Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

A czy może być w świecie piłki kopanej coś piękniejszego jak przypieczętowanie mistrzostwa w meczu z rywalem zza miedzy? ;) Mam nadzieje, że chłopaki pokażą charakter i wygrają, bo jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami i w takim meczu jest możliwy praktycznie każdy wynik.

 

ps po wczorajszym zwycięstwie moja dziopa wciąż się do mnie nie odzywa, ponoć mnie na śpiewy wzieło ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsmutniejsze jest jednak to, że znów Mistrz Polski ma nikłe szanse na LM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WISŁA MISTRZEM POLSKI !!!!!!!

 

Dla takich chwil warto żyć :) :) :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się wszystko ładnie ułoży to miejsce na podium za Wisełką może mieć Śląsk i Lechia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi się ładnie ułożyć :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznacie, że poziom Ekstraklasy w tym sezonie marny. Drugi zespół przegrał 6 spotkań, a zremisował aż 11...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie stadionów w naszym kraju to kolejna już bzdurna decyzja tego rządu. Ich działanie przypomina mi zarządzanie drogami przez naszych drogowców,gdzie jeśli asfalt przypomina ser szwajcarski, to zamiast go naprawić, wbiją znak ograniczający prędkość. To samo jest tutaj, zamiast ukarać tylko tych co są zwykłymi bandytami jak Staruch, to oni wszystkich kibiców wrzucają do jednego wora, zamykają stadion i karzą wszystkich po równo. Ja jestem ciekawy co zrobi Tusk, jak np: na meczu otwarcia Euro2012 bedzie zadyma, pozamyka stadiony i mistrzostwa zostaną rozegrane przy pustych trybunach? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie stadionów w naszym kraju to kolejna już bzdurna decyzja tego rządu. Ich działanie przypomina mi zarządzanie drogami przez naszych drogowców,gdzie jeśli asfalt przypomina ser szwajcarski, to zamiast go naprawić, wbiją znak ograniczający prędkość. To samo jest tutaj, zamiast ukarać tylko tych co są zwykłymi bandytami jak Staruch, to oni wszystkich kibiców wrzucają do jednego wora, zamykają stadion i karzą wszystkich po równo. Ja jestem ciekawy co zrobi Tusk, jak np: na meczu otwarcia Euro2012 bedzie zadyma, pozamyka stadiony i mistrzostwa zostaną rozegrane przy pustych trybunach? :)

Nic dodać, nic ująć.

 

To po prostu najłatwiejsze rozwiązanie, zabić pacjenta zamiast go ratować. Pokazuje też bezsilność rządu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że kibice Wisły nie przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu, niesmak pozostał, bardzo się na nich zawiodłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że kibice Wisły nie przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu, niesmak pozostał, bardzo się na nich zawiodłem...

Trudno im zabronić świętowania. Tym bardziej, że stadiony zamknięto w głównej mierze przez kibiców-idiotów Legii i Lecha, którym zapewne na ręke byłoby popsucie fety w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

WISŁA MISTRZEM POLSKI !!!!!!!

 

Dla takich chwil warto żyć :) :) :)

 

BRAWO...KAŻDY TO POWIE...WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE (I NIE TYLKO!)

Edytowane przez onifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno im zabronić świętowania. Tym bardziej, że stadiony zamknięto w głównej mierze przez kibiców-idiotów Legii i Lecha, którym zapewne na ręke byłoby popsucie fety w Krakowie.

Jest protest i wyłamywanie się z niego to strzelanie w kolano, w Gdańsku też się łamią ludzie, szkoda, zobaczymy co przyniesie ta kolejka. Ciekawa walka o utrzymanie się zapowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? Panowie, to już dzisiaj ! ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Co tu taka cisza? Panowie, to już dzisiaj ! ;)

 

Wiemy, wiemy :). Miło będzie zobaczyć jak Carles Puyol wznosi puchar LM :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj żebyś wiedział Mariusz ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przykro mi Mariusz, ale nie w tym roku ;)

MU da sobie z nimi radę piłkarsko (jeżeli oczywiście sędzia nie będzie gwizdał każdej symulacji i byle dotknięcia).

To nie jest ta Barca co na początku sezonu.

Ps. Nie piszę tego dlatego, że nie lubię Barcy, ale dlatego, że tak uważam. Oczywiście finał rządzi się swoimi prawami, ale obstawiam 2:1 dla MU

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przykro mi Mariusz, ale nie w tym roku :)

 

Czas pokaże ;). Za około 6 godzin będzie wiadomo.

 

To nie jest ta Barca co na początku sezonu.

 

Wiem, ale jeżeli jest się kibicem, to swoją ulubioną drużynę trzeba wspierać zawsze. Dla mnie Blaugrana byłaby najlepsza nawet wtedy, gdyby zajmowała ostatnie miejsce w Primera Division.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jeżeli jest się kibicem, to swoją ulubioną drużynę trzeba wspierać zawsze. Dla mnie Blaugrana byłaby najlepsza nawet wtedy, gdyby zajmowała ostatnie miejsce w Primera Division.

 

Właśnie o to chodzi ;)

Niestety wielu jest takich kibiców, którzy kibicują tylko jak klub odnosi sukcesy i to jest przykre.

Najgorsze jest to, że nie wiem, czy obejrzę ten mecz, bo z godziny na godzinę czuję się coraz gorzej i temperatura rośnie, ale myślę, że jakoś dam radę.

Jutro odpokutuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś podnieca bardziej nasza mierna liga i to czy Śląsk zdobędzie vice mistrza ;)

 

Pewnie wygra Barca ale wolałbym żeby z dwojga złego wygrał MU.Za rok to będzie Real :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że nie wiem, czy obejrzę ten mecz, bo z godziny na godzinę czuję się coraz gorzej i temperatura rośnie, ale myślę, że jakoś dam radę.

Lepiej nie oglądaj bo Ci gorączka jeszcze wzrośnie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Właśnie o to chodzi :)

Niestety wielu jest takich kibiców, którzy kibicują tylko jak klub odnosi sukcesy i to jest przykre.

Najgorsze jest to, że nie wiem, czy obejrzę ten mecz, bo z godziny na godzinę czuję się coraz gorzej i temperatura rośnie, ale myślę, że jakoś dam radę.

Jutro odpokutuję ;)

 

Krystek, trzymaj się !. Dasz radę. W końcu to finał LM :).

 

A mnie jakoś podnieca bardziej nasza mierna liga i to czy Śląsk zdobędzie vice mistrza :)

 

Pewnie wygra Barca ale wolałbym żeby z dwojga złego wygrał MU.Za rok to będzie Real :)

 

:) Tylko nie Real. Co do naszej ligi, to i we mnie czasem budzi się lokalny patriotyzm, ale jak patrzę na grę Legii, to ogarnia mnie czarna rozpacz. Gdzie te czasy, gdy Legia walczyła w półfinale Pucharu Zdobywców Pucharów, bez problemu wychodziła z grupy w Lidze Mistrzów ?. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mówią, że Puyol nie będzie grał ;). Mam nadzieję, że to lipna informacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to ma jednak ciężko, zawsze ktoś czyha na jej szczęście. Jak nie wielki Mou, to znowu wielki MU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKS!WKS!WKS!

Vice mistrzostwo,piękna sprawa ostatni taki wynik był jak miałem 2 lata :) :) W dodatku najwięcej strzelonych bramek w lidze,normalnie szok!Orest jest wielki.

Dziś był taki knockout Arki że piąta bramkę z karnego strzelił Kelemen czyli... nasz bramkarz :)

 

Piękne chwile,gdzie tam jakaś liga mistrzów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.