Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek jest powołany do kadry.Byłoby dobrze gdyby grał od początku , a nie tylko naście minut jako zmiennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, ależ eksplozja talentu. Do kadry z nim, natychmiast :-).

 

 

Że powołany jest to wiem, chciałbym aby grał. Jak najwięcej...

No nie wynikało to jednak.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktoś dziś na Śląski??

Jak okolica wygląda aktualnie? Qrde, muszę autem podjechać na ostatni moment, mam nadzieję, że Silesii nie przyblokują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Włączyłem gdzieś koło 20 minuty. Chyba wyłączę. Przecież tego się oglądać nie da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się obiecująco dla Nas ale potem okazało się że Portugalczycy dopiero się rozgrzewali ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz na żywo wyglądał okropnie, przynajmniej dla kibicującego Polakom  :angry:

Zero ruchu, błędy w ustawieniu, "niewymuszone błędy w sytuacji braku zagrożenia"... zastanawiam się czy nie opchnąć biletów na niedzielę  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj, kibicuj, zawsze warto.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz na żywo wyglądał okropnie, przynajmniej dla kibicującego Polakom  :angry:

Zero ruchu, błędy w ustawieniu, "niewymuszone błędy w sytuacji braku zagrożenia"... zastanawiam się czy nie opchnąć biletów na niedzielę  :wacko:

No ale Portugalczycy pokazali że można skutecznie grać na stojąco - wystarczy opanować do perfekcji sztukę wymiany kilku podań z pierwszej piłki i wychodzi się z własnej połowy w ciągu kilku sekund po niby pressingu rywala. A Jak się przekonali że nie tylko stoimy bez sensu ale i biegamy wolniej to kilka przyspieszeń z przodu wystarczyło by strzelać nam gole.

Kto chce być trenerem kadry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Portugalczycy pokazali że można skutecznie grać na stojąco - wystarczy opanować do perfekcji sztukę wymiany kilku podań z pierwszej piłki i wychodzi się z własnej połowy w ciągu kilku sekund po niby pressingu rywala. A Jak się przekonali że nie tylko stoimy bez sensu ale i biegamy wolniej to kilka przyspieszeń z przodu wystarczyło by strzelać nam gole.

Kto chce być trenerem kadry?

Nie wiem czy byłeś na stadionie, ale myślę że nie. Nie pisałbyś, że Portugalia stała  :unsure: Grali schematami, były ruchy formacji etc...

Nie chcę kopać lezącego. W sumie nie ma kogo wyróżnić. Szkoda, że tak żelazne punkty kadry jak Fabiański dopasowały się do poziomu Kurzawy, Jędrzejczyka czy Krychowiaka Kiedy po pewnym czasie trwania meczu dochodzili do piłki - lub precyzyjniej: ta ich trafiała/mijała, to cały stadion świszczał z przerażeniem zaczerpując głęboki oddech..  :blink:

Wydaje mi się, że na nich działa tylko kop w cztery litery, bo ci co takowy dostali od trenera czy kibiców, Grosicki i Błaszczykowski, przynajmniej sprawiali wrażenie, że się starają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gol Błaszczykowskiego rewelacyjny, fajnie zaakcentował  swój 103 ( najwiecej w historii) występ w kadrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byłeś na stadionie, ale myślę że nie. Nie pisałbyś, że Portugalia stała :unsure: Grali schematami, były ruchy formacji etc...

Nie chcę kopać lezącego. W sumie nie ma kogo wyróżnić. Szkoda, że tak żelazne punkty kadry jak Fabiański dopasowały się do poziomu Kurzawy, Jędrzejczyka czy Krychowiaka Kiedy po pewnym czasie trwania meczu dochodzili do piłki - lub precyzyjniej: ta ich trafiała/mijała, to cały stadion świszczał z przerażeniem zaczerpując głęboki oddech.. :blink:

Wydaje mi się, że na nich działa tylko kop w cztery litery, bo ci co takowy dostali od trenera czy kibiców, Grosicki i Błaszczykowski, przynajmniej sprawiali wrażenie, że się starają.

Stanie Portugalii miało wymiar symboliczny bo nawet stojąc ( w wyćwiczonych czworokątach lub trójkątach ) byli w stanie kilkoma podaniami oszukać nasze orły.

Nie mam wątpliwości że się przesuwali, dryblowali ( Zieliński ile razy stracił piłkę? ) , blokowali ( Bednarek to choć jeden strzał zablokował? ) biegali szybciej, podawali celniej obojętnie czy blisko czy daleko ( wycofanie piłki na 20 metr omijające naszych 5 obrońców wbiegający jak owce w pole karne ) ...zastanawiam się tylko czy to efekt tego że naszym się nie chce czy jednak nie umieją grać inaczej bo tak ich w kraju nad Wisłą uczyli ...archaiczny futbol.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorzej u nas z tylu, bez lewego obrnocy i stopera nic nie zrobimy, dziwi mnie ze nie testuje solidnie grajacego salomona, ktory w serie a ma dobre recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam :) tzn w domu czekam

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:3 z Portugalią i 1:1 oraz 0:1 to bardzo dobre wyniki drużyny, której prawie wszystkim piłkarzom nie udaje się niemal żaden drybling (w końcu nie po to byli szkoleni, żeby mijać piłkarzy drużyny przeciwnej dryblingiem ;) ), a piłka cały czas odskakuje troszeczkę za daleko, żeby jej nie stracić. 

 

A serio: był jakiś powód, żeby zamiast Milika nie grał Piątek..?

 

EDIT: Dobra, już wszystko wiadomo. Grosicki wyjaśnił: "Brakuje jakiejś takiej psychicznej blokady, żeby to wszystko odblokować". :D

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie zasłużyliśmy na porażkę" - K. Grosicki :D

To tylko pokazuje, jak bardzo oderwani od rzeczywistości są nasi piłkarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę taką taktykę, zrobią wrażenie niedorajd boiskowych i nagle zaczną grać w piłkę w najważniejszym momencie lecz to jeszcze nie teraz.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.