładu :)

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi pseudo dziennikarze psioczą na pseudo kibiców a sami nie mają zielonego pojęcia o czym mówią. Wiśle do mistrzostwa wystarczy jeszcze 3 punkty a być może i 1 przy różnych wynikach. Lechia ograła najsłabszą na wiosnę Koronę - przegrać z nimi to już byłby wstyd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to ja już wczoraj zacząłem swietować mistrzostwo :) Dzisiaj nie moge dojść do siebie, łeb mi pęka...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.