Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Tak desmo: piękne mecze, to te gdzie kosztem błędów drużyny przeciwnej zdobywa się piękne gole. Co prawda nie przyznaje się punktów za wrażenia artystyczne czego doskonałym przykładem jest Lechia. Jednak kto pamięta za jakiś czas styl gry? Pamięta się tylko osiągnięte wyniki.

Mówię o perspektywie kibica piłki a nie konkretnej drużyny. Choć i tu przyjemniej jest gdy punkty zdobywa się z klasą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mówię o perspektywie kibica piłki a nie konkretnej drużyny. Choć i tu przyjemniej jest gdy punkty zdobywa się z klasą.

 

Pisałem obiektywnie, bo chyba zgodzisz się, że dla trenerów i kibiców obu drużyn ten mecz to był horror? Na przykład ja nie chciałbym, żeby w mojej Barcelonie linia Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Roberto, popełniała błędy na miarę obrony Tottenhamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz niewiarygodny, niesamowite emocje. Owszem obrońców brak w meczu ale spektakl będzie wspominany dłuuuuuuugo. Kibicowałem londyńczykom ale równie mocno po meczu żałuję wszystkich kibiców MC.

A co do 1/2 LM to zastanawiam się i jestem niemal pewny że jesli chodzi o Liverpool to dla kibiców The Reds ważniejsze bedzie zdobycie mistrzostwa Anglii niż nawet zdobycie LM, a dla Klopa w cichości serca jednak LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Szkoda, że Barca w półfinale wpadła na Liverpool. To mógłby być świetny finał LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Barca w półfinale wpadła na Liverpool. To mógłby być świetny finał LM.

No i nie będzie, za to sam Liverpool będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No i nie będzie, za to sam Liverpool będzie :)

Biorę to pod uwagę. Od momentu, gdy Liverpool objął Jürgen Klopp, jakość gry "The Reds" istotnie wzrosła. Każdy wynik jest tu możliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem obiektywnie, bo chyba zgodzisz się, że dla trenerów i kibiców obu drużyn ten mecz to był horror? Na przykład ja nie chciałbym, żeby w mojej Barcelonie linia Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Roberto, popełniała błędy na miarę obrony Tottenhamu.

Dlatego pisałem z perspektywy kibica piłki a nie konkretnej drużyny. Pojedynek na ofensywy jest zawsze fajniejszy niż ten na defensywy.

Szkoda, że Barca w półfinale wpadła na Liverpool. To mógłby być świetny finał LM.

Chyba jednak najbardziej atrakcyjny i świeży byłby finał Liverpool - Ajax.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Lechia zaczyna pierwszy z 8 finałów. W przypadku wygranej z Piastem raczej zapewniamy sobie wice mistrzostwo Polski. Porażka skomplikuje sprawę i może wiązać się z utratą fotela lidera. Szkoda, że kolejka jest w Wielką Sobotę bo nie dość, że w Gdańsku jest tragiczna frekwencja to jeszcze taki dzień jak dzisiaj jej nie powiększy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj w Premier League o 13:30 mecz Manchester City vs. Tottenham Hotspur.  :)  Po ostatnim spotkaniu w LM zainteresowanie starciem ligowym może być duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Los tak chciał ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pato(L)ogiczna drukarnia. Ręka i stempel, a karnego brak.

 

post-95072-0-67519100-1555796273.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A anulowanie gola po VARze to też drukarnia? :) :) :)

Wykartkowanie na Lecha dwóch kluczowych zawodników to też drukarnia?

Człowieku otwórz oczy i pozbądź się kompleksów. Wyjdzie Ci to tylko na zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na leżąco nie wygrywa się meczu...ale łatwiej szukać winny u innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(L)eszcze niespokojne :lol:  . 

 

Kto mysli samodzielnie  nie będzie zaklinał rzeczywistości i zobaczy sobie skrot legia-Cracovia na ekstraklasa.tv itd.

 

Zaklinanie rzeczywistości nie przykryje pato(L)ogicznego drukowania

 

post-95072-0-92787300-1555798720_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto myśli samodzielnie wysłucha opinii Probierza, który przyjął zasłużoną porażkę na klatę. Paranoicy będą zawodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego gdańszczanie nie wspierają swojego klubu?

Nie mam pojęcia... Drogie bilety, nie wiem, ludzie oczekują gry na poziomie Ligi Mistrzów? Stała liczba osób, które regularnie chodzą na większość meczów to około 8000 - 9000. Reszta przychodzi "na Legię, Lecha, Arkę" i ta reszta najwięcej gwiżdże jak drużynie nie idzie. Szkoda, że jest taka sytuacja, bo kto wie, czy lepszy doping nie poniósłby nas do lepszych wyników. Cóż, trzeba wygrać w Szczecinie i w sobotę wieczorem powrót na fotel lidera. Nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kto mysli samodzielnie nie będzie zaklinał rzeczywistości i zobaczy sobie skrot legia-Cracovia na ekstraklasa.tv itd.

Kto myśli samodzielnie nie bedzie wyciągał wniosków na podstawie skrótu, tylko obejrzy cały mecz. Wtedy będzie w stanie ocenić sędziowanie Frankowskiego. Całościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy Milik został napadnięty i skradziono mu zegarek pojawiły się komentarze, ze Milik sam sobie jest winny ,  bo po co  nosił  drogi zegarek. Na tą samą  żenująca nutę  pojawiają się  komentarze fanboyow legii winna Cracovia, a nie drukarnia.

 

Potwierdza się, że myslacy legionista to oksymoron taki sam jak głośna cisza.

 

Wstawiłem  rzuty ekranu zagrania ręką  i stempla oraz  wspomniałem o  skrócie na ekstraklasa.tv, czyli ze mozna   tą  sytuacje obejrzec w ruchu. Kto czyta ze zrozumieniem, wyłapał kontekst.

Na stronie internetowej PZPN są zamieszczone  przepisy gry w piłke do pobrania w PDF-ie. w tym artykuł  poświecony spalonemu. Komu glowa sluzy do myslenia, a nie tylko do  trzymania uszy,   zorientuje się dlaczego  nie została uznana bramka legii.( Szymański)

Faul  pilkarza Cracovii w  doliczonym czasie gry był wiec karny odgwizdany.

Cały czas chodzi o to samo czyli sędziowanie fair play, a nie faworyzowanie ''miszcza'' zielonego stolika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar., dnia 22 Gru 2014 - 12:43, napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

 

 

 

Cytat ponadczasowy,  pasuje także do tego tematu  ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne że po polityce i biznesie trolling trafia takżedo sportu. Nagonka na sędziów gwiżdżących Legii trwa, może taki sędzia znów się zawaha zanim podejmie decyzję na korzyść Legii. Trolle jednak zapomniały że liczy się jeszcze wartość sportowa i jak na razie od kilku lat mimo różnych zagrań poniżej pasa ( vide akcje Lecha czy Jagiellonii skierowane przeciw kibicom i piłkarzom Legii ) , mimo wahań formy i różnych zawirowań organizacyjnych warszawian - nie pojawił się żaden klub który byłby w stanie skorzystać z tych prezentów. Może zamiast płacić trollom kupiliby sobie parę wizyt u psychologa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.