Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

odszedł Alex i stracili charakter, to nie jest już ten Manchester...

kiedyś gryźli trawę, teraz tylko czekają na podwyżki tygodniówek

poza tym nie widzę na rynku trenerskim kogoś kto mógłby się zmierzyć z taką legendą jak Alex

Edited by ecipeci

Guest fidelio

odszedł Alex i stracili charakter, to nie jest już ten Manchester...

kiedyś gryźli trawę, teraz tylko czekają na podwyżki tygodniówek

Rozumiem, niech w takim razie się uczą od mojego ukochanego Widzewa: 

Edited by fidelio

Moją drugą ulubioną drużyną po United jest Milan. Obecny trener Sevilli - Montella do niedawna prowadził włoski zespół. Porażka z Sevillą boli tym bardziej, że wiem, jak kiepskim trenerem jest Montella.

Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje zarówno wobec trenera, jak i zawodników. Forma Sancheza czy Pogby to jakiś kabaret.

Niestety kolego, ale wobec Mou nie zostaną wyciągnięte żadne konsekwencje... Ja go zawsze lubiłem i przyznaję, że cieszyłem się jak dziecko kiedy przychodził. Teraz niestety coraz częściej widać, ze on się gdzieś pogubił. Drużyna zagra dwa fajne mecze z Chelsea i Liverpoolem, a potem taka tragedia jak wczoraj... I to jego pierdolenie... A Sanchez, który z tego co słyszałem miał wczoraj najwięcej strat w tym sezonie LM, czyli bodaj 42 wyjdzie w sobotnim meczu... Aaa, właśnie- Pogba to wygląda jakby miał po prostu wszystko w d*pie :(

Edited by Krygo

Prawdopodobnie będzie jak piszesz. Tak być nie powinno - nie można udawać, że nic się nie stało. Pasują słowa Kisielewskiego: "To, że jesteśmy w d*pie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."

Guest fidelio

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

FC Barcelona - AS Roma

Sevilla - Bayern

Juventus - Real

Liverpool - Manchester City

Jak dla mnie, najciekawiej zapowiada się starcie Realu z Juventusem  :)

Trzy drużyny hiszpańskie i nie trafiły na siebie w ćwierćfinale  :D , dwie angielskie i bach, grają ze sobą  B)

Premier League - taka bogata liga i nie zapłacili odpowiednim osobom... ;)

Angielska drużyna jest już w półfinale, czego nie można powiedzieć o hiszpańskich ;)

Szkoda, że zostały akurat te zespoły z Premier League, których najbardziej nie lubię. Aż trudno wybrać, komu bardziej życzyć odpadnięcia :)

Guest

Wymowna cisza w temacie... ;)

Edited by Guest

Liczyłem na bezbramkowy remis... prawie się udało ;). Mundial to będzie brutalne zderzenie z rzeczywistością

Edited by Keniutek

Guest fidelio

Wynik był, jaki był, ale dla mnie ciekawym doświadczeniem było zobaczenie na boisku takiego Kurzawy, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Swoją drogą, m.in. z uwagi na eksperymentalne ustawienie, do samego wyniku nie przywiązywałbym zbyt dużej wagi :-)

Liczyłem na bezbramkowy remis... prawie się udało ;). Mundial to będzie brutalne zderzenie z rzeczywistości :)

Prawda

Guest

Kurzawa się wyróżniał, to prawda.

A co sądzicie o sytuacji ze zdjęcia?..

post-69574-0-37189300-1521872231_thumb.jpeg

Guest fidelio

Też tak uważam, gol powinien być uznany, ale widać było, że w tym dość eksperymentalnym ustawieniu mamy problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. Dla mnie sprawa jest jasna, w sparingach mogą być jakieś eksperymenty, ale końcówka przygotowań to na pewno będzie powrót do 4:4:2 i "tłuczenie" tego właśnie ustawienia :-)

Edited by fidelio

Krycha się skończył. 3 pierwsze minuty meczu i 2 błędy. Potem kabaret w 25 minucie przy wielokrotnym aucie dla PL, gdzie kilka razy z rzędu na siłę piłka szła do Ziela i ten po raz kolejny wywalczał aut. Następnie piłka do krychy i.. d*pa. Wtedy serio, aż się zaśmiałem.

Wynik nieodzwierciedla zdecydowanie przebiegu gry.

Zobaczymy we wtorek. Powrót repry do kotła czarownic. Będę tam :)

Edited by denver47

Wymowna cisza w temacie... ;)

Zlatan odszedł do LA Galaxy i smutek wszystkich ogarnął. Liczyłem na jeszcze jeden sezon w Premier League.

29511713_10155383181698837_2905375852834

Guest fidelio

W tym temacie króluje football "salonowy", a więc Liga Mistrzów, reprezentacja czy najsilniejsze ligi europejskie  :) Mimo tego będę konsekwentny i poinformuję, że w ostatnim meczu ligowym Widzew Łódź wygrał z Wartą Sieradz na jej boisku 2:0  ;) Jest dobrze  :D

Nigeryjczycy dominowali warunkami fizycznymi, siła-technika 1:0.

Guest fidelio

Zobaczymy, co będzie jutro z Koreą. Przy okazji przypomina mi się taki jden mecz z Koreańczykami na Mistrzostwach Świata w 2002 roku. Na pewno ciekawe przetarcie przed Japonią. Zobaczymy...