Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Po wczorajszym meczu jeszcze bardzieś ściskam kciuki za Seville...

Wcześnie wstałeś i nie wiedziałeś co piszesz. Wybaczam  <_<

Juventus zrobił dobry biznes na sprzedaży Pogby. Dobrze, że Barca odpuściła temat.

Nigdy nie wiadomo jak piłkarz zachowa się w nowej sytuacji. Równie dobrze gdzie indziej mógłby wymiatać. Choć przyznaję, że nie podchodził mi od początku. Szkoda... Całe szczęście kupiliście Dembele i Coutinho :D;) Z obydwu nie ma na razie żadnego pożytku.

Guest McIntosh

Całe szczęście kupiliście Dembele i Coutinho :D;) Z obydwu nie ma na razie żadnego pożytku.

Spokojnie, wszystko wymaga czasu. Dembele leczy kontuzje, a Coutinho pokazał już trochę dobrego grania. Yerry Mina też dobrze rokuje. Myślę, że obecnie mamy optymalny skład.

Juventus zrobił dobry biznes na sprzedaży Pogby. Dobrze, że Barca odpuściła temat.

Spokojnie, wszystko wymaga czasu

Sam sobie odpowiedziałeś :)

Pogba jeszcze odpali.

Potrzebuje chwile dłużej na przystosowanie sie do PL.

Arsenal postanowił "przebić" grę United z wczoraj i udało im się to do przerwy z wielką nawiązką. Ostersunds prowadzi 2-0, hahahahah  :D  :lol:  :D

Arsenal postanowił "przebić" grę United z wczoraj i udało im się to do przerwy z wielką nawiązką. Ostersunds prowadzi 2-0, hahahahah  :D  :lol:  :D

W Korei przewidzieli to tydzień temu.

aa662788373f7068028c278c91ef5c32.jpg

Odpadło Napoli. Jeśli wynik się nie zmieni to z Ligą Europy pożegna się też Borussia Dortmund.

Szkoda, ze się oglądać nie da bo komentarz 2 sekundy szybszy...

Edited by Krygo

Wlasnie mialem o tym zasmęcić. Masakra, uslyszymy bramke szybciej niz zobaczymy, jak z tą poprzeczką...

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea

Ale żeby na tym poziomie nie potrafili przez blisko już 30 minut dopasować komentarza do wizji?... Żenada :(

W drugiej połowie było początkowo przesunięcie w drugą stronę, jakby je chcieli wyzerować statystycznie. ;-)

Fajny mecz, ale może var? Bo szkoda takich złych decyzji wpływających na wynik.

Marcin

Mnie bardziej ciekawy polska liga, a w zasadzie Ekstraklasa. Oj dzieje się w tym sezonie. Runda jesienna należała do Górnika Zabrze, później po meczu w Warszawie na fotel lidera wskoczyła Legia. Natomiast obecnie, lideruje Jagiellonia Białystok. Dzieje się, zresztą popatrzcie na tabelę: https://www.kibice.net/ekstraklasa/

W porównaniu z niemiecką ligą, w której to Bayern ma 20 punktów przewagi nad drugą Borussia Dortmund: http://pilkanozna.pl/index.php/12501/Liga-niemiecka-2017/18/showResultsRank.html i to jakaś masakra.

Nie skończy się zima, a Bayern będzie mógł świętować kolejne mistrzostwo :)

Ale mila niespodzianka mnie spotkala po sprawdzeniu livescora, Arsenal - M. City o 20.45 :)

G6

Jeśli pamiętasz ostatni pojedynek, to nie wiem, czy taka miła... Zawsze pozostaje snooker...

Snooker widziałem popołudniową sesję, zobaczę chętnie Aube w akcji, póki co deko drewno. Poszedł kot z Bundesligi do Premier Lig i idzie mu jak krew, przyszedł do Bundesligi z Premier Lig rezerwowy i kot :) Takie przełożenie z przymrużeniem oka między tymi ligami. Batschuayi szaleje w BVB, nie ma bólu na szpicy po odejściu Gabończyka. 

Kur** zapomnialem hehehehe

G6

Sprawdzilem wynik, pasjonujacy mecz musi byc.

G6

O ja pier**le co oni grają...

Takie tłumy na trybunach od poczatku??

G6