Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Nie jest dobrze, Peszko wykluczony ze składu, problemy zdrowotne. Będzie chociaż komu o lód zadbać :P :P :P Trochę suchy żarcik ale jego obecność w kadrze bawi mnie od kilku ładnych lat.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Klimat waznieszjy, nie byłem nigdy na kadrze jeszcze.

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea

Też się wybieram.  Zaciągam pierwszy raz ojca na mecz. On właśnie z tych co wolą wiecej w TV zobaczyć niż poczuć atmosferę.

Co do samej atmosfery to już nie będzie to samo na Śląskim co kiedyś. Swego czasu bywałem na historycznej wygranej z Portugalią, potem z Czechami a następnie remisem z Irlandią i porażką ze Słowacją.

Za atmosferą nie będzie przemawiała też ranga meczu. Szczerze to bardziej jestem chyba ciekaw nowego stadionu i powrotu po latach niż samego meczu..

Mam nadzieje, że jak się zacznie Liga Narodów, to PZPN pozwoli grać reprezentacji w różnych miejscach Polski, a nie w kółko na Narodowym..

Mam nadzieje, że jak się zacznie Liga Narodów, to PZPN pozwoli grać reprezentacji w różnych miejscach Polski, a nie w kółko na Narodowym..

Jestem za, Widzew Łódź ma bardczo ładny stadion  :D

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Jestem za, Widzew Łódź ma bardczo ładny stadion  :D

na Widzewie będziesz miał mecz otwarcia i finał MŚ U20 - wystarczy:P

na Widzewie będziesz miał mecz otwarcia i finał MŚ U20 - wystarczy:P

Nie wystarczy  :)

Choć oczywiście podchodząc do tematu zupełnie obiektywnie, to oczywiście stadion Widzewa Łódź na mecz reprezentacji jest po prostu ...za mały  ;)

no ale swoich chłopaków chyba na mecze MŚ weźmiesz na Widzew - pierwsza impreza piłkarska rangi MŚ w Polsce - będą mieli pamiątkę

no ale swoich chłopaków chyba na mecze MŚ weźmiesz na Widzew - pierwsza impreza piłkarska rangi MŚ w Polsce - będą mieli pamiątkę

Przynajmniej starszego, bo młodszy póki co nie łyknął "bakcyla"  ;)

Może mi się poczucie humoru spsuło, ale o ile klimat Peszki mnie generalnie bawi, to powyższe zachowanie uważam za szczyt buractwa... :wacko:

Peszko dał sie sprowokować, do tego nie trafił w piłkę i wyszło jak wyszło.

Co do naszej reprezentacji, dać więcej szans na grę młodszym, ambitnym z polskiej ligi.

Oczywiście, sportowo/piłkarsko Sławomir Peszko jest wielkim, reprezentacyjnym nieporozumieniem. Ale to nie usprawiedliwia takiego chamskiego zachowania, bo według mnie tu wyraźnie przekroczono granicę między grubszym żartem, a próbą poniżenia gościa. Nevermid.

Natomiast chyba nie myslisz, że on faktycznie nie trafił w piłkę..? :huh:

Nie trafił będąc na rauszu / w ostatniej chwili się rozmyślił / chciał w ten sposób postraszyć kibiców przeciwnej drużny co słabo  mu to wyszło.

UEFA ogłosiła kolejne zmiany w regulaminie rozgrywek klubowych, które będą obowiązywały od kolejnego sezonu. Dotyczą zarówno Ligi Mistrzów, jak i Ligi Europejskiej.

Czwarta zmiana w dogrywce. "Czwarty zmiennik (...) będzie mógł wystąpić w meczach fazy pucharowej podczas dogrywki. Nie ma to wpływu na pozostałe trzy zmiany".

Szersza kadra na finały. "Wyłącznie na finały Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej oraz Superpuchar Europy będzie można powołać 23 zawodników (zamiast 18, jak to jest w pozostałych przypadkach). To pozwoli 12 zmiennikom (zamiast siedmiu) usiąść na ławce rezerwowych podczas tych finałów. Da to klubom, a w szczególności trenerom, więcej elastyczności odnośnie zmian i ułatwi zarządzanie składem na najważniejsze spotkania".

Nowe godziny rozpoczęcia meczów w LM. "Mecze Ligi Mistrzów (play off, faza grupowa, 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał) będą rozpoczynać się o godz. 21:00. Jednak każdego dnia meczowego dwa wtorkowe i dwa środkowe spotkania zaczną się o 18:55. Wszystkie mecze ostatniej kolejki rozgrywane będą równocześnie."
Nowe godziny rozpoczęcia meczów w LE. "Mecze Ligi Europejskiej będą rozpoczynać się o 18:55 i 21:00. Godziny rozpoczęcia będą podane zgodnie z losowaniem".

Do trzech nowych zawodników zimą. "Kluby będą mogły zarejestrować trzech nowych zawodników po zakończeniu fazy grupowej (...)"

Naszywki dla zwycięzców LE. "Tak jak to jest w przypadku LM, od sezonu 2018/2019 zwycięzcy LE (lub Pucharu UEFA), którzy triumfowali trzy razy z rzędu lub pięć raz w ogóle, będą mogli nosić na rękawkach koszulek naszywki dla wielokrotnych zwycięzców. Jedynym zespołem do tego uprawnionym będzie na razie Sevilla (triumfator z 2006, 2007, 2014, 2015, i 2016 roku)".

http://www.sport.tvp.pl/36556964/lm-zmiany-zatwierdzone-dobre-wiesci-dla-trenerow

Guest

Uh... :D

I ostatecznie 3:2. :)

Edited by Guest

Koreańczyk potrafi nie tylko szybko biegać ale wymieniając szybkie, celne podania na raz, wyjść spod pressingu, stworzyć przewagę w dowolnej strefie boiska, prostopadle podać w nasze pole karne. Postraszyli...

właśnie wróciłem ze stadionu - powiem tak, grę Ziela warto pooglądać sobie na żywo - i w ogóle nie chodzi mi tu o bramkę na 3.

Gość ma taką technikę i lekkość gry, że na prawdę robi wrażenie - ustawianie się na boisku itd.. ja wiem, że to wiadomo od zawsze i każdy się nim co jakiś czas jara - ale ja z ekranu TV tego nie dostrzegałem

11266160_IMG_20180327_203751.jpg

Denver, siedziałeś dokładnie po przekątnej do mnie ;)

Ja prdle jak ja zmarzłem  :huh:

Ogólnie stadion mnie rozczarował nieco, ujme to tak: odpicowany, wytrenowany i taki podpompowany, ale tu nie ma z czego uderzyć... (coś jak Tomek Adamek). Cięzo będzie wskrzesic dawną legendę.

Największą porażką zas jest organizacja komunikacji. To jest tragedia. TRAGEDIA. Kto sie skusił na zapewnienia ile to darmowej komunikacji w systemie ciągłym podstawią, ten dziś bluzagał na czym świat stoi. WSTYD :(

PS. mecz jak mecz, mało walki, fajnie że kilka bramek wpadło :)