Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Zanosi się na 1/4 bez niespodzianek. Do półfinałów przejdą: Bayern, Real, Barca i... Tu ciężko stwierdzić, bo szansę Liverpoolu i City oceniam "mniej więcej" po równo z lekkim wskazaniem na City.

Awansowali najlepsi, Roma to nie Leganes.

Edited by sporteca

Nie mogło być lepiej. Barcelona i City poza burtą. Jutro powrót z zaświatów Juventusu i awans Sevilli. W finale Roma pokona Sevillę. To mój wymarzony scenariusz przy tych zespołach, które zostały. :)

Braeo Roma, super, w koncu cos nowego. Podobnie Liverpool.

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea

Guest The Lord

Awansowali najlepsi, Roma to nie Leganes.

Co Leganes ma tu do rzeczy? Barca przegrała dziś sama ze sobą. Piłkarze są przemęczeni i trapieni kontuzjami. Oglądam wszystkie mecze Barcy i to, co dzisiaj widziałem, znacznie odbiegało od normy. Zdarza się najlepszym.

W dalszej części rozgrywek będę kibicować Bayern Monachium.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Barca  była zbyt pewna awansu i to się zemściło. Szkoda MCI,  nieuznana bramka, niegwizdane faule.

Co Leganes ma tu do rzeczy? Barca przegrała dziś sama ze sobą. Piłkarze są przemęczeni i trapieni kontuzjami. Oglądam wszystkie mecze Barcy i to, co dzisiaj widziałem, znacznie odbiegało od normy. Zdarza się najlepszym.

W dalszej części rozgrywek będę kibicować Bayern Monachium.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trochę ma. Sam piszesz o przemęczeniu. W takim razie dlaczego Messi gra pełny mecz w sobotę z Leganes. Przecież mistrzowski tytul mają już zapewniony. Chyba, że to nie trener decyduje ile zagra największa gwiazda drużyny ...

Zidane w meczu z Atletico zdjął Ronaldo w 53 minucie. Albo trener ma jaja albo nie ma.

Edited by sporteca

Zakładam, że jako kibic oglądałeś i z tego samego powodu widziałeś karny. Ja go nie widziałem. Dlatego

Guest fidelio

Zakładam, że jako kibic oglądałeś i z tego samego powodu widziałeś karny. Ja go nie widziałem. Dlatego

Jestem kibicem, który niestety postawił na platformę od Soloża, więc zostało mi oglądanie beznadziejnego meczu Bayernu... To była żenada... A na TVP pierwotnie miał być właśnie mecz Realu z Juve...

Karny z kapelusza. Zidane szybko zniknął w tunelu, podal po meczu rękę ?

(Na nsport byl real-juve)

Karny dyskusyjny. Mam serdecznie dość faworyzowania drużyn hiszpańskich w kluczowych momentach meczów, tak żeby przepchnąć je dalej (dotyczy zarówno Barcelony, jak i Realu w poprzednich latach). Jak najszybciej wprowadzić VAR na wszelkich szczeblach rozgrywek i rozwijać tę technologię.

Dalekoooo mi do kibicowanie Realowi ale karny z kapelusza? Wy tak serio? W meczu drużyn z Anglii było za to do czego się przyczepić pod względwm sędziowania.

Tak, na serio. Coraz więcej pilkarzy gra jak pizdy kładąc się przy każdej możliwej okazji... A nawet i bez niej. 

^ absolutnie się z Tobą zgadzam. Nie mniej w sytuacji, o której mówimy dla mnie jest rzut karny. Moment meczu niefortunny ale czy to 20 czy 98 minuta powinno się gwizdać tak samo.

Mnie obie drużyny i ich sukcesy interesują jak zeszłoroczny śnieg, karnego bym gwizdnął. Wjechał tam Benatia w niego jak platformersi po kamienice.

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea