Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Bayern wykonywał pierdyliard rzutów rożnych, z których nie oddał bodajże żadnego celnego strzału na bramkę. Przewaga w polu Bayernu nie przekładała się na zagrożenie bramki Cecha, który poważnie zagrożony był zaledwie kilka razy. Bayern zagrał bardzo nieskutecznie w ataku. Nie wiem dlaczego Robben strzelał karnego - ostatnio mu to nie wychodziło, albo bramkarze łapali albo byli tego bardzo blisko. I BM zagrał bardzo nieskutecznie w obronie jedynego stałego fragmentu gry dla Chelsea.

Powtórzyło się przekleństwo Bayernu sprzed bodajże 13 lat. Zbyt wczesne świętowanie zwycięstwa i zdjęcie kluczowego zawodnika, teraz zszedł aktywny Muller (dlaczego na boisku został bezbarwny i nieprzydatny wczoraj do niczego Gomez, to za niego powinien wejść van Bouyten), wtedy Lothar Metthaus. Co prawda Chelsea z 2012 nie ma takiego zbioru indywidualności w ataku jak MU w 1999, ale sam Drogba zrobił różnicę. Karny Schweinsteigera to katastrofa - to zdolny zawodnik, ale arogancja go chyba zjadła. W dodatku brak mu klasy, co pokazał zarówno wczoraj, jak i w czasie niedawnego przegranego dla BM Pokalu.

Chelsea wygrała mecz zasłużenie. Realizowała defensywną taktykę, takie nowoczesne catenaccio. Obroniła się przed przeważającym lecz nieskutecznym Beyernem. I wygrała rzuty karne. Dodam, że nie kibicowałem zbytnio Chelsea, BM też nie należy do grona moich faworytów.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Chelsea wygrało zasłużenie w moim odczuciu. Przyjęli taktykę którą skutecznie realizowali. Bayern swojej nie realizował lub robił to nieskutecznie.

Z pierwszym zdaniem mimo wszystko się nie zgodzę, z resztą jak najbardziej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to taki fajny sport, że wygrywa ten, kto strzeli więcej bramek. Chelsea wczoraj strzeliła jedną więcej i jak najbardziej zasłużenie wygrała LM. Niezasłużone zwycięstwo moim zdaniem jest jedynie wtedy, gdy sedzia je "wydrukuje". Wczoraj jednak sędziowanie było bezbłędne, a wygrała drużyna zwyczajnie lepsza, zwłaszcza pod względem skuteczności. Gratki dla wszystkich fanów The Blues!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

euro tuż tuż a wy dalej o jakiś czelsich i bajerfullach :)

 

cwiczyc cwiczyc!!!

 

KOKO KOKO EURO SPOKO !!

 

 

07052012162557ertert.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż dziwne że nikt nie napisał o naszych z Grecją :)

Szkoda, że ambicji mają tylko do pierwszej bramki. Mnie to jednak nie przeszkadzało w dobrej zabawie

318050_10151808065390203_651014402_n.jpg


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

550445_10151025354095743_1532374831_n.jpg

 

 

jest ekipa!!!

282761_10151025519935743_1817671657_n.jpg

Edytowane przez piotrkrakow

Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijmy o Polsce. Ależ dziś Italia pięknie zagrała! Cudowny karny ala Panenka Andrei Pirlo i super save SuperGiGiego!!! AVANTI!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się łezka w oku zakreciła oglądając te powtórki. Szkoda, że takie czasy już nie wrócą :( Te wyjazdy, te balety, te dziewczyny, ta radość, ta gra Wisły, to było coś dla mnie niezapomnianego !

 

Oglądnijcie sobie :

 

 

 

 

 

Pamiętam, że nie było wyjazdu Wisły żeby mnie na nim nie było. Nie interesowało mnie, że mam iść do szkoły/pracy/dziewczyny/babci/urzędu, był mecz, to ja musiałem na nim za wszelką cenę być. Piękne czasy.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś rzeczniczka leśnych dziadków pseudo działaczy (którzy to twierdzą że to nie w interesie PZPN jest szkolenie młodzieży piłkarskiej a rodziców i samorządów mimo że później ta młodzież gra w koszulkach z logo PZNP i to chyba już sprawa związku) powiedziała że beton zostaje a inny beton pewnie go poprze i zmian nie będzie bo wszystko jest cacy:) Przecież to kopacze przegrali a nie Prezes... Znów po el. do MŚ będzie naród śpiewał "nic się nie stało" że o sukcesach naszych drużyn w pucharach europejskich nie wspominając bo idąc tokiem rozumowania PZPN to sprawa klubów i ich właścicieli a nie w interesie PZPN jest żeby polskie rozgrywki stały na wysokim poziomie. Zero klasy panie Lato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i we Wrocławiu kompromitacja... Śląsk dostaje łomot od europejskich outsiderów z Północy...

Niestety , gdy Śląsk został mistrzem wiedziałem, że tak bedzie....


