Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Brawo, brawo WKS. Arka rozniesiona w drobny pył!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla Śląska od Wisły Kraków ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sezon zakończony :o

post-22259-0-74001400-1331850031.jpg

 

W kółeczku mój syn, podobny do żony :D

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho, ho, Mirek Szymkowiak, Tomasz Frankowski... Ma się od kogo uczyć :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dla mnie wielkie wydarzenie piłkarskie (niestety ze względu na prace nie mogłem się pojawić w Rydze :) ). Nie jakiś Real, nie jakaś Barcelona, nie Milan, nie Manchester, czy jakaś tam Chelsea, tylko moja jedyna Wisła Kraków podejmuje po raz kolejny próbę o awans do elitarnej Ligi Mistrzów. Rywalem 15-krotny mistrz Łotwy Skonto Ryga. Rywal myśle, że bardzo trudny do przejścia, choć jakiś czas temu już sobie poradziliśmy ze Skonto, wygrywając w Łotwie 1:2 po golach Głowackiego i Żurawskiego, i w Krakowie 1:0 po golu Macieja Żurawskiego. Jak wiemy Wisła od dłuższego czasu stara się awansować do LM, niestety z mizernym skutkiem. Może w tym sezonie w końcu się to oda - bardzo na to liczę :)

 

Dla zainteresowanych mecz będzie transmitować telewizja Polsat. Uprasza się o odstawienie naszych kobiet na bok (najlepiej wysłanie do np sąsiadki), zaproszenie kolegów i kupienie ekwipunku meczowego w postaci kilku skrzynek piwa. Dziś wieczorem oglądamy :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za Wisłę, ale cienko to widzę.

Mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ostatnie sparingi niestety również mam obawy. Miejmy jednak nadzieje że będzie dobrze :)

 

Bardzo jestem ciekaw przygotowania kondycyjnego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie można powiedzieć że się nie wzmocniła przed eliminacjami. Transfery chyba udane ale na zgranie potrzeba czasu....nie wiem czy gra się będzie kleiła....no nic zobaczymy. Życzę awansu....bo Wisła to klub który dawał najwięcej frajdy przez lata kiedy najbardziej piłką się interesowałem. Nawet gdy przegrywali to byłem z nich dumny. Ostatnie lata to jednak straszna susza...i zastój. Dopiero od roku coś się ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że Wisła już dziś zapewni sobie awans do kolejnej rundy i zamknie usta tym niektórym płaczkom na innych forach co rozpamiętują porażki z Levadią, Karabachem itd... Panowie, nie ten trener, nie tamci zawodnicy...DO BOJU WISŁA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznań też 3ma kciuki, ważne żeby na wiosnę było głośno o polskich klubach i żeby na rozkładnie pojawił się kolejny wielki klub europejski :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z transferów najbardziej jestem ciekaw Bitona, a czy są to udane transfery? Przyznam, że po wcześniej zapowiedziach Pana Cupiała liczyłem na więcej. W każdym razie na weryfikację przyjdzie czas. A co do meczu, to oby nie zakończyła się ta przygoda tak jak ze wspomnianą już Levadią.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z transferów najbardziej jestem ciekaw Bitona, a czy są to udane transfery? Przyznam, że po wcześniej zapowiedziach Pana Cupiała liczyłem na więcej. W każdym razie na weryfikację przyjdzie czas. A co do meczu, to oby nie zakończyła się ta przygoda tak jak ze wspomnianą już Levadią.

 

nie zakończy, bez obaw.... mnie się wydaje że przede wszystkim udanymi transferami będą Iliev- gość z charakterem o bardzo dobrych umiejętnościach, takiego nam trzeba było- sądzę że nie będzie gorszy niż Genkow, oraz mimo wszystko Jovanovic- mimo kiepskiego początku w sparingach, ale kilka mistrzostw w Partizanie, do tego już jakieś doświadczenie w LM, młody zdolny i perpektywiczny chłopak- będą z niego ludzie...ciekaw jestem sam jak będzie wyglądała gra Nuneza i Bitona. Obawy mam tylko co do Lameya, jakoś mnie ten transfer nie przekonuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem pełen obaw. Zresztą Jaga ostudziła mnie na maksa...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaga to była profanacja piłki. Szacunek dla tych 15-u kibiców z Białegostoku którzy pojechali za swoim klubem tysiące kilometrów. Wisła dziś wygra (mam nadzieje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj, nie płaczcie.... jeśli mamy odpaść z takim przeciwnikiem na tym etapie przy marzeniach o grze w LM, to byłaby w tym momencie już tragedia i obawiam się że P. Cupiał pozegnałby się z Wisłą na dobre, wyprzedał co lepszych zawodników i bye bye....

ja typuję pewne zwycięstwo Wisły 2:0 i tyle wystarczy przed rewanżem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfer Lameya, to troszkę dziwny ruch, aczkolwiek poczekajmy. Co do Jovanovica, to w sparingach bardzo kiepsko, mam nadzieje, że się wyrobi. Liczę też na odzyskanie formy przez takich piłkarzy jak Garguła czy Boguski. Na dzień dzisiejszy wszystko jest jedną wielką niewiadomą.

 

Trzeba również dodać, że Skonto się w tym roku nie wzmocniło. Odszedł też ze składu jakiś ich dobry grajek, co cieszy :)

 

Myśle, że remis np 2-2 nie będzie też złym wynikiem.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba poza flagami niewiele dziś pooglądamy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakieś nieporozumienie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle nie jest, Wisła przynajmniej o dwie klasy lepsza.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jestem pełen obaw. Zresztą Jaga ostudziła mnie na maksa...

 

 

Myślę że porównanie Wisły z Jagą nie jest właściwe bo w zasadzie nie ma w ogóle żadnego porównania. NIe chodzi tylko o różnice w zasobności obu klubów, posiadanie stadionu itd Jaga po b. ambitnym występie w tamtym roku w tym dała plamę głównie przez brak ambicji. Mam wrażenie że Wisła b. poważnie podeszła do sprawy, dużo wcześniej rozpoczęła przygotowania i moim zdaniem wpadki nie powinno być. W zasadzie jestem o to spokojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie wczorajszy mecz Wisły? Moim zdaniem jak na pierwszy mecz w tym sezonie nie było zle, napewno będzie już tylko lepiej, jeżeli chodzi o jakość gry. Pare akcji mogło się podobać, choć brakuje wykonczen, strzałów. Co do Lameya, również zle nie było, choć rzeczywiście za mało się ruszał. Natomiast podoba mi się Iliew - jest to napewno wzmocnienie zespołu, chłopak chce grać i ma pomysł na tą grę. Co to Bitona, to grał za krótko żeby móc go w jakiś sposób ocenić.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Śląska :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gratulacje dla Śląska :(

 

Wrocław dziękuje. Dobry mecz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.