Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Recommended Posts

Akurat liga mistrzów od kolejnego sezonu będzie w Polsacie...

Od nowego sezonu do canal+ wraca za to LaLiga :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

I ja się przenoszę do Solorza  :lol:  :lol:  :lol:  To moje ostatnie miesiące z c+ Fidelio zostań, od następnej edycji LM będziesz miał u siebie.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Guest fidelio

Akurat liga mistrzów od kolejnego sezonu będzie w Polsacie...

Od nowego sezonu do canal+ wraca za to LaLiga :)

Nie wiedziałem ;-) Jeśli tak, to platforma p. Solorza jednak trochę zyskała w moich oczach :-) A La Liga w C+ oznacza, że nie będzie jej na kanałach Eleven?

I ja się przenoszę do Solorza  :lol:  :lol:  :lol:  To moje ostatnie miesiące z c+ Fidelio zostań, od następnej edycji LM będziesz miał u siebie.

W tej sytuacji chyba nic innego nie wchodzi w grę :-)

Nie wiedziałem ;-) Jeśli tak, to platforma p. Solorza jednak trochę zyskała w moich oczach :-) A La Liga w C+ oznacza, że nie będzie jej na kanałach Eleven?

W tej sytuacji chyba nic innego nie wchodzi w grę :-)

W Eleven LL chyba nadal zostaje.

iP8

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Barcelona też tak myślała. Zara będzie 5:2, eazy. 

Nic dwa razy się nie zdarza. Jeden „cud” już w Rzymie był

Włochy to katolicki kraj wiec cudów tam nieograniczona ilość

Dobrze że ja niewierzący

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Liverpool  nadal faworytem, ale jak mieliśmy okazję się przekonać, wysokie zwycięstwo nie gwarantuje awansu hehe.

18/19 to  ostatni zakontraktowany sezon, w którym NC+   transmituje mecze ekstraklasy.  Kilku graczy jest, polsat, tvp, eleven, wiec zobaczymy się kto wygra.

Ta platforma upadnie, jak przyszedłem do Canal + miałem ligę włoską, angielską, hiszpańską, francuską, polską i jeszcze jakieś dwie chyba (szkocka, holenderska ??)  + liga mistrzów za 52 zety. Teraz zostanie angielska no i hiszpańska wraca - płacę 24 pln więcej niż na początku swojej przygody z plusikiem   :lol:  :lol:  :lol: Może się dogadają z Solorzem w sprawie jakichkolwiek meczy z każdej kolejki. Chętnie bym został bo na tych kilku filmowych C+ czasem coś się trafi, a i serialem własnej produkcji potrafią ostatnio przyciągnąć - Kruk/Belfer

Guest fidelio

O Kolego, to koszmar Ci się śnił ;-) HALA MADRID!

Guest The Lord

Śnił mi się finał Liverpool-Bayern, więc...

Niestety świetnie grający Ribery i James to za mało. Wszystko wskazuje na finał Real vs Liverpool. A co do Lewego - dla własnego dobra niech lepiej zostanie w Bayernie i nie próbuje szukać szczęścia w Realu. Za wysokie progi.

Edited by The Lord

Niestety świetnie grający Ribery i James to za mało. Wszystko wskazuje na finał Real vs Liverpool. A co do Lewego - dla własnego dobra niech lepiej zostanie w Bayernie i nie próbuje szukać szczęścia w Realu. Za wysokie progi.

No niestety Lewy od dawna nie zagrał dobrego meczu przeciw klasowej drużynie.

Szkoda że jedyny pomysł jak mają na niego ostatni trenerzy Bayernu to stanie w polu karnym ewentualnie robienie miejsca wchodzącym zza pleców. Z drugiej strony należy od niego wymagać wykorzystania obydwu sytuacji które dziś miał.

Ribbery dzisiaj dał z siebie wiecej niż w całym sezonie. W Bayernie szpital i było to dzisiaj widać :( Robben sie rozsypał jak zwykle a ze Coman tez kontuzjowany to wszystkie akcje szły lewym skrzydłem. Bardzo widoczny brak Alaby bo Rafinha jest za słaby na poziom półfinału Ligi Mistrzów co udowodnił błędem po którym padła druga bramka dla Realu. Bayern był moim zdaniem lepszy ale Real skuteczniejszy i jadą do domu z przewaga. Zobaczymy jak to bedzie w rewanżu ale wystarczy ze Real spokojnie podjedzie do spotkania i maja finał...

Co do Lewego to sie nie zgodzę. Jest absolutnie napastnikiem na miarę Realu bo jest o klasę lepszy od Benzemy. Dzisiaj po prostu zagrał słabszy mecz.

Edit:

Aha no i stawiam flaszkę ze Neuer by wyciągnął ten strzał Marcelo :D

Edited by krisp1

Guest The Lord

Bayern był moim zdaniem lepszy ale Real skuteczniejszy i jadą do domu z przewaga. Zobaczymy jak to bedzie w rewanżu ale wystarczy ze Real spokojnie podjedzie do spotkania i maja finał...

Ze statystyk wynikało, że piłkarze Bayernu wymienili więcej celnych podań niż Real i przebiegli więcej kilometrów. Niestety w rozegraniu i ataku pozycyjnym zdarzały się błędy jak ten, który popełnił Rafinha, a i Lewandowski nie ustrzegł się poważnego błędu, co mogło kosztować Bayern przegraną 3:1.

Co do Lewego to sie nie zgodzę. Jest absolutnie napastnikiem na miarę Realu bo jest o klasę lepszy od Benzemy. Dzisiaj po prostu zagrał słabszy mecz.

Nie zapominaj jednak kim Real może grać zamiast Benzemy. Jest Asensio, Bale, a równie dobrze można z linii pomocy na "dziewiątkę" przesunąć Isco.

No słabiej słabiej, nie udało sie wyskoczyc do pilki z obronca uwieszonym na barkach. Brawa dla sedziow :)

https://streamable.com/4w6kz

G6

Guest fidelio

A mnie jutro z synami znowu czeka taniec Eleny, wiadomo gdzie  ;)