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem druga połowę, żenada, po prostu żenada. Zaangażowanie graczy Śląska w grę na poziomie sparingu na Orliku. Chociaż czasem na Orlikach kości bardziej trzeszczą...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Orlikach dzieci walcza o piłkę, a piłkarze Śląska o tym raczej pojęcia nie mają. ;P

Zresztą dwumecz z Czarnogórcami pokazał ile są warci jako zespół.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż ... moge sie tylko zgodzic. do stadionu mam pare krokow ale wystarczyl mi jeden ich mecz obejrzany live zeby sie przekonac ze nie warto na taki futbol nawet za darmo chodzic. Oresta szanuje za to ze z takimi patałachami zdołał zdobyc Majstra. To naprawde wyczyn.

To najslabszy mistrz kraju od dziesiecioleci...ten zespol nie ma zadnego stylu.... zadnego charakteru, dNA itd ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra, wstyd i kompromitacja....Lepiej mogli walkowerem oddać niż się tak ośmieszać.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety , gdy Śląsk został mistrzem wiedziałem, że tak bedzie....

 

Niestety też miałem rację. A to chyba jeszcze jedna runda by była gdyby przeszli jakimś cudem z Helisnborgiem aż strach pomyśleć jaki wtedy nasz mistrz by ugrał wynik. Pod koniec sezonu jak były głosy że mistrz najsłabszy od lat a liga to europejskie dno to fani Śląska pisali że się czepiamy itd... I wyszło teraz :) Chociaż tak szczerze to chciałbym żeby jakaś drużyna z Polski grała w LM i bez znaczenia czy to byłby Śląsk, Ruch, Legia czy ktokolwiek inny ale to chyba trzeba odłożyć na lata bo pewnie w LE te nasze zespoły też furory nie zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie. Wczorajszy mecz Śląska to kompromitacja, bez dwóch zdań. Przestańcie jednak pisać farmazony, w stylu "wiedziałem, że jak Śląsk zostanie mistrzem to tak będzie" lub "mamy najsłabszego mistrza".

Śląsk wygrał ligę w takim, czy innym stylu. Jeśli Śląsk jest słaby to reszta drużyn to dno jeśli nie potrafiła prześcignąć takich, waszym zdaniem cieniasów. Polskie zespoły nie są godne gry w LM, bo to co prezentuje nasz rodzimy futbol to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda Jacek, ale na własnym stadionie ze Szwedami....0:3 i to w takim stylu...tego jeszcze nie było.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk wygrał ligę w takim, czy innym stylu. Jeśli Śląsk jest słaby to reszta drużyn to dno.

 

Z tego co pamiętam to Śląsk dostał mistrzostwo w prezencie od Wisły. Tak słaby zespół jako mistrz jest dowodem że konkurenci są jeszcze i to pewnie mocno jeszcze słabsi niestety. A co do poziomu naszej ligi to oczywiste że cienkie drużyny nie stworzą ligi na poziomie chociażby średnio-europejskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zespoły jak Śląsk czy Ruch to drużyny piłkarskich wyrobników, nie ma gwiazd, jest solidna ( jak na nasze warunki ) ekipa punktująca słabości faworytów. W europie mogą coś pokazać drużyny z gwiazdami i doświadczeniem chyba tylko Lech, Legia i Wisła.

W Lechu był Rudnev czy Stilić w formie,w Legi jak Ljuboja ma dobry mecz z Radoviczem to sami mogą wygrać spotkanie i takich zawodników z błyskiem geniuszu brakuje Śląskowi czy Ruchowi żeby w Europie coś pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze irytuje fakt że piłkarze z czołówki naszej ligi zarabiający niewspółmiernie dużo do umiejętności piłkarskich grają z mniejszym zaangażowaniem jak przywołani wcześniej chłopcy z orlika (i chodzi o wszystkich piłkarzy z naszej ligi). Męczą się nasze drużyny z jakimiś zespołami nie wiadomo skąd jeżdżą po 4 tys km na mecze z drużynami z Kazachstanu, Czarnogóry ehhh ... na zachodzie ligi się pokończyły przed euro a nasze zespoły zaraz po euro od lipca grają po 90 rund eliminacji żeby na wrzesień ewentualnie zdążyć. Gdzie tam mają wakacje albo jakieś okresy przygotowawcze. I jak później z tego ma być reprezentacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Lech poradzi sobie ze Skandynawami. Pokaże to jaki mistrz z tego Slaska, czy przypadkowy , czy odpowiedni dla naszej ligi.

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak Lech poradzi sobie ze Skandynawami. Pokaże to jaki mistrz z tego Slaska, czy przypadkowy , czy odpowiedni dla naszej ligi.

Jedno nie wyklucza drugiego ;).


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zobaczymy jak Lech poradzi sobie ze Skandynawami. Pokaże to jaki mistrz z tego Slaska, czy przypadkowy , czy odpowiedni dla naszej ligi.

 

Noooo. Pokazała Amica, tfu Lech znaczy. Byli tak samo za*ebiści jak wczoraj Śląsk :lol:

Legia wypadła najlepiej, co nie zmienia faktu, że przegrała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy odpowiedź gdzie ejst polska piłka klubowa... i nie tylko...Ze szwedzkimi klubami przegrywać to już dno.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.