Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Nie będę dalej nikogo tu przekonywał do swoich racji bo to nie ma sensu, ale Kosmuś, błagam- jakie wjechał w niego? :) On go ledwo dotknął, a ten padł jak panienka :D Nie róbmy z piłki drugiej koszykówki.

Edited by Krygo

Im dłużej oglądam powtórki tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to karny z kapelusza. Nie dziwi mnie to wcale, bo poziom angielskich sędziów jest żenujący i nawet nasi ekstraklasowi „gwizdacze” nie mają się czego „wstydzić”. Szkoda Juve, bo zagrali perfekcyjny mecz, ale piłka to nie jest sprawiedliwy sport i nawet VAR tego nie zmieni.

Nie będę dalej nikogo tu przekonywał do swoich racji bo to nie ma sensu, ale Kosmuś, błagam- jakie wjechał w niego? :) On go ledwo dotknął, a ten padł jak panienka :D Nie róbmy z piłki drugiej koszykówki.

Taki kontakt w polu karnym jest legalny ??

oVEuvU6.jpg

Only Fools Do Not Fear The Sea

Moim zdaniem karny odgwizdany słusznie.

Fakt szkoda Juve ale z drugiej strony Real zagrał świetnie w pierwszym meczu.

Dla mnie najważniejsze ze Bayern przeszedł dalej szkoda tylko ze dwumecz dość bezbarwny :P

Dla mnie najważniejsze ze Bayern przeszedł dalej szkoda tylko ze dwumecz dość bezbarwny :P

Nooo, szalik nie pomógł :P

Pierwsza czy ostatnia minuta- co za różnica? Jest karny- sędzia gwiżdże. Spójrzcie na tor lotu piłki. Benatia w ogóle w nią nie trafił. Popchnięcie łokciem + kopnięcie (chyba?). Benatia zaprzepaścił całą pracę Juve. Zwłaszcza, że piłka wcale nie była taka łatwa- Lucas próbował ją przyjąć klatką piersiową, równie dobrze mogła mu odskoczyć. Karny był dla mnie ewidentny, być może Lucas dołożył do tego sprytu, ale największym frajerem nie jest tu sędzia tylko Benatia. Myślę, że aferę robią z tego głównie antyfani. Spójrzcie na okładkę katalońskiego dziennika Mundo Deportivo- zdjęcie przerobione w photoshopie (Benatia obok Lucasa), albo Sportu zatytułowaną Kradzież stulecia- czy oni zapomnieli, że rok 2009 był w tym samym stuleciu  :D ?

Cały czas wspominam to:

Puchar Świata w rugby, Nigel Owens do rugbysty reprezentacji Szkocji: Szarża była w porządku. Jak chcesz robić teatrzyk, wróć tu za dwa tygodnie, jak będą grać piłkarze.

:)

Ten sam sędzia, inna okazja: Nie wiem, czy się wcześniej spotkaliśmy, ale ja tu jestem sędzią. Ty skup się na swojej robocie, ja zajmę się swoją. Jeśli będziesz coś jeszcze komentował, zostaniesz ukarany. To nie jest piłka nożna

Za dużo w piłce nożnej jest taniego teatru, gestykulacji, wykrzykiwania, dyskusji z sędziami... 

Edited by mw75

Marcin

Na eurosporcie mecz Sporting-Atletico, a na canal+sport Salzburg-Lazio.

Na tvp sport Rb Lipsk- Olimpique

Zaraz się przekonamy kto im stanie na drodze.

No to się zobaczy Kris jak to będzie z tym finałem :P, jak przejdziecie Real to potem teoretycznie tylko łatwiej :D

Guest fidelio

No to mój typ na finał to Real/Liverpool  :) HALA MADRID  :D

Szkoda, że tak wylosowano pary. Według mnie zawsze powinien grać teoretycznie słabszy z teoretycznie lepszym. Teraz ktoś z dwójki Roma- Live znajdzie się w finale. Oby mecze były dobre :D

Guest fidelio

Taaaak... A gdyby babcia miała wąsy...  :P

W ostatnich latach nie oglądałem dużo LM, ale w tym sezonie trochę więcej. Kilka spostrzeżeń:

1. Z jednej strony szkoda mi Barcy, bo kiedyś jednak ten klub znaczył dla mnie wiele (a i dziś nie jest mi obojętny), ale... awans Romy mnie ucieszył. Przede wszystkim to jakaś odmiana w tych rozgrywkach. To dla mnie kolejny przykład przesytu hermetyzmem LM. Natomiast Roma to wielki klub, choć bez spektakularnych sukcesów - fajnie byłoby, gdyby zdobyli puchar.

2. W ostatnich latach częstsze niż kiedyś stają się przypadki odrabiania wielkich strat z poprzednich meczów - mam nadzieję, że to tylko boisko, a nie bukmacherskie gabinety.

3. Tempo gry i presja są tak duże, że tradycyjne sędziowanie już nie wystarcza. 

4. Trudno jest od razu kupić sukcesy, co potwierdzają przypadki PSG i MC. 

Ale od prawdziwej fanki City dostałem sympatyczną pamiątkę - odznakę z pięknym starym herbem:

post-64635-0-47554800-1523650534_thumb.jpg

No to się zobaczy Kris jak to będzie z tym finałem :P, jak przejdziecie Real to potem teoretycznie tylko łatwiej :D

Pewnie nie przejdą bo jakoś nie potrafią grać z drużynami z Hiszpanii :(

Ale nadzieja pozostaje :)

Gdyby Lechia mogła grać z Arką co tydzień, to mistrz murowany ;).

Na szczęście nie grają i są w tabeli tam gdzie ich miejsce :D

Pewnie nie przejdą bo jakoś nie potrafią grać z drużynami z Hiszpanii :(

Ale nadzieja pozostaje :)

Na szczęście nie grają i są w tabeli tam gdzie ich miejsce :D

Zgadzam się :D Powrót na stadion przy Traugutta wcale by mnie nie zmartwił ;)

Jest debiut kolejnego Polaka w premier League :D

Woooow przeoczyłem bramkę, z portu wychodziliśmy akurat. Szał :)