Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mimo wszystko kibicuję Lechowi i mam nadzieję, że piłkarsko pokaże kto jest lepszy, zamykając twarz wszystkim co biją pianę na temat ceremonii dekoracji. Czy wykorzysta to Jagiellonia to już inny temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

A to nie o to chodzi by na stadionie ludzie dobrze się bawili, wyluzowali po tygodniu?

Co za jakiś cholerny paroksyzm, by się okładać "w imieniu klubu"?!

 

Serio, sprzedawałbym tylko bilety parzystych miejsc w Warszawie a nieparzystych w Poznaniu albo na odwrót. Podobnie na inne mecze. Albo się kibice nauczą kibicować, wzajem szanować i oglądać mecz albo się wybiją. 

Przegrana i wygrana?! A jakie to ma znaczenie? Za rok rewanż. Tak działa sport. Będzie wtedy o co grać bardziej jak obecnie.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

A to nie o to chodzi by na stadionie ludzie dobrze się bawili, wyluzowali po tygodniu?

Co za jakiś cholerny paroksyzm, by się okładać "w imieniu klubu"?!

Kumpel z pracy jest kibicem Legii i czasem opowiada z kim kibice stołecznego klubu mają zgodę, a z kim kosę. Ostatnio stwierdził, że ktoś tam powinien się (i tu cytat) poprawić w chuligance, bo ze słabymi nie będą trzymać sztamy. Posłuchałem i stwierdziłem, że to wszystko zakrawa na jakiś żart. Nie dość, że poziom polskiej ligi to dno i w europejskich pucharach praktycznie nie istniejemy, to jeszcze kibice się wydurniają. Co do normalnej piłki nożnej... Dzisiaj Antonio Conte ładnie pożegnał się z The Blues. Chelsea wygrała Puchar Anglii pokonując Manchester United 1:0. Natomiast w Pucharze Niemiec Bayern kompletnie się posypał i przegrał z Eintrachtem 3:1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też mi się podoba :)

Zawsze możesz na przechowanie wziąć ;-) Nie wiem, czy oglądasz, ale L na majstra idzie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz na przechowanie wziąć ;-) Nie wiem, czy oglądasz, ale L na majstra idzie :-)

Oczywiście, że oglądam :)

Nawet na przyjątku była o tym mowa i koniec, aby zdążyć na tramsmisję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oczywiście, że oglądam :)

Nawet na przyjątku była o tym mowa i koniec, aby zdążyć na tramsmisję :)

Ja też oglądam i wygląda na to, że sprawa jest już rozstrzygnięta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądam i wygląda na to, że sprawa jest już rozstrzygnięta :-)

Do pewnego momentu pomagał także wynik drugiego meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Do pewnego momentu pomagał także wynik drugiego meczu :)

Za chwilę, jak tak dalej pójdzie, to w Poznaniu mecz przerwą i walkower dla L będzie :-) Pomijając sympatie/antypatir klubowe, to niszczenia własnego stadionu nie jestem w stanie pojąć... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę, jak tak dalej pójdzie, to w Poznaniu mecz przerwą i walkower dla L będzie :-) Pomijając sympatie/antypatir klubowe, to niszczenia własnego stadionu nie jestem w stanie pojąć... :-(

To nie jest kwestia pojęcia, to jest stan umysłu, niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To nie jest kwestia pojęcia, to jest stan umysłu, niestety :(

Tak jak przypuszczałem, mecz przerwany... Brak słów :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przypuszczałem, mecz przerwany... Brak słów :-(

Walkower chyba będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i "kibice nie zawiedli"...

Mnie wynik pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie wynik pasuje :)

Póki co, czekamy na oficjalne stanowisko Ekstraklasy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań... klasa... na boisku i na trybunach. :) :) :)

Ujemne punkty i brak pucharów :) :) trzymam kciuki.

 

Kuchy King!!!!!!!

 

Mistrz, mistrz! Legia Mistrz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Komisji Ligii, nie chcąc kompromitować Ekstraklasy na arenie europejskiej takim zachowaniem „kibiców” wywaliłbym Kolejorza z pucharów. I nie chodzi o kibiców - idiotów, tylko o to, że Klub nie jest sobie w stanie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tylko kibice tego klubu miewają takie występy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale też zaznaczyłem, że od zachowań zadymiarzy bardziej gorszące jest zachowanie klubów, które mimo wielomilionowych budżetów nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa imprez masowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że mając za wzór kilka europejskich lig (w szczególności angielską) u nas nikt nie potrafi sobie z tym poradzić...to już nie jest przypadek.

Żenujący jest ten koniec ligi w tym przypadku.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagielonia powinna tych kiboli pozwać o odszkodowanie za utraconą szansę na profity z tytułu „tytułu”...a może powinna pozwać piłkarzy z Poznania... ;-)

Tak czy siak smutne to że w profesjonalnie wydawałoby się zarządzanym klubie bandyci dyktują warunki przed, w trakcie i po meczu. Czyżby przyzwolenie szło z góry...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy rządzą klubami są łatwi do odwiedzenia. Bez radykalnej pomocy państwa nie będzie spokoju. A państwo aktualnie chce ich mieć po swojej stronie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy rządzą klubami są łatwi do odwiedzenia. Bez radykalnej pomocy państwa nie będzie spokoju. A państwo aktualnie chce ich mieć po swojej stronie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oczywiście że to rola „ państwa” . To nic innego jak „haracz” który prywatne firmy ( kluby ) płacą bandytom...z tym że oni obecnie czują się bezkarni jak nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające jest to, że mając za wzór kilka europejskich lig (w szczególności angielską) u nas nikt nie potrafi sobie z tym poradzić...to już nie jest przypadek.

To nie dotyczy wyłącznie piłki niestety, generalnie jesteśmy świetni w wymyślaniu koła i otwierania niezamkniętych drzwi.

A potem lecą premie za wiekopomne odkrycia, działające w innych państwach od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